ИНОЯТОВ Руслан

54 мин

• УРДАБАЕВ Файзулла

• ШЕВЧЕНКО Максим

Судьи: Сакен Байымбет (Тараз), Динара Идрисова, Куаныш Омар (оба Шымкент). Резервный судья: Шынгыс Арыстанбай (Шымкент).

Инспектор: Сергали Оспанов (Шымкент).

•
      «Рузаевка» -
    • 31’

«Академия Оңтүстік» - №21 ЭРМЕКУУЛУ Асхат.
    • 31’

• 51’

• 54’

• 54’

• 58’

«Академия Оңтүстік» - №24 ТУРСЫН Райымбек.
    • 58’

«Академия Оңтүстік» - №11 АМАНГЕЛЬДЫ Еркебулан.
    • 58.’

• 58.’

• 60’

• 60’

• 65’

«Академия Оңтүстік» - №22 ИМАНГАЗЕЕВ Бекзат.
    • 65’

«Академия Оңтүстік» - №15 САМЕНОВ Шынгыс.
    • 66’

«Академия Оңтүстік» - №20 МИРСАЛИМБАЕВ Фарух.
    • 67’

• 69’

• 69’

• 75’

«Академия Оңтүстік» - №23 ШАМИЛЬ Хамит.
    • 75’

«Академия Оңтүстік» - №27 ЖЫЛКАЙДАР Бекдаулет.
    • 78’

• 79’

• 79’

«Академия Оңтүстік» - №3 МАЙДАН Абылайхан.
    • 82’

«Академия Оңтүстік» - №9 МУХАМЕД Алияр.
    • 82’

«Академия Оңтүстік» - №17 УАЙС Нуржан.
    • 85’

• 85’

Академия Оңтүстік - Рузаевка 1:0 (1:0)

Голы: Эрмекуулу Асхат 31 (с пенальти) (1:0) .

Предупреждения: Саидназаров Дильшат 31, Марат Дамир 51, Мирсалимбаев Фарух 66, Иминов Ислам 67, Нукебай Данияр 78, Саурамбаев Равиль (по окончании матча).

Академия Оңтүстік: Токтарбай Бекжан, Шамиль Хамит (Жылкайдар Бекдаулет 75), Мухамед Алияр (Уайс Нуржан 82), Мирсалимбаев Фарух (Майдан Абылайхан 79), Турсын Райымбек (Амангельды Еркебулан 58), Абилов Данияр, Каримолла Канат, Манекеев Арген, Эрмекуулу Асхат (к), Червов Игорь, Имангазеев Бекзат (Саменов Шынгыс 65).

Резерв: Абдиразаков Адашбек, Амангельды Бексултан, Карабалаев Аян, Алипбек Арман,

Рузаевка: Мосунов Станислав, Марат Дамир (Калжан Ардак 85), Юнусов Ислам (Байболов Асет 58), Саурамбаев Равиль, Фоменко Максим (к), Смирнов Алексей (Абдеш Магжан 60), Саидназаров Дильшат, Нукебай Данияр, Жарылгасов Мирад (Иноятов Руслан 54), Иминов Ислам, Олейник Артем (Сабдиров Мухтархан 69).

Резерв: Аскаров Айдос,

Судьи: Сакен Байымбет (Тараз), Динара Идрисова, Куаныш Омар (оба Шымкент). Резервный судья: Шынгыс Арыстанбай (Шымкент).

25 мая, 2018, 18:00 . Шымкент, ФЦ "БИІК". 100 зрителей.

Голы: Эрмекуулу Асхат 31 (1:0) .

Предупреждения: Саурамбаев Равиль , Саидназаров Дильшат 31, Марат Дамир 51, Мирсалимбаев Фарух 66, Иминов Ислам 67, Нукебай Данияр 78.

Академия Оңтүстік: Токтарбай Бекжан, Шамиль Хамит (Жылкайдар Бекдаулет 75), Мухамед Алияр (Уайс Нуржан 82), Мирсалимбаев Фарух (Майдан Абылайхан 79), Турсын Райымбек (Амангельды Еркебулан 58), Абилов Данияр, Каримолла Канат, Манекеев Арген, Эрмекуулу Асхат (к), Червов Игорь, Имангазеев Бекзат (Саменов Шынгыс 65).

Резерв: Абдиразаков Адашбек, Амангельды Бексултан, Карабалаев Аян, Алипбек Арман,

Рузаевка: Мосунов Станислав, Марат Дамир (Калжан Ардак 85), Юнусов Ислам (Байболов Асет 58.), Саурамбаев Равиль, Фоменко Максим (к), Смирнов Алексей (Абдеш Магжан 60), Саидназаров Дильшат, Нукебай Данияр, Жарылгасов Мирад (Иноятов Руслан 54), Иминов Ислам, Олейник Артем (Сабдиров Мухтархан 69).

Резерв: Аскаров Айдос,

Судьи: Сакен Байымбет (Тараз), Динара Идрисова, Куаныш Омар (оба Шымкент). . Резервный судья: Шынгыс Арыстанбай (Шымкент)..