• 90

САЕНКО Владислав

• УРДАБАЕВ Файзулла

• МАРУНЯК Василий

Гланый судья: Александр Затула (Усть-Каменогорск). Ассистенты: Нурлан Сарсенбаев, Наргис Магау (оба - Алматы). Резервный судья: Дархан Ескендир (Шымкент)

Инспектор: Юрий Гриджан (Алматы)

• 29’

«Академия Оңтүстік» - №9 ДАУЛЕТХАНОВ Алтынбек.
    • 32’

«Академия Оңтүстік» - №10 ШАМИЛЬ Хамит.
    • 35’

«Астана-Жас» - №70 САГНАЕВ Султан.
    • 41’

«Академия Оңтүстік» - №21 ЭРМЕКУУЛУ Аскат.
    • 46’

«Астана-Жас» - №86 САУТОВ Ильяр.
    • 46’

«Астана-Жас» - №79 МАХАН Руслан.
    • 46.’

«Астана-Жас» - №39 МУКАШЕВ Арыстанбек.
    • 46.’

«Астана-Жас» - №92 АБДУРАХМАНОВ Тенизбай.
    • 58’

«Астана-Жас» - №42 СКВОРЦОВ Лев.
    • 58’

«Астана-Жас» - №72 БАСМАНОВ Станислав.
    • 62’

«Академия Оңтүстік» - №6 КАРИМОЛЛА Канат.
    • 62’

«Академия Оңтүстік» - №4 КУАНДЫКОВ Жандос.
    • 68’

• 68’

«Академия Оңтүстік» - №7 ФОМЕНКОВ Борис.
    • 72’

• 74’

«Академия Оңтүстік» - №17 ИМАНГАЗЕЕВ Бекзат.
    • 74’

«Академия Оңтүстік» - №15 АФАНАСЕНКО Вадим.
    • 75’

«Астана-Жас» - №80 ПРОКОПЕНКО Владислав.
    • 77’

«Астана-Жас» - №81 КАРИМОВ Рамазан.
    • 77’

«Астана-Жас» - №78 ПИЧКАРЕВ Даниил.
    • 78’

«Академия Оңтүстік» - №19 МУХАМЕД Алияр.
    • 78’

«Академия Оңтүстік» - №16 ЖАНАБЕРГЕН Жалгас.
    • 86’

«Астана-Жас» - №74 СОВЕТ Саги.

Академия Оңтүстік - Астана М 3:1 (2:0)

Голы: Даулетханов Алтынбек 29 (1:0), Шамиль Хамит 32 (2:0), Фоменков Борис 72 (3:0), Прокопенко Владислав 75 с пенальти (3:1)

Предупреждения: Эрмекуулу Аскат 41 - Сагнаев Султан 35, Совет Саги 86

Академия Оңтүстік: Матаев Хамит, Даулетханов Алтынбек (Фоменков Борис 68), Ермурзаев Галымжан, Имангазеев Бекзат (Афанасенко Вадим 74), Каримолла Канат (Куандыков Жандос 62), Манекеев Арген, Абилов Данияр, Мухамед Алияр (Жанаберген Жалгас 78), Червов Игорь, Шамиль Хамит, Эрмекуулу Аскат (к)

Резерв: Каленов Талгат, Мирсалимбаев Фарух, Сабыров Диас, Шамши Бексултан

Астана М: Медведев Олег, Жумадилов Жанторе, Каиркенов Жаслан, Каримов Рамазан (Пичкарев Даниил 77), Бортай Самат, Мукашев Арыстанбек (Абдурахманов Тенизбай 46), Прокопенко Владислав, Сагнаев Султан (к), Саутов Ильяр (Махан Руслан 46), Скворцов Лев (Басманов Станислав 58), Совет Саги

Резерв: Дюсембаев Адильжан, Мажит Самат, Саенко Владислав

Главный судья: Александр Затула (Усть-Каменогорск). Ассистенты: Нурлан Сарсенбаев, Наргис Магау (оба - Алматы). Резервный судья: Дархан Ескендир (Шымкент)

16 июня, 2019, 18:00 . Шымкент, "Биік-Тассай". 200 зрителей.

Академия Оңтүстік - Астана-Жас 3:1 (2:0)

Голы: Даулетханов Алтынбек 29 (1:0) , Шамиль Хамит 32 (2:0) , Фоменков Борис 72 (3:0) , Прокопенко Владислав 75 (3:1) .

Предупреждения: Сагнаев Султан 35, Эрмекуулу Аскат 41, Совет Саги 86.

Академия Оңтүстік: Матаев Хамит, Даулетханов Алтынбек (Фоменков Борис 68), Ермурзаев Галымжан, Имангазеев Бекзат (Афанасенко Вадим 74), Каримолла Канат (Куандыков Жандос 62), Манекеев Арген, Абилов Данияр, Мухамед Алияр (Жанаберген Жалгас 78), Червов Игорь, Шамиль Хамит, Эрмекуулу Аскат (к).

Резерв: Каленов Талгат, Мирсалимбаев Фарух, Сабыров Диас, Шамши Бексултан.

Астана-Жас: Медведев Олег, Жумадилов Жанторе, Каиркенов Жаслан, Каримов Рамазан (Пичкарев Даниил 77), Бортай Самат, Мукашев Арыстанбек (Абдурахманов Тенизбай 46.), Прокопенко Владислав, Сагнаев Султан (к), Саутов Ильяр (Махан Руслан 46), Скворцов Лев (Басманов Станислав 58), Совет Саги.

Резерв: Дюсембаев Адильжан, Мажит Самат, Саенко Владислав.

Гланый судья: Александр Затула (Усть-Каменогорск). . Ассистенты: Нурлан Сарсенбаев, Наргис Магау (оба - Алматы). . Резервный судья: Дархан Ескендир (Шымкент).