• 22

ИМАНГАЗЕЕВ Бекзат

• КУЧЕРЯВЫХ Андрей

• УРДАБАЕВ Файзулла

Главный судья: БОЗИЕВ Касим (Караганда). Ассистенты: МАКАТОВ Талгат (Петропавловск), ХОРОШЕВ Алексей (Кокшетау). Резервный судья: ПУЧКОВ Станислав (Петропавловск).

Инспектор: ЯКОВЛЕВ Олег (Кокшетау).

• 7’

«Академия Оңтүстік» - №11 АМАНГЕЛЬДЫ Еркебулан.
    • 27’

«Кызыл-Жар М» - №71 ТОЛЕБАЙ Меирхан.
    • 27’

«Кызыл-Жар М» - №69 НЕСТЕРЕНКО Никита.
    • 33’

«Кызыл-Жар М» - №19 НУРАХМЕТОВ Данияр.
    • 33’

«Академия Оңтүстік» - №8 АБИЛОВ Данияр.
    • 36’

«Кызыл-Жар М» - №17 АЛТАЕВ Олжас.
    • 46’

«Академия Оңтүстік» - №24 ТУРСЫН Райымбек.
    • 46’

«Академия Оңтүстік» - №22 ИМАНГАЗЕЕВ Бекзат.
    • 46.’

«Академия Оңтүстік» - №17 УАЙС Нуржан.
    • 46.’

«Академия Оңтүстік» - №9 МУХАМЕД Алияр.
    • 46,’

«Академия Оңтүстік» - №15 САМЕНОВ Шынгыс.
    • 46,’

«Академия Оңтүстік» - №27 ЖЫЛКАЙДАР Бекдаулет.
    • 54’

«Кызыл-Жар М» - №98 ЧЕРЕДИНОВ Артем.
    • 60’

• 64’

«Кызыл-Жар М» - №77 ИСМАИЛ Бауржан.
    • 64’

«Кызыл-Жар М» - №23 КАСИМОВ Тимур.
    • 70’

• 70’

«Кызыл-Жар М» - №86 ПОДБОЛОТОВ Илья.
    • 71’

• 81’

«Академия Оңтүстік» - №5 МАНЕКЕЕВ Арген.
    • 84’

• 86’

«Кызыл-Жар М» - №70 ДЖАНУНС Карен.
    • 86’

«Кызыл-Жар М» - №12 ИСТОМИН Андрей.
    • 89’

• 89’

«Кызыл-Жар М» - №80 СКОРЫХ Максим.

Кызыл-Жар СК М - Академия Оңтүстік 3:2 (1:1)

Голы: Амангельды Еркебулан 7 (0:1) , Алтаев Олжас 36 (1:1) , Черединов Артем 54 (2:1) , Амангельды Еркебулан 60 пенальти  (2:2) , Алтаев Олжас 84 (3:2) .

Предупреждения: Нурахметов Данияр 33, Абилов Данияр 33, Касимов Тимур 71, Манекеев Арген 81.

Кызыл-Жар СК М: Петров Вадим, Алтаев Олжас, Сергалиев Адиль, Джанунс Карен (Истомин Андрей 86), Иманов Адиль, Исмаил Бауржан (Касимов Тимур 64), Толебай Меирхан (Нестеренко Никита 27, Скорых Максим 89), Нурахметов Данияр (Подболотов Илья 70), Черединов Артем (к), Калинин Руслан, Колода Всеволод.

Резерв: Маслов Валерий, Ковалев Руслан, Гульшин Игорь, Дюсембаев Султан,

Академия Оңтүстік: Абдиразаков Адашбек, Жусупов Дауренбек, Майдан Абылайхан, Шамиль Хамит, Амангельды Еркебулан, Саменов Шынгыс (Жылкайдар Бекдаулет 46,), Турсын Райымбек (Имангазеев Бекзат 46), Абилов Данияр, Манекеев Арген (к), Уайс Нуржан (Мухамед Алияр 46.), Червов Игорь.

Резерв: Токтарбай Бекжан, Хасанов Кахрамон, Арыстан Женис, Карабалаев Аян, Алипбек Арман,

Главный судья: БОЗИЕВ Касим (Караганда). Ассистенты: МАКАТОВ Талгат (Петропавловск), ХОРОШЕВ Алексей (Кокшетау). Резервный судья:ПУЧКОВ Станислав (Петропавловск).

25 июня, 2018, 16:00 . Петропавловск, "Карасай". 100 зрителей.

Кызыл-Жар М - Академия Оңтүстік 3:2 (1:1)

Голы: Амангельды Еркебулан 7 (0:1) , Алтаев Олжас 36 (1:1) , Черединов Артем 54 (2:1) , Амангельды Еркебулан 60 (2:2) , Алтаев Олжас 84 (3:2) .

Предупреждения: Нурахметов Данияр 33, Абилов Данияр 33, Касимов Тимур 71, Манекеев Арген 81.

Кызыл-Жар М: Петров Вадим, Алтаев Олжас, Сергалиев Адиль, Джанунс Карен (Истомин Андрей 86), Иманов Адиль, Исмаил Бауржан (Касимов Тимур 64), Толебай Меирхан (Нестеренко Никита 27), Нурахметов Данияр (Подболотов Илья 70), Черединов Артем (к), Калинин Руслан, Колода Всеволод.

Резерв: Маслов Валерий, Ковалев Руслан, Гульшин Игорь, Дюсембаев Султан,

Академия Оңтүстік: Абдиразаков Адашбек, Жусупов Дауренбек, Майдан Абылайхан, Шамиль Хамит, Амангельды Еркебулан, Саменов Шынгыс (Жылкайдар Бекдаулет 46,), Турсын Райымбек (Имангазеев Бекзат 46), Абилов Данияр, Манекеев Арген (к), Уайс Нуржан (Мухамед Алияр 46.), Червов Игорь.

Резерв: Токтарбай Бекжан, Хасанов Кахрамон, Арыстан Женис, Карабалаев Аян, Алипбек Арман,

Главный судья: БОЗИЕВ Касим (Караганда). . Ассистенты: МАКАТОВ Талгат (Петропавловск), ХОРОШЕВ Алексей (Кокшетау). . Резервный судья: ПУЧКОВ Станислав (Петропавловск)..