• 99

ТКАЧУК Сергей

• УРДАБАЕВ Файзулла

• АВАКЯНЦ Артур

Главный судья: Еркен Жантуганов (Кызылорда). Ассистенты: Алексей Долгих (Павлодар), Алибек Бектуров (Талдыкорган). Резервный судья: Дархан Тулегенов (Шымкент).

Инспектор: Александр Кострамин (Павлодар).

• 18’

«Академия Оңтүстік» - №5 МАНЕКЕЕВ Арген.
    • 19’

«Академия Оңтүстік» - №11 АМАНГЕЛЬДЫ Еркебулан.
    • 33’

«Акжайык» - №98 БУЛАТОВ Адлет.
    • 33’

«Акжайык» - №78 КОЧНЕВ Даниил.
    • 62’

«Акжайык» - №17 РУСТЕМОВ Ерболат.
    • 62’

«Акжайык» - №9 ПАВИНИЧ Роман.
    • 67’

«Академия Оңтүстік» - №3 ЕРМУРЗАЕВ Галымжан.
    • 67’

«Академия Оңтүстік» - №22 КАЛЫМБЕТОВ Мухтар.
    • 76’

• 81’

«Академия Оңтүстік» - №13 МАТАЕВ Хамит.
    • 82’

• 82’

«Академия Оңтүстік» - №17 ИМАНГАЗЕЕВ Бекзат.
    • 82.’

«Академия Оңтүстік» - №10 ШАМИЛЬ Хамит.
    • 82.’

«Академия Оңтүстік» - №19 МУХАМЕД Алияр.
    • 83’

«Акжайык» - №2 КУКСИН Антон.
    • 84’

«Академия Оңтүстік» - №6 КАРИМОЛЛА Канат.
    • 84’

«Академия Оңтүстік» - №33 ЖАКСЫЛЫКОВ Жалгас.
    • 88’

• 90’

«Акжайык» - №11 ТАЖИМБЕТОВ Дауренбек.
    • 90’

«Акжайык» - №19 ГЛАДЧЕНКО Максим.
    • 90+3’

«Акжайык» - №28 МЕЛЛО Джакомо.
    • 90+3’

«Акжайык» - №29 ЛИТВИНОВ Максим.

Академия Оңтүстік - Акжайык 1:2 (1:0)

Голы: Манекеев Арген 18 (1:0), Павинич Роман 76 (1:1), Павинич Роман 88 (1:2)

Нереализованный пенальти: Мелло Джакомо 29

Предупреждения: Амангельды Еркебулан 19, Матаев Хамит 81, Куксин Антон 83

Академия Оңтүстік: Матаев Хамит, Амангельды Еркебулан (Имангазеев Бекзат 82), Ермурзаев Галымжан (Калымбетов Мухтар 67), Каримолла Канат (Жаксылыков Жалгас 84), Куандыков Жандос, Манекеев Арген, Абилов Данияр, Фоменков Борис, Червов Игорь, Шамиль Хамит (Мухамед Алияр 82), Эрмекуулу Аскат (к)

Резерв: Бабаназаров Жавланбек, Даулетханов Алтынбек, Жанаберген Жалгас, Каленов Талгат

Акжайык: Караваев Илья, Главина Денис, Жагоров Наурызбек, Булатов Адлет (Кочнев Даниил 33), Куксин Антон, Мелло Джакомо (Литвинов Максим 90+3), Омаров Бауыржан (к), Покатилов Владимир, Рустемов Ерболат (Павинич Роман 62), Тажимбетов Дауренбек (Гладченко Максим 90), Хаиров Руслан

Резерв: Люхай Рашид, Мальцев Алексей, Ткачук Сергей

Главный судья: Еркен Жантуганов (Кызылорда). Ассистенты: Алексей Долгих (Павлодар), Алибек Бектуров (Талдыкорган). Резервный судья: Дархан Тулегенов (Шымкент).

05 октября, 2019, 15:00. Шымкент, ФЦ "БИІК". 200 зрителей.

Голы: Манекеев Арген 18 (1:0) , Павинич Роман 76 (1:1) , Павинич Роман 88 (1:2) .

Предупреждения: Амангельды Еркебулан 19, Матаев Хамит 81, Куксин Антон 83.

Академия Оңтүстік: Матаев Хамит, Амангельды Еркебулан (Имангазеев Бекзат 82), Ермурзаев Галымжан (Калымбетов Мухтар 67), Каримолла Канат (Жаксылыков Жалгас 84), Куандыков Жандос, Манекеев Арген, Абилов Данияр, Фоменков Борис, Червов Игорь, Шамиль Хамит (Мухамед Алияр 82.), Эрмекуулу Аскат (к).

Резерв: Бабаназаров Жавланбек, Даулетханов Алтынбек, Жанаберген Жалгас, Каленов Талгат,

Акжайык: Караваев Илья, Главина Денис, Жагоров Наурызбек, Булатов Адлет (Кочнев Даниил 33), Куксин Антон, Мелло Джакомо (Литвинов Максим 90+3), Омаров Бауыржан (к), Покатилов Владимир, Рустемов Ерболат (Павинич Роман 62), Тажимбетов Дауренбек (Гладченко Максим 90), Хаиров Руслан.

Резерв: Люхай Рашид, Мальцев Алексей, Ткачук Сергей.

Главный судья: Еркен Жантуганов (Кызылорда). . Ассистенты: Алексей Долгих (Павлодар), Алибек Бектуров (Талдыкорган). . Резервный судья: Дархан Тулегенов (Шымкент)..

05 октября, 2019, 15:00 . Шымкент, ФЦ "БИІК". 200 зрителей.