• 10

ТУРСЫНБАЙ Еркебулан

• МОРУНОВ Кирилл

• АВАКЯНЦ Артур

Судьи: Вишняков Дмитрий (Семей), Кадыров Жалгас (Усть-Каменогорск), Идрисова Динара (Шымкент). Резервный судья: Ткачев Кирилл (Алматы)

Инспектор: Шерменов Ахмет (Туркестан)

• 26’

«Кайрат-Жастар» - №39 КУШКУМБАЕВ Диас.
    • 26’

«Кайрат-Жастар» - №42 КУКЕЕВ Жаннур.
    • 28’

«Игілік» - №17 ЧАЛКИН Максим.
    • 46’

«Игілік» - №25 КЕНЕСБЕК Айдын.
    • 46’

«Игілік» - №21 ОКСИКБАЕВ Айбек.
    • 53’

• 55’

«Кайрат-Жастар» - №89 ОРАЗБЕК Амиргали.
    • 55’

«Игілік» - №6 КАМБАРОВ Магомед.
    • 55’

«Игілік» - №4 ДУЙСЕНБАЕВ Руслан.
    • 62’

«Кайрат-Жастар» - №82 МУХИТ Алиби.
    • 69’

«Игілік» - №13 ХАСЦАЕВ Дзамболат.
    • 69’

«Игілік» - №9 ЖУЗБАЙ Бакдаулет.
    • 71’

«Кайрат-Жастар» - №73 ТОЛЕУХАНОВ Нуркелды.
    • 71’

«Кайрат-Жастар» - №47 РАХИМЖАНОВ Алишер.
    • 71.’

«Кайрат-Жастар» - №38 АЗАТОВ Арсен.
    • 71.’

«Кайрат-Жастар» - №79 ЧИРКОВ Роман.
    • 72’

• 85’

«Кайрат-Жастар» - №87 ИВАНОВ Сергей.
    • 85’

«Кайрат-Жастар» - №37 БАЙБЕК Олжас.
    • 85.’

• 85.’

«Кайрат-Жастар» - №35 КӘРІМОВ Рамазан.
    • 89’

«Игілік» - №12 ГЛАДЧЕНКО Максим.
    • 89’

«Игілік» - №5 РАХМЕТОВ Ислам.
    • 89.’

«Кайрат-Жастар» - №64 КРАВЧЕНКО Владислав.

Кайрат-Жастар - Игілік 3:1 (0:0)

Голы: Чалкин Максим 53 (0:1) , Оразбек Амиргали 55 (1:1) , Мухит Алиби 62 с пенальти (2:1) , Мухит Алиби 72 (3:1) .

Предупреждения: Чалкин Максим 28, Кравченко Владислав 89..

Кайрат-Жастар: Анарбеков Темирлан (к), Азатов Арсен (Чирков Роман 71.), Аскаров Султан, Иванов Сергей (Байбек Олжас 85), Кравченко Владислав, Кушкумбаев Диас (Кукеев Жаннур 26), Мрынский Александр, Мухит Алиби (Кәрімов Рамазан 85.), Оразбек Амиргали, Толеуханов Нуркелды (Рахимжанов Алишер 71), Труфанов Ян.

Резерв: Алихан Амир, Бижан Аскар, Валгушев Глеб, Политик Никита, Попов Сэйф, Темиргали Амир,

Игілік: Абдуллаев Бекзат, Абденаби Адилет (к), Гладченко Максим (Рахметов Ислам 89), Камбаров Магомед (Дуйсенбаев Руслан 55), Кан Гаврил, Караман Курмет, Кенесбек Айдын (Оксикбаев Айбек 46), Кулахметов Шейхислам, Ордабек Руслан, Хасцаев Дзамболат (Жузбай Бакдаулет 69), Чалкин Максим.

Резерв: Есдаулетов Мирас, Кожамуратов Нурдаулет, Турсынбай Еркебулан.

Судьи: Вишняков Дмитрий (Семей), Кадыров Жалгас (Усть-Каменогорск), Идрисова Динара (Шымкент). Резервный судья: Ткачев Кирилл (Алматы)

01 августа, 2022, 19:00 . Алматы. им. Сегизбаева. 150 зрителей.

Голы: Чалкин Максим 53 (0:1) , Оразбек Амиргали 55 (1:1) , Мухит Алиби 62 (2:1) , Мухит Алиби 72 (3:1) .

Предупреждения: Чалкин Максим 28, Кравченко Владислав 89..

Кайрат-Жастар: Анарбеков Темирлан (к), Азатов Арсен (Чирков Роман 71.), Аскаров Султан, Иванов Сергей (Байбек Олжас 85), Кравченко Владислав, Кушкумбаев Диас (Кукеев Жаннур 26), Мрынский Александр, Мухит Алиби (Кәрімов Рамазан 85.), Оразбек Амиргали, Толеуханов Нуркелды (Рахимжанов Алишер 71), Труфанов Ян.

Резерв: Алихан Амир, Бижан Аскар, Валгушев Глеб, Политик Никита, Попов Сэйф, Темиргали Амир,

Игілік: Абдуллаев Бекзат, Абденаби Адилет (к), Гладченко Максим (Рахметов Ислам 89), Камбаров Магомед (Дуйсенбаев Руслан 55), Кан Гаврил, Караман Курмет, Кенесбек Айдын (Оксикбаев Айбек 46), Кулахметов Шейхислам, Ордабек Руслан, Хасцаев Дзамболат (Жузбай Бакдаулет 69), Чалкин Максим.

Резерв: Есдаулетов Мирас, Кожамуратов Нурдаулет, Турсынбай Еркебулан.

Судьи: Вишняков Дмитрий (Семей), Кадыров Жалгас (Усть-Каменогорск), Идрисова Динара (Шымкент). . Резервный судья: Ткачев Кирилл (Алматы) .