РУС ҚАЗ
Екінші лига
x

Жарыстар орталығы

  • Премьер-лига
  • Бiрiншi лига
  • Екінші лига
  • Қазақстан Кубогы
  • Суперкубок
  • Өтпелі ойын

Ойын нәтижелері

Мерзімі:
Тур:
Күні Стадионы
24.10.201615:00 Aqtóbe J Atyraý J 4:2
24.10.201615:00 Rýzaevka Jetіsý J 1:4
24.10.201615:00 Tobyl J Taraz J 0:0
24.10.201615:00 СДЮШОР №7 Ordabasy J 0:0
24.10.201613:00 Astana J Ақжайық Ж 3:1
24.10.201615:00 Shahter J Ertіs J 6:1
24.10.201615:00 Oqjetpes J Qaırat-Jastar 0:4
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
17.10.201617:00 Ақжайық Ж Shahter J 0:0
17.10.201615:30 Ordabasy J Astana J 3:1
17.10.201616:00 Atyraý J Rýzaevka 1:0
17.10.201615:00 Taraz J СДЮШОР №7 2:0
17.10.201616:00 Aqtóbe J Qaırat-Jastar 1:7
17.10.201616:00 Jetіsý J Tobyl J 1:1
17.10.201615:00 Ertіs J Oqjetpes J 6:0
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
09.10.201616:00 Rýzaevka Aqtóbe J 2:1
10.10.201615:00 Tobyl J Atyraý J 4:3
10.10.201616:00 СДЮШОР №7 Jetіsý J 1:3
10.10.201615:00 Shahter J Ordabasy J 0:0
10.10.201615:00 Oqjetpes J Ақжайық Ж 1:0
10.10.201619:00 Qaırat-Jastar Ertіs J 4:1
12.10.201615:00 Astana J Taraz J 3:0
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
03.10.201616:00 Aqtóbe J Ertіs J 3:0
03.10.201617:00 Ақжайық Ж Qaırat-Jastar 1:3
03.10.201616:00 Ordabasy J Oqjetpes J 2:1
03.10.201616:00 Taraz J Shahter J 3:0
03.10.201616:00 Jetіsý J Astana J 0:2
03.10.201616:00 Atyraý J СДЮШОР №7 0:1
03.10.201616:00 Rýzaevka Tobyl J 1:2
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
25.09.201615:00 Astana J Atyraý J 3:1
26.09.201615:00 Tobyl J Aqtóbe J 4:0
26.09.201616:00 СДЮШОР №7 Rýzaevka 6:0
26.09.201615:00 Shahter J Jetіsý J 0:0
26.09.201615:00 Oqjetpes J Taraz J 1:0
26.09.201617:00 Qaırat-Jastar Ordabasy J 3:0
26.09.201615:00 Ertіs J Ақжайық Ж 1:0
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
30.09.201617:00 Rýzaevka Astana J 0:2
19.09.201616:00 Aqtóbe J Ақжайық Ж 2:1
19.09.201617:00 Ordabasy J Ertіs J 2:2
19.09.201616:00 Taraz J Qaırat-Jastar 0:1
19.09.201616:30 Jetіsý J Oqjetpes J 1:0
19.09.201616:00 Atyraý J Shahter J 0:1
19.09.201615:00 Tobyl J СДЮШОР №7 7:1
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
11.09.201615:00 Astana J Tobyl J 1:3
12.09.201617:00 СДЮШОР №7 Aqtóbe J 2:1
12.09.201616:00 Shahter J Rýzaevka 1:2
12.09.201617:00 Qaırat-Jastar Jetіsý J 3:1
12.09.201618:00 Ақжайық Ж Ordabasy J 0:0
12.09.201600:00 Ertіs J Taraz J 2:1
12.09.201615:00 Oqjetpes J Atyraý J 1:1
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
04.09.201617:00 Rýzaevka Oqjetpes J 1:3
05.09.201618:00 Aqtóbe J Ordabasy J 3:1
05.09.201617:00 Taraz J Ақжайық Ж 4:3
05.09.201617:00 Jetіsý J Ertіs J 1:0
05.09.201600:00 Atyraý J Qaırat-Jastar 1:3
05.09.201600:00 Tobyl J Shahter J 1:0
05.09.201600:00 СДЮШОР №7 Astana J 4:1
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
29.08.201600:00 Astana J Aqtóbe J 0:1
29.08.201617:00 Shahter J СДЮШОР №7 1:1
29.08.201600:00 Oqjetpes J Tobyl J 1:1
29.08.201600:00 Qaırat-Jastar Rýzaevka 1:1
29.08.201600:00 Ertіs J Atyraý J 4:1
29.08.201618:00 Ақжайық Ж Jetіsý J 0:0
29.08.201617:00 Ordabasy J Taraz J 1:1
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
21.08.201617:00 Rýzaevka Ertіs J 1:2
22.08.201616:00 Astana J Shahter J 1:1
22.08.201619:30 Atyraý J Ақжайық Ж 1:0
22.08.201617:00 Tobyl J Qaırat-Jastar 0:3
22.08.201615:00 СДЮШОР №7 Oqjetpes J 1:1
22.08.201617:30 Jetіsý J Ordabasy J 2:0
22.08.201618:00 Aqtóbe J Taraz J 1:2
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
15.08.201600:00 Shahter J Aqtóbe J 2:1
15.08.201616:00 Oqjetpes J Astana J 1:1
15.08.201600:00 Qaırat-Jastar СДЮШОР №7 6:1
15.08.201616:00 Ertіs J Tobyl J 7:2
15.08.201600:00 Ақжайық Ж Rýzaevka 0:2
15.08.201600:00 Taraz J Jetіsý J 2:2
15.08.201600:00 Ordabasy J Atyraý J 0:0
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
08.08.201619:30 Atyraý J Taraz J 1:2 г. Атырау, "Судоремонтник"
08.08.201617:00 Shahter J Oqjetpes J 1:0 г. Караганды, "Шахтер"
07.08.201617:00 Rýzaevka Ordabasy J 1:2 Новоишимское, "Мусрепова"
08.08.201618:00 Aqtóbe J Jetіsý J 3:1 г. Актобе, ОДЮШОР №8
08.08.201617:00 Tobyl J Ақжайық Ж 4:1 Затобольск, "Затоболец"
08.08.201616:00 Astana J Qaırat-Jastar 0:1 г. Астана, "Астана Арена"
08.08.201600:00 СДЮШОР №7 Ertіs J 4:2 г. Шымкент, "БИИК-Тассай"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
01.08.201615:30 Oqjetpes J Aqtóbe J 1:3 г. Щучинск, СК "Жаксы"
01.08.201618:00 Qaırat-Jastar Shahter J 3:3 г. Алматы, поле базы им. Сегизбаева
01.08.201616:00 Ertіs J Astana J 3:1 г. Павлодар, "Центральный"
01.08.201618:00 Ақжайық Ж СДЮШОР №7 2:4 г. Уральск, "Акжайык"
01.08.201618:00 Ordabasy J Tobyl J 2:0 г. Шымкент, "Кажымукана"
01.08.201618:00 Taraz J Rýzaevka 1:0 г. Тараз, "Улан"
01.08.201618:00 Jetіsý J Atyraý J 1:2 г. Талдыкорган, "Жетысу"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
18.07.201617:00 Shahter J Ақжайық Ж 1:1 г. Караганда, запасное поле стадиона "Шахтер"
18.07.201617:00 Oqjetpes J Ertіs J 1:0 г. Щучинск, СК "Жаксы"
18.07.201618:00 СДЮШОР №7 Taraz J 4:2 г. Шымкент, "БИИК-Тассай"
15.09.201619:00 Qaırat-Jastar Aqtóbe J 3:1 г. Алматы, поле академии им. Т. Сегизбаева
17.07.201617:00 Rýzaevka Atyraý J 1:0 Новоишимское (СКО), стадион "Жастар"
17.07.201616:00 Astana J Ordabasy J 0:0 г. Астана, Астана Арена
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
18.07.201617:00 Tobyl J Jetіsý J 5:2
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
11.07.201600:00 Aqtóbe J Rýzaevka 1:1
11.07.201600:00 Atyraý J Tobyl J 1:3
11.07.201600:00 Jetіsý J СДЮШОР №7 1:2
11.07.201618:00 Taraz J Astana J 3:1
11.07.201600:00 Ordabasy J Shahter J 2:4
11.07.201618:00 Ақжайық Ж Oqjetpes J 2:0
11.07.201600:00 Ertіs J Qaırat-Jastar 0:1
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
03.07.201600:00 Shahter J Taraz J 2:0 г.Караганда, стадион "Шахтер"
04.07.201616:00 Ertіs J Aqtóbe J 4:1 г.Павлодар, стадион "Центральный"
04.07.201619:00 Qaırat-Jastar Ақжайық Ж 7:1 г.Алматы, стадион Т.С.Сегизбаева
04.07.201617:00 Oqjetpes J Ordabasy J 0:0 п.Щучинск, стадион "Жаксы"
04.07.201616:00 Astana J Jetіsý J 2:1 г.Астана, стадион "Астана Арена"
04.07.201618:00 СДЮШОР №7 Atyraý J 6:2 г.Шымкент, стадион "БИИК"
04.07.201600:00 Tobyl J Rýzaevka 4:1 п.Затобольск, стадион "Затоболец"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
26.06.201614:00 Rýzaevka СДЮШОР №7 2:2 п.Новоишимск, стадион "Жастар"
27.06.201619:00 Aqtóbe J Tobyl J 1:3 г.Актобе, стадион ОДЮШОР
27.06.201619:30 Atyraý J Astana J 3:3 г.Атырау, стадион "Судоремонтник"
27.06.201618:00 Jetіsý J Shahter J 1:2 г.Талдыкорган, стадион "Жетысу"
27.06.201618:00 Taraz J Oqjetpes J 0:0 г.Тараз, стадион "Улан"
27.06.201618:00 Ordabasy J Qaırat-Jastar 1:2 г.Шымкент, стадион "БИИК"
27.06.201618:00 Ақжайық Ж Ertіs J 4:2 г.Уральск, стадион "Акжайык"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
20.06.201617:00 Ақжайық Ж Aqtóbe J 2:0 г. Уральск, стадион "Акажйык"
20.06.201616:00 Ertіs J Ordabasy J 4:0 г. Павлодар, стадион "Центральный"
20.06.201618:00 Qaırat-Jastar Taraz J 2:1 г. Алматы, поле базы им Т. Сегизбаева
20.06.201617:00 Oqjetpes J Jetіsý J 1:2 г. Кокшетау
20.06.201617:00 Shahter J Atyraý J 2:0 г. Караганда
20.06.201616:00 Astana J Rýzaevka 3:0 г. Астана, Астана Арена
20.06.201618:00 СДЮШОР №7 Tobyl J 3:1 г. Шымкент
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
12.06.201617:00 Rýzaevka Shahter J 0:0
13.06.201619:00 Aqtóbe J СДЮШОР №7 3:1
13.06.201617:00 Tobyl J Astana J 2:1
13.06.201618:00 Atyraý J Oqjetpes J 1:0
13.06.201618:00 Jetіsý J Qaırat-Jastar 2:3
13.06.201617:00 Taraz J Ertіs J 5:1
13.06.201617:00 Ordabasy J Ақжайық Ж 3:3
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
06.06.201617:00 Ordabasy J Aqtóbe J 2:2 г.Шымкент, стадион "БИИК"
06.06.201619:00 Ақжайық Ж Taraz J 1:0 г.Уральск, стадион "Акжайык"
06.06.201616:00 Ertіs J Jetіsý J 1:1 г.Павлодар, стадион "Центральный"
06.06.201618:00 Qaırat-Jastar Atyraý J 3:1 г.Алматы, стадион академии им. Т.С.Сегизбаева
06.06.201616:00 Oqjetpes J Rýzaevka 3:2 п.Щучинск, стадион "Жаксы"
06.06.201617:00 Shahter J Tobyl J 4:0 г.Караганда, запасной стадион "Шахтер"
06.06.201616:00 Astana J СДЮШОР №7 4:0 г.Астана, стадион "Астана Арена"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
29.05.201617:00 Rýzaevka Qaırat-Jastar 0:0 п.Новоишимск, стадион "Жастар"
30.05.201619:00 Aqtóbe J Astana J 2:3 г.Актобе, стадион ОДЮШОР
30.05.201616:00 СДЮШОР №7 Shahter J 0:1 г.Шымкент, стадион им. Кажымукана
30.05.201600:00 Tobyl J Oqjetpes J 3:1 п.Затобольск, стадион "Затоболец"
30.05.201618:00 Atyraý J Ertіs J 2:2 г.Атырау, стадион "Судоремонтник"
30.05.201617:30 Jetіsý J Ақжайық Ж 0:1 г.Талдыкорган, стадион "Жетысу"
30.05.201617:00 Taraz J Ordabasy J 0:0 г.Тараз, стадион "Улан"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
23.05.201617:00 Taraz J Aqtóbe J 1:0 г.Тараз, стадион "Улан"
23.05.201616:00 Ordabasy J Jetіsý J 1:2 г.Шымкент, стадион "БИИК"
23.05.201618:00 Ақжайық Ж Atyraý J 2:1 г.Уральск, стадион "Акжайык"
23.05.201615:00 Ertіs J Rýzaevka 3:2 г.Павлодар, стадион "Центральный"
23.05.201618:00 Qaırat-Jastar Tobyl J 3:1 г.Алматы, стадион им. Т.С.Сегизбаева
23.05.201614:00 Oqjetpes J СДЮШОР №7 3:0 п.Щучинск, стадион СК "Жаксы"
23.05.201616:00 Shahter J Astana J 5:0 г.Караганда, стадион "Шахтер"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
15.05.201617:00 Rýzaevka Ақжайық Ж 2:1 п.Новоишимск, стадион "Жастар"
16.05.201617:00 Aqtóbe J Shahter J 2:3 г.Актобе, стадион ОДЮШОР
16.05.201615:00 Astana J Oqjetpes J 0:1 г.Астана, стадион "Астана Арена"
16.05.201616:00 СДЮШОР №7 Qaırat-Jastar 4:2 г.Шымкент, стадион "БИИК"
16.05.201615:00 Tobyl J Ertіs J 4:0 п.Затобольск, стадион "Затоболец"
21.07.201618:00 Atyraý J Ordabasy J 1:2 г.Атырау, стадион "Судоремонтник"
16.05.201617:00 Jetіsý J Taraz J 0:0 г.Талдыкорган, стадион "Жетысу"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
07.05.201617:00 Jetіsý J Aqtóbe J 1:0 г.Талдыкорган, стадион "Жетысу"
07.05.201617:00 Taraz J Atyraý J 4:1 г.Тараз, стадион "Улан"
07.05.201616:00 Ordabasy J Rýzaevka 1:0 г.Шымкент, стадион им. Кажымукана
07.05.201616:00 Ақжайық Ж Tobyl J 0:1 г.Уральск, стадион "Акжайык"
07.05.201615:00 Ertіs J СДЮШОР №7 3:1 г.Павлодар, стадион "Центральный"
07.05.201618:00 Qaırat-Jastar Astana J 2:0 г.Алматы, стадион академии им. Т.С. Сегизбаева
07.05.201616:00 Oqjetpes J Shahter J 1:2 п.Щучинск, стадион "Жаксы"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
30.04.201617:00 Aqtóbe J Oqjetpes J 2:0 г.Актобе, стадион ОДЮШОР
30.04.201617:00 Rýzaevka Taraz J 4:1 п.Новоишимск, стадион "Жастар"
30.04.201617:00 Atyraý J Jetіsý J 0:1 г.Атырау, стадион "Судоремонтник"
30.04.201615:00 Shahter J Qaırat-Jastar 0:3 г.Караганда, запасной стадион "Шахтер"
30.04.201614:00 Astana J Ertіs J 4:1 г.Астана, стадион "Астана Арена"
30.04.201616:00 СДЮШОР №7 Ақжайық Ж 2:1 г.Шымкент, стадион "БИИК"
30.04.201614:00 Tobyl J Ordabasy J 3:0 п.Затобольск, стадион "Затоболец"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
24.04.201617:00 Atyraý J Aqtóbe J 0:4 г.Атырау, стадион "Судоремонтник"
24.04.201616:00 Jetіsý J Rýzaevka 0:1 г.Талдыкорган, резервный стадион "Жетысу"
24.04.201616:00 Taraz J Tobyl J 3:2 г.Тараз, стадион "Улан"
24.04.201616:00 Ordabasy J СДЮШОР №7 3:1 г.Шымкент, стадион им.Кажымукана
24.04.201618:00 Ақжайық Ж Astana J 0:2 г.Уральск, стадион "Акжайык"
24.04.201615:00 Ertіs J Shahter J 0:2 г.Павлодар, стадион "Центральный"
24.04.201617:00 Qaırat-Jastar Oqjetpes J 1:1 г.Алматы, стадион им. Т.С.Сегизбаева
Ұтылған
Жеңімпаз
Тур:
Күні Стадионы
24.10.201715:00 Atyraý J Astana J 0:0 г.Атырау, стадион "Мунайшы"
24.10.201715:00 Oqjetpes J СДЮШОР №7 0:1 г.Кокшетау, стадион "Окжетпес"
24.10.201715:00 Qaırat-Jastar Jetіsý J 2:0 г.Алматы, стадион академии Т.С.Сегизбаева
24.10.201715:00 Aqtóbe J Shahter J 2:0 г.Актобе, стадион "Нефтяник"
24.10.201715:00 Qaısar J Ақжайық Ж 1:4 г.Кызылорда, стадион им. Г.Муратбаева (зап.поле)
24.10.201715:00 Ertіs J Tobyl J 6:1 г.Павлодар, стадион "Центральный"
24.10.201715:00 Ordabasy J Taraz J 0:0 г.Шымкент, стадион "БИИК"
24.10.201715:00 Altaı Rýzaevka 1:0 г.Семей, стадион "Спартак"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
10.10.201717:00 СДЮШОР №7 Qaırat-Jastar 1:1 г.Шымкент, стадион "БИИК"
16.10.201715:00 Astana J Oqjetpes J 2:0 г.Астана, стадион "Астана Арена"
18.10.201715:00 Taraz J Rýzaevka 0:2 г.Тараз, стадион "Центральный"
18.10.201715:00 Tobyl J Ordabasy J 4:3 п.Затобольск, стадион "Затоболец"
18.10.201715:00 Ақжайық Ж Ertіs J 2:2 г.Уральск, стадион им. П.Атояна
18.10.201715:00 Shahter J Qaısar J 0:0 г.Караганда, стадион "Шахтер" (зап.поле)
18.10.201715:00 Aqtóbe J Jetіsý J 3:1 г.Актобе, стадион "Нефтяник"
18.10.201711:00 Atyraý J Altaı 0:4 г.Атырау, стадион "Мунайшы"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
13.10.201715:00 Oqjetpes J Atyraý J 3:2 г.Щучинск, стадион СК "Жаксы"
13.10.201715:00 Qaırat-Jastar Astana J 3:1 г.Алматы, стадион академии Т.С.Сегизбаева
15.10.201715:00 Aqtóbe J СДЮШОР №7 1:3 г.Актобе, стадион "Нефтяник"
13.10.201715:00 Qaısar J Jetіsý J 0:4 г.Кызылорда, стадион им. Г.Муратбаева (зап.поле)
13.10.201715:00 Ertіs J Shahter J 2:0 г.Павлодар, стадион "Центральный"
13.10.201715:00 Ordabasy J Ақжайық Ж 4:2 г.Шымкент, стадион "БИИК"
13.10.201716:00 Rýzaevka Tobyl J 2:0 г.Алматы, стадион УТЦ "ЦСКА"
14.10.201714:00 Altaı Taraz J 0:0 г.Семей, стадион "Спартак"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
28.04.201715:00 Astana J Aqtóbe J 3:2 Астана, Тарлан Арена
06.10.201715:00 Tobyl J Taraz J 3:1 Затобольск, "Затоболец"
06.10.201716:00 Ақжайық Ж Rýzaevka 2:1 Уральск, им. Атояна
06.10.201715:00 Shahter J Ordabasy J 3:1 Караганды, Запасное поле "Шахтер"
06.10.201715:00 Jetіsý J Ertіs J 0:1 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
06.10.201716:00 СДЮШОР №7 Qaısar J 0:0 Шымкент, БИИК
06.10.201716:00 Atyraý J Qaırat-Jastar 1:1 Атырау, "Мунайшы"
06.10.201714:00 Oqjetpes J Altaı 0:4 Щучинск, "Жаксы"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
01.10.201716:00 Qaırat-Jastar Oqjetpes J 7:0 г.Алматы, стадион академии Т.С.Сегизбаева
29.09.201716:00 Aqtóbe J Atyraý J 0:1 г.Актобе, стадион "Нефтяник"
29.09.201714:00 Qaısar J Astana J 1:0 г.Кызылорда, стадион им. Г.Муратбаева (зап.поле)
29.09.201715:00 Ertіs J СДЮШОР №7 1:0 г.Павлодар, стадион "Центральный"
29.09.201716:00 Ordabasy J Jetіsý J 1:0 г.Шымкент, стадион "Намыс"
29.09.201716:00 Rýzaevka Shahter J 0:0 г.Алматы, стадион УТЦ ЦСКА
29.09.201715:00 Taraz J Ақжайық Ж 2:0 г.Тараз, стадион "Улан"
30.09.201715:00 Altaı Tobyl J 5:1 г.Семей, стадион "Спартак"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
22.09.201716:00 Ақжайық Ж Tobyl J 2:1 г.Уральск, стадион им. П.Атояна
22.09.201715:00 Shahter J Taraz J 0:1 г.Караганда, стадион "Шахтер" (зап.поле)
22.09.201716:30 Jetіsý J Rýzaevka 1:0 г.Талдыкорган, стадион "Жетысу" (зап.поле)
22.09.201716:00 СДЮШОР №7 Ordabasy J 1:2 г.Шымкент, стадион "БИИК"
22.09.201715:00 Astana J Ertіs J 8:0 г.Астана, стадион "Астана Арена"
22.09.201717:00 Atyraý J Qaısar J 4:0 г.Атырау, стадион "Мунайшы"
22.09.201715:00 Oqjetpes J Aqtóbe J 1:1 п.Щучинск, стадион СК "Жаксы"
22.09.201716:00 Qaırat-Jastar Altaı 1:1 г.Алматы, стадион академии Т.С.Сегизбаева
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
13.09.201717:00 Altaı Ақжайық Ж 4:0 .г.Семей, стадион "Спартак"
15.09.201715:00 Ertіs J Atyraý J 2:0 г.Павлодар, стадион "Центральный"
15.09.201717:00 Ordabasy J Astana J 2:1 г.Шымкент, стадион "БИИК"
15.09.201716:00 Rýzaevka СДЮШОР №7 1:1 г.Алматы, стадион УТЦ ЦСКА
15.09.201716:00 Taraz J Jetіsý J 1:1 г.Тараз, стадион "Центральный"
15.09.201715:00 Tobyl J Shahter J 2:0 п.Затобольск, стадион "Затоболец"
15.09.201718:00 Aqtóbe J Qaırat-Jastar 1:1 г.Актобе, стадион "Центральный"
15.09.201716:00 Qaısar J Oqjetpes J 3:0 г.Кызылорда, стадион им. Г.Муратбаева (зап.поле)
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
08.09.201716:00 Shahter J Ақжайық Ж 8:1 г.Караганда, стадион "Шахтер" (зап.поле)
08.09.201716:30 Jetіsý J Tobyl J 2:0 г.Талдыкорган, стадион "Жетысу" (зап.поле)
08.09.201717:00 СДЮШОР №7 Taraz J 1:0 г.Шымкент, стадион "БИИК"
08.09.201715:00 Astana J Rýzaevka 0:0 г,Астана, стадион "Астана Арена"
08.09.201718:00 Atyraý J Ordabasy J 2:1 г.Атырау, стадион "Мунайшы"
08.09.201715:00 Oqjetpes J Ertіs J 0:3 п.Щучинск, стадион СК "Жаксы"
08.09.201717:00 Qaırat-Jastar Qaısar J 4:0 г.Алматы, стадион академии Т.С.Сегизбаева
08.09.201717:00 Aqtóbe J Altaı 2:2 г.Актобе, стадион "Нефтяник"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
31.08.201718:00 Qaısar J Aqtóbe J 1:2 г.Кызылорда, стадион им. Г.Муратбаева (зап.поле)
31.08.201716:00 Ertіs J Qaırat-Jastar 2:2 г.Павлодар, стадион "Центральный"
31.08.201717:00 Ordabasy J Oqjetpes J 4:0 г.Шымкент, стадион "БИИК"
31.08.201717:00 Rýzaevka Atyraý J 2:3 г.Алматы, стадион УТЦ ЦСКА
31.08.201716:00 Taraz J Astana J 4:1 г.Тараз, стадион "Центральный"
31.08.201717:00 Tobyl J СДЮШОР №7 1:0 п.Затобольск, стадион "Затоболец"
31.08.201717:00 Ақжайық Ж Jetіsý J 3:1 г.Уральск, стадион им. П.Атояна
02.09.201717:00 Altaı Shahter J 0:0 г.Семей, стадион "Спартак"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
25.08.201717:00 Jetіsý J Shahter J 4:2 г.Талдыкорган, стадион "Жетысу" (зап.поле)
25.08.201718:00 СДЮШОР №7 Ақжайық Ж 2:0 г.Шымкент, стадион "БИИК"
25.08.201716:00 Astana J Tobyl J 1:3 г.Астана, стадион "Астана Арена"
25.08.201717:00 Atyraý J Taraz J 1:1 г.Атырау, стадион "Мунайшы"
25.08.201718:00 Qaırat-Jastar Ordabasy J 1:0 г.Алматы, стадион академии Т.С.Сегизбаева
25.08.201718:00 Aqtóbe J Ertіs J 2:1 г.Актобе, стадион "Нефтяник"
25.08.201716:00 Qaısar J Altaı 0:5 г.Кызылорда, стадион им. Г.Муратбаева (зап.поле)
25.08.201716:00 Oqjetpes J Rýzaevka 0:0 п.Щучинск, стадион СК "Жаксы"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
18.08.201717:00 Ertіs J Qaısar J 1:2 г.Павлодар, стадион "Центральный"
18.08.201717:00 Ordabasy J Aqtóbe J 2:0 г.Шымкент, стадион "БИИК"
18.08.201717:00 Rýzaevka Qaırat-Jastar 1:0 г.Алматы, стадион УТЦ ЦСКА
18.08.201717:00 Taraz J Oqjetpes J 3:0 г.Тараз, стадион "Центральный"
18.08.201716:00 Tobyl J Atyraý J 1:1 п.Затобольск, стадион "Затоболец"
18.08.201717:00 Ақжайық Ж Astana J 1:1 г.Уральск, стадион им. П.Атояна
18.08.201718:00 Shahter J СДЮШОР №7 1:3 г.Караганда, стадион "Шахтер" (зап.поле)
19.08.201717:00 Altaı Jetіsý J 1:0 г.Семей, стадион "Спартак"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
11.08.201718:00 СДЮШОР №7 Jetіsý J 5:2 г.Шымкент, стадион "БИИК"
11.08.201716:00 Astana J Shahter J 1:2 г.Астана, стадион "Астана Арена"
11.08.201718:00 Atyraý J Ақжайық Ж 0:2 г.Атырау, стадион "Мунайшы"
11.08.201716:00 Oqjetpes J Tobyl J 1:3 п.Щучинск, стадион СК "Жаксы"
11.08.201718:00 Qaırat-Jastar Taraz J 3:0 г.Алматы, стадион академии Т.С.Сегизбаева
11.08.201717:00 Aqtóbe J Rýzaevka 3:0 г.Актобе, стадион "Центральный"
11.08.201716:30 Qaısar J Ordabasy J 2:1 г.Кызылорда, стадион им. Г.Муратбаева (зап.поле)
11.08.201717:00 Ertіs J Altaı 0:3 г.Павлодар, стадион "Центральный"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
04.08.201717:00 Rýzaevka Qaısar J 1:1 г.Алматы, стадион УТЦ "ЦСКА"
04.08.201717:00 Taraz J Aqtóbe J 0:0 г.Тараз, стадион "Центральный"
04.08.201717:00 Tobyl J Qaırat-Jastar 1:1 п.Затобольск, стадион "Затоболец"
04.08.201717:00 Ақжайық Ж Oqjetpes J 4:0 г.Уральск, стадион им. П.Атояна
04.08.201718:00 Shahter J Atyraý J 1:1 г.Караганда, стадион "Шахтер" (зап.поле)
04.08.201718:00 Jetіsý J Astana J 0:0 г.Талдыкорган, стадион "Жетысу" (зап.поле)
05.08.201718:00 Altaı СДЮШОР №7 6:1 г.Семей, стадион "Спартак"
06.08.201718:00 Ordabasy J Ertіs J 1:2 г.Шымкент, стадион "БИИК"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
28.07.201716:00 Astana J СДЮШОР №7 3:4 г.Астана, стадион "Астана Арена"
28.07.201717:00 Atyraý J Jetіsý J 2:0 г.Атырау, стадион "Мунайшы"
28.07.201716:00 Oqjetpes J Shahter J 1:1 п.Щучинск, стадион СК "Жаксы"
28.07.201718:00 Aqtóbe J Tobyl J 1:0 г.Актобе, стадион "Мунайшы"
28.07.201719:00 Qaısar J Taraz J 1:1 г.Кызылорда, стадион им.Г.Муратбаева (зап.поле)
28.07.201718:00 Ordabasy J Altaı 0:1 г.Шымкент, стадион "БИИК"
29.07.201719:00 Qaırat-Jastar Ақжайық Ж 3:2 г.Алматы, стадион академии Т.С.Сегизбаева
29.07.201717:00 Ertіs J Rýzaevka 2:0 г.Павлодар, стадион "Центральный"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
20.07.201718:00 Jetіsý J Oqjetpes J 2:1 г.Талдыкорган, стадион "Жетысу"
21.07.201717:00 Rýzaevka Ordabasy J 2:2 г.Алматы, стадион УТЦ ЦСКА
21.07.201718:00 Taraz J Ertіs J 2:1 г.Тараз, стадион "Центральный"
21.07.201717:00 Tobyl J Qaısar J 4:1 п.Затобольск, стадион "Затоболец"
21.07.201717:00 Ақжайық Ж Aqtóbe J 1:1 г.Уральск, стадион им. П.Атояна
21.07.201718:00 Shahter J Qaırat-Jastar 1:2 г.Караганда, стадион "Шахтер" (зап.поле)
21.07.201718:00 СДЮШОР №7 Atyraý J 1:1 г.Шымкент, стадион "БИИК"
22.07.201718:00 Altaı Astana J 3:1 г.Семей, стадион "Спартак"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
14.07.201700:01 Atyraý J СДЮШОР №7 1:0 г.Атырау, стадион "Мунайшы"
14.07.201716:00 Oqjetpes J Jetіsý J 2:2 п.Щучинск, стадион СК "Жаксы"
14.07.201700:01 Aqtóbe J Ақжайық Ж 2:0 г.Актобе, стадион "Центральный"
14.07.201717:00 Qaısar J Tobyl J 2:3 г.Кызылорда, стадион им.Г.Муратбаева (зап.поле)
14.07.201716:00 Astana J Altaı 0:1 г.Астана, стадион "Астана Арена"
15.07.201717:00 Ertіs J Taraz J 3:2 г.Павлодар, стадион "Центральный"
15.07.201717:30 Ordabasy J Rýzaevka 1:4 г.Шымкент, стадион "БИИК"
15.07.201718:00 Qaırat-Jastar Shahter J 2:0 г.Алматы, стадион академии Т.С.Сегизбаева
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
06.07.201718:00 Jetіsý J Atyraý J 1:2 г.Талдыкорган, стадион "Жетысу"
07.07.201717:00 Rýzaevka Ertіs J 5:1 г.Алматы, стадион УТЦ ЦСКА
07.07.201718:00 Taraz J Qaısar J 7:0 г.Тараз, стадион "Центральный"
07.07.201717:00 Tobyl J Aqtóbe J 0:1 п.Затобольск, стадион "Затоболец"
07.07.201719:00 Ақжайық Ж Qaırat-Jastar 0:1 г.Уральск, стадион им. П.Атояна
07.07.201717:30 Shahter J Oqjetpes J 1:1 г.Караганда, стадион "Шахтер" (зап.поле)
07.07.201718:00 СДЮШОР №7 Astana J 2:0 г.Шымкент, стадион "БИИК"
07.07.201718:00 Altaı Ordabasy J 1:2 г.Семей, стадион "Спартак"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
30.06.201716:00 Astana J Jetіsý J 2:8 г.Астана, стадион "Тарлан Арена"
30.06.201719:00 Atyraý J Shahter J 4:0 г.Атырау, стадион "Мунайшы"
30.06.201716:00 Oqjetpes J Ақжайық Ж 3:1 п.Щучинск, стадион СК "Жаксы"
30.06.201717:00 Aqtóbe J Taraz J 1:1 г.Актобе, стадион "Центральный"
30.06.201716:00 Qaısar J Rýzaevka 0:5 г.Кызылорда, стадион им.Г.Муратбаева (зап.поле)
01.07.201717:00 Ertіs J Ordabasy J 2:0 г.Павлодар, стадион "Центральный"
01.07.201716:00 Qaırat-Jastar Tobyl J 2:3 г.Алматы, стадион академии Т.С.Сегизбаева
01.07.201718:00 СДЮШОР №7 Altaı 0:3 г.Шымкент, стадион "БИИК"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
22.06.201718:00 Jetіsý J СДЮШОР №7 3:1 г.Талдыкорган, стадион "Жетысу"
23.06.201718:00 Ordabasy J Qaısar J 1:0 г.Шымкент, стадион "БИИК"
23.06.201717:00 Rýzaevka Aqtóbe J 1:0 г.Алматы, стадион ЦСКА
23.06.201717:00 Taraz J Qaırat-Jastar 2:1 г.Тараз, стадион "Центральный"
23.06.201716:00 Tobyl J Oqjetpes J 2:0 п.Затобольск, стадион "Затоболец"
23.06.201717:00 Ақжайық Ж Atyraý J 1:5 г.Уральск, стадион им. П.Атояна
23.06.201717:30 Shahter J Astana J 1:0 г.Караганда, стадион "Шахтер" (зап.поле)
24.06.201718:00 Altaı Ertіs J 1:0 г.Семей, стадион "Спартак"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
16.06.201716:00 Oqjetpes J Taraz J 1:2 Щучинск, СК "Жаксы"
16.06.201718:00 СДЮШОР №7 Shahter J 1:0 Шымкент, БИИК
16.06.201717:00 Atyraý J Tobyl J 3:1 Атырау, "Мунайшы"
16.06.201716:00 Astana J Ақжайық Ж 2:1 Астана, "Астана Арена"
16.06.201718:00 Jetіsý J Altaı 1:2 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
16.06.201717:00 Qaısar J Ertіs J 2:1 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Муратбаев
16.06.201718:00 Qaırat-Jastar Rýzaevka 4:0 Алматы, академия им. Т. Сегизбаева
16.06.201717:00 Aqtóbe J Ordabasy J 2:2 Актобе, стадион "Цениральный"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
08.06.201718:00 Ақжайық Ж СДЮШОР №7 1:2 г. Шымкент, спорткомплекс "БИИК"
10.06.201718:00 Altaı Qaısar J 1:0 г. Семей, стадион "Спартак"
09.06.201717:00 Rýzaevka Oqjetpes J 8:0 Панфилово, стадион "ЦСКА"
09.06.201717:00 Shahter J Jetіsý J 1:1 г. Караганда, запасное поле стадиона "Шахтер"
09.06.201717:00 Ordabasy J Qaırat-Jastar 2:1 г. Шымкент, спорткомплекс "БИИК"
09.06.201716:00 Ertіs J Aqtóbe J 2:1 г. Павлодар, стадион "Жулдыз"
09.06.201717:00 Taraz J Atyraý J 1:1 г. Тараз, стадион "Центральный"
09.06.201716:00 Tobyl J Astana J 2:1 Затобольск, стадион "Затоболец"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
01.06.201716:00 Astana J Taraz J 1:2 г.Астана, стадион "Астана Арена"
02.06.201718:00 Jetіsý J Ақжайық Ж 3:0 г.Талдыкорган, стадион "Жетысу"
02.06.201718:00 СДЮШОР №7 Tobyl J 2:0 г.Шымкент, стадион "БИИК"
02.06.201717:00 Atyraý J Rýzaevka 1:1 г.Атырау, стадион "Мунайшы"
02.06.201716:00 Oqjetpes J Ordabasy J 1:1 п.Щучинск, стадион СК "Жаксы"
02.06.201718:00 Qaırat-Jastar Ertіs J 7:0 г.Алматы, стадион академии им. Т.С.Сегизбаева
02.06.201717:00 Aqtóbe J Qaısar J 3:1 г.Актобе, стадион "Центральный"
02.06.201715:00 Shahter J Altaı 2:0 г.Караганда, стадион "Шахтер"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
26.05.201716:00 Qaısar J Qaırat-Jastar 0:9 г.Кызылорда, стадион им. Г.Муратбаева (зап.поле)
26.05.201715:00 Ertіs J Oqjetpes J 0:0 г.Павлодар, стадион "Центральный"
26.05.201717:00 Ordabasy J Atyraý J 2:3 г.Шымкент, стадион "БИИК"
26.05.201715:00 Rýzaevka Astana J 1:0 г.Алматы, стадион ЦСКА
26.05.201716:00 Taraz J СДЮШОР №7 2:1 г.Тараз, стадион "Центральный"
26.05.201714:00 Tobyl J Jetіsý J 2:2 п.Затобольск, стадион "Затоболец"
26.05.201718:00 Ақжайық Ж Shahter J 0:2 г.Уральск, стадион "Акжайык"
27.05.201717:00 Altaı Aqtóbe J 1:0 г.Семей, стадион "Спартак"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
19.05.201716:00 Shahter J Tobyl J 2:3 г.Темиртау, стадион "Металлург"
19.05.201718:00 Jetіsý J Taraz J 2:1 г.Талдыкорган, стадион "Жетысу"
19.05.201715:00 СДЮШОР №7 Rýzaevka 1:0 г.Шымкент, стадион "БИИК"
19.05.201715:00 Astana J Ordabasy J 2:1 г.Астана, стадион "Астана Арена"
19.05.201716:00 Atyraý J Ertіs J 2:2 г.Атырау, стадион "Мунайшы"
19.05.201715:00 Oqjetpes J Qaısar J 3:1 п.Щучинск, стадион "Жаксы"
19.05.201717:00 Qaırat-Jastar Aqtóbe J 2:1 г.Алматы, стадион академии Т.С.Сегизбаева
19.05.201718:00 Ақжайық Ж Altaı 1:3 г.Уральск, стадион "Акжайык"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
12.05.201716:00 Aqtóbe J Oqjetpes J 4:0 г.Актобе, стадион "Центральный"
12.05.201718:00 Qaısar J Atyraý J 1:3 г.Кызылорда, стадион им. Г.Муратбаева
12.05.201715:00 Ertіs J Astana J 1:1 г.Павлодар, стадион "Центральный"
12.05.201716:00 Ordabasy J СДЮШОР №7 1:1 г.Шымкент, стадион "Намыс"
12.05.201717:00 Rýzaevka Jetіsý J 2:0 г.Алматы, стадион ЦСКА
12.05.201716:00 Taraz J Shahter J 6:0 г.Тараз, стадион "Центральный"
12.05.201714:00 Tobyl J Ақжайық Ж 1:0 п.Затобольск, стадион "Затоболец"
13.05.201715:00 Altaı Qaırat-Jastar 3:0 г.Усть-Каменогорск, стадион "Восток"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
05.05.201718:00 Ақжайық Ж Taraz J 1:1
05.05.201716:00 Shahter J Rýzaevka 0:1
05.05.201717:00 Jetіsý J Ordabasy J 2:1
05.05.201716:00 СДЮШОР №7 Ertіs J 2:0
05.05.201715:00 Astana J Qaısar J 7:0
04.05.201716:00 Atyraý J Aqtóbe J 0:2
05.05.201715:00 Oqjetpes J Qaırat-Jastar 1:2
05.05.201715:00 Tobyl J Altaı 0:4
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
28.04.201715:00 Taraz J Tobyl J 2:1 Тараз, стадион Улан
28.04.201715:00 Ertіs J Jetіsý J 1:1 Павлодар, Центральный стадион
29.04.201716:00 Altaı Oqjetpes J 3:0 Астана, Тарлан Арена
28.04.201716:00 Qaısar J СДЮШОР №7 0:4 Кызылорда, им. Муратбаева
28.04.201716:00 Rýzaevka Ақжайық Ж 0:2 Алматы, стадион ЦСКА
28.04.201716:00 Ordabasy J Shahter J 1:1
28.04.201717:00 Qaırat-Jastar Atyraý J 7:0
06.10.201716:00 Aqtóbe J Astana J 2:2 Актобе, "Нефтяник"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
21.04.201714:00 Tobyl J Rýzaevka 1:1 п.Затобольск, стадион "Затоболец"
21.04.201718:00 Ақжайық Ж Ordabasy J 0:1 г.Уральск, стадион "Акжайык"
21.04.201715:00 Shahter J Ertіs J 0:0 г.Темиртау, стадион "Металлург"
21.04.201716:00 Jetіsý J Qaısar J 1:0 г.Талдыкорган, стадион "Жетысу" (зап.поле)
21.04.201715:00 СДЮШОР №7 Aqtóbe J 3:2 г.Шымкент, стадион "БИИК"
21.04.201715:00 Astana J Qaırat-Jastar 1:3 г.Астана, стадион "Тарлан Арена"
21.04.201715:00 Taraz J Altaı 1:0 г.Тараз, стадион "Улан"
15.05.201718:00 Atyraý J Oqjetpes J 3:1 г.Атырау, стадион "Мунайшы"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
13.04.201714:00 Ordabasy J Tobyl J 3:0 г.Шымкент, стадион "БИИК"
14.04.201715:00 Oqjetpes J Astana J 3:2 Щучинск, стадион СК "Жаксы"
14.04.201717:00 Qaırat-Jastar СДЮШОР №7 3:1 г.Алматы, стадион академии Т.С.Сегизбаева
16.04.201716:00 Jetіsý J Aqtóbe J 4:2 г.Талдыкорган, стадион Жетысу
14.04.201716:00 Qaısar J Shahter J 0:4 г.Кызылорда, стадион "Локомотив"
14.04.201715:00 Ertіs J Ақжайық Ж 2:1 г.Павлодар, стадион "Центральный"
14.04.201717:00 Rýzaevka Taraz J 1:0 г.Алматы, стадион ЦСКА
15.04.201714:00 Altaı Atyraý J 4:1 г.Усть-Каменогорск, стадион "Восток"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
07.04.201715:00 Jetіsý J Qaırat-Jastar 0:1 г.Талдыкорган, зап.поле стадиона "Жетысу"
07.04.201715:00 Astana J Atyraý J 1:2 г.Астана, стадион "Тарлан Арена"
07.04.201714:00 Taraz J Ordabasy J 1:2 г.Тараз, стадион "Улан"
07.04.201714:00 Shahter J Aqtóbe J 4:0 г.Темиртау, стадион "Металлург"
07.04.201714:00 Tobyl J Ertіs J 2:0 п.Затобольск, стадион "Затоболец"
07.04.201717:00 Ақжайық Ж Qaısar J 0:0 г.Уральск, стадион "Акжайык"
08.04.201715:00 СДЮШОР №7 Oqjetpes J 4:0 г. Шымкент, стадион "БИИК"
20.06.201717:00 Rýzaevka Altaı 0:0 г.Алматы, стадион ЦСКА
Ұтылған
Жеңімпаз
Тур:
Күні Стадионы
02.11.201815:00 Qaısar J Shahter J 1:1 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Г. Муратбаева
02.11.201815:00 Taraz J Astana J 0:1 Тараз, "Центральный"
02.11.201815:00 Ақжайық Ж Ońtústіk akademııasy 0:2 Уральск, стадион им. П. Атояна
02.11.201815:00 Atyraý J Ordabasy J 3:3 Атырау, "Томарлы"
02.11.201815:00 Aqtóbe J Rýzaevka 1:3 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
02.11.201815:00 Tobyl J Jetіsý J 2:1 Затобольск, "Затоболец"
02.11.201815:00 Qyran J Ertіs J 3:1 Шымкент, ФЦ "БИІК"
02.11.201815:00 ОСДЮСШОР - Жас Ұлан Altaı J 1:1 Шымкент, "Локомотив"
02.11.201815:00 Қызыл-Жар СК Ж ӘОСК 1:2 Петропавловск, "Карасай"
02.11.201815:00 Oqjetpes J Qaırat-Jastar 2:1 Кокшетау, "Окжетпес"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
30.10.201815:00 Qaısar J Astana J 1:0 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Г. Муратбаева
30.10.201815:00 Taraz J Shahter J 1:0 Тараз, "Центральный"
30.10.201815:00 Ақжайық Ж Ordabasy J 1:2 Уральск, стадион им. П. Атояна
30.10.201815:00 Atyraý J Ońtústіk akademııasy 1:2 Атырау, "Томарлы"
30.10.201815:00 Aqtóbe J Jetіsý J 1:2 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
30.10.201815:00 Tobyl J Rýzaevka 1:2 Затобольск, "Затоболец"
30.10.201815:00 Qyran J Altaı J 1:1 Шымкент, ФЦ "БИІК"
30.10.201815:00 ОСДЮСШОР - Жас Ұлан Ertіs J 2:3 Шымкент, "Локомотив"
30.10.201815:00 Қызыл-Жар СК Ж Qaırat-Jastar 1:2 Петропавловск, "Карасай"
30.10.201815:00 Oqjetpes J ӘОСК 0:0 Кокшетау, "Окжетпес"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
23.10.201816:00 Qaırat-Jastar ОСДЮСШОР - Жас Ұлан 2:0 Алматы, Академия им. Пехлеваниди
23.10.201815:00 ӘОСК Qyran J 2:0 Панфилово, УТЦ ЦСКА
23.10.201815:00 Altaı J Tobyl J 1:0 Усть-Каменогорск, "Восток"
23.10.201815:00 Ertіs J Aqtóbe J 3:1 Павлодар, "Центральный"
23.10.201815:00 Jetіsý J Atyraý J 6:1 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
23.10.201815:00 Rýzaevka Ақжайық Ж 6:0 Алматы, "Динамо"
23.10.201816:00 Ordabasy J Taraz J 3:2 Шымкент, ФЦ "БИІК"
23.10.201815:00 Ońtústіk akademııasy Qaısar J 1:0 Шымкент, ФЦ "БИІК"
23.10.201815:00 Shahter J Aqsý 8:1 Темиртау, "Металлург"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
20.10.201814:00 Қызыл-Жар СК Ж Oqjetpes J 1:1 Петропавловск, "Карасай"
20.10.201816:00 Qaırat-Jastar Qyran J 1:2 Алматы, Академия им. Пехлеваниди
20.10.201815:00 ӘОСК ОСДЮСШОР - Жас Ұлан 0:0 Алматы, СК ЦСКА
20.10.201815:00 Altaı J Aqtóbe J 2:0 Усть-Каменогрск, "Восток"
20.10.201815:00 Ertіs J Tobyl J 5:0 Павлодар, "Центральный"
20.10.201815:00 Jetіsý J Ақжайық Ж 1:1 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
20.10.201815:00 Rýzaevka Atyraý J 1:1 Алматы, "Динамо"
20.10.201816:00 Ordabasy J Qaısar J 3:2 Шымкент, ФЦ "БИІК"
20.10.201815:00 Ońtústіk akademııasy Taraz J 3:2 Шымкент, ФЦ "БИІК"
20.10.201814:00 Astana J Aqsý 5:1 Астана, "Астана Арена"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
14.10.201815:00 Aqsý Ońtústіk akademııasy 0:2 Аксу, "Достык"
14.10.201814:00 Qaısar J Rýzaevka 1:2 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Муратбаева
14.10.201815:00 Taraz J Jetіsý J 1:1 Тараз, "Центральный"
14.10.201815:00 Ақжайық Ж Ertіs J 7:3 Уральск, стадион им. П. Атояна
14.10.201816:00 Atyraý J Altaı J 2:1 Атырау, "Томарлы"
14.10.201816:00 Aqtóbe J ӘОСК 2:2 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
14.10.201815:00 Tobyl J Qaırat-Jastar 0:1 Затобольск, "Затоболец"
14.10.201815:00 Qyran J Oqjetpes J 2:1 Шымкент, ФЦ "БИІК"
14.10.201815:00 ОСДЮСШОР - Жас Ұлан Қызыл-Жар СК Ж 1:0 Шымкент, "Локомотив"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
11.10.201815:00 Shahter J Astana J 3:2 Караганда, "Шахтер"
11.10.201815:00 Aqsý Ordabasy J 2:1 Аксу, "Достык"
11.10.201814:00 Qaısar J Jetіsý J 6:0 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Муратбаева
11.10.201815:00 Taraz J Rýzaevka 1:3 Тараз, "Центральный"
11.10.201815:00 Ақжайық Ж Altaı J 6:1 Уральск, стадион им. П. Атояна
11.10.201816:00 Atyraý J Ertіs J 6:1 Атырау, "Томарлы"
11.10.201816:00 Aqtóbe J Qaırat-Jastar 2:0 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
11.10.201815:00 Tobyl J ӘОСК 3:0 Затобольск, "Затоболец"
11.10.201815:00 Qyran J Қызыл-Жар СК Ж 5:1 Шымкент, ФЦ "БИІК"
11.10.201815:00 ОСДЮСШОР - Жас Ұлан Oqjetpes J 1:2 Шымкент, "Локомотив"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
04.10.201814:00 Қызыл-Жар СК Ж Tobyl J 2:5 Петропавловск, "Карасай"
04.10.201814:00 Oqjetpes J Aqtóbe J 3:0 Кокшетау, "Окжетпес"
04.10.201816:00 Qaırat-Jastar Atyraý J 7:1 Алматы, Академия им. Пехлеваниди
04.10.201815:00 ӘОСК Ақжайық Ж 2:3 Алматы, СК ЦСКА
04.10.201815:00 Altaı J Taraz J 2:2 Усть-Каменогрск, "Восток"
04.10.201815:00 Ertіs J Qaısar J 4:0 Павлодар, "Центральный"
04.10.201815:00 Rýzaevka Aqsý 1:1 Алматы, "Динамо"
04.10.201816:00 Ordabasy J Shahter J 0:0 Шымкент, ФЦ "БИІК"
08.10.201816:00 Ońtústіk akademııasy Astana J 3:0 Шымкент, ФЦ "БИІК"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
28.09.201816:00 Ordabasy J Astana J 1:2 Шымкент, ФЦ "БИІК"
01.10.201814:00 Қызыл-Жар СК Ж Aqtóbe J 2:1 Петропавловск, "Карасай"
01.10.201814:00 Oqjetpes J Tobyl J 1:1 Кокшетау, "Окжетпес"
01.10.201816:00 Qaırat-Jastar Ақжайық Ж 7:4 Алматы, Академия им. Пехлеваниди
01.10.201815:00 ӘОСК Atyraý J 1:0 Алматы, СК ЦСКА
01.10.201815:00 Altaı J Qaısar J 1:2 Усть-Каменогрск, "Восток"
01.10.201815:00 Ertіs J Taraz J 3:0 Павлодар, "Центральный"
01.10.201816:00 Jetіsý J Aqsý 3:1 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
01.10.201816:00 Ońtústіk akademııasy Shahter J 3:0 Шымкент, ФЦ "БИІК"
01.10.201815:00 Qyran J ОСДЮСШОР - Жас Ұлан 3:0 Шымкент, ФЦ "БИІК"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
24.09.201814:00 Astana J Rýzaevka 3:0 Астана, "Астана Арена"
24.09.201816:00 Shahter J Jetіsý J 2:3 Темиртау, "Металлург"
24.09.201818:00 Aqsý Ertіs J 2:1 Аксу, "Достык"
24.09.201814:00 Qaısar J ӘОСК 1:0 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Муратбаева
24.09.201815:00 Taraz J Qaırat-Jastar 0:0 Тараз, "Центральный"
24.09.201816:00 Ақжайық Ж Oqjetpes J 2:1 Аксай, "Карашыганак"
24.09.201816:00 Atyraý J Қызыл-Жар СК Ж 4:4 Атырау, "Томарлы"
24.09.201817:00 Aqtóbe J ОСДЮСШОР - Жас Ұлан 7:0 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
24.09.201815:00 Tobyl J Qyran J 1:0 Затобольск, "Затоболец"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
21.09.201816:00 Ońtústіk akademııasy Ordabasy J 0:0 Шымкент, ФЦ "БИІК"
21.09.201814:00 Astana J Jetіsý J 5:1 Астана, "Астана Арена"
21.09.201816:00 Shahter J Rýzaevka 2:0 Темиртау, "Металлург"
21.09.201817:00 Aqsý Altaı J 5:1 Аксу, "Достык"
21.09.201814:00 Qaısar J Qaırat-Jastar 2:2 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Муратбаева
21.09.201815:00 Taraz J ӘОСК 3:2 Тараз, "Центральный"
21.09.201816:00 Ақжайық Ж Қызыл-Жар СК Ж 2:1 Аксай, "Карашыганак"
21.09.201817:00 Atyraý J Oqjetpes J 2:1 Атырау, "Томарлы"
21.09.201817:00 Aqtóbe J Qyran J 1:1 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
21.09.201815:00 Tobyl J ОСДЮСШОР - Жас Ұлан 3:1 Затобольск, "Затоболец"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
14.09.201817:00 Qyran J Atyraý J 3:0 Шымкент, ФЦ "БИІК"
14.09.201816:00 ОСДЮСШОР - Жас Ұлан Ақжайық Ж 3:1 Шымкент, "Локомотив"
14.09.201814:00 Қызыл-Жар СК Ж Taraz J 3:1 Петропавловск, "Карасай"
14.09.201815:00 Oqjetpes J Qaısar J 2:1 Кокшетау, "Окжетпес"
14.09.201813:00 ӘОСК Aqsý 2:4 Алматы, "Динамо"
14.09.201816:00 Altaı J Shahter J 0:0 Усть-Каменогрск, "Восток"
14.09.201815:00 Ertіs J Astana J 0:0 Павлодар, "Центральный"
14.09.201817:00 Jetіsý J Ońtústіk akademııasy 2:1 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
14.09.201817:00 Rýzaevka Ordabasy J 2:0 Алматы, "Динамо"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
11.09.201818:00 Aqtóbe J Tobyl J 1:3 Актобе, "Центральный" им. Кобланды Батыра
11.09.201817:00 Qyran J Ақжайық Ж 3:0 Шымкент, ФЦ "БИІК"
11.09.201816:00 ОСДЮСШОР - Жас Ұлан Atyraý J 3:5 Шымкент, "Локомотив"
11.09.201814:00 Қызыл-Жар СК Ж Qaısar J 0:3 Петропавловск, "Карасай"
11.09.201815:00 Oqjetpes J Taraz J 1:2 Кокшетау, "Окжетпес"
11.09.201817:30 Qaırat-Jastar Aqsý 0:2 Алматы, Академия им. Пехлеваниди
11.09.201816:00 Altaı J Astana J 0:1 Усть-Каменогрск, "Восток"
11.09.201815:00 Ertіs J Shahter J 3:0 Павлодар, "Центральный"
11.09.201817:00 Jetіsý J Ordabasy J 0:2 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
11.09.201818:00 Rýzaevka Ońtústіk akademııasy 0:1 Алматы, "Динамо"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
05.09.201817:00 Ordabasy J Ertіs J 1:0 Шымкент, ФЦ "БИІК"
05.09.201817:00 Ońtústіk akademııasy Altaı J 2:1 Шымкент, ФЦ "БИІК"
05.09.201817:00 Shahter J Qaırat-Jastar 1:1 Темиртау, "Металлург"
05.09.201817:00 Aqsý Oqjetpes J 1:2 Аксу, "Достык"
05.09.201816:00 Qaısar J ОСДЮСШОР - Жас Ұлан 0:2 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Муратбаева
05.09.201816:00 Taraz J Qyran J 1:1 Тараз, "Центральный"
05.09.201817:00 Ақжайық Ж Tobyl J 1:2 Аксай, "Карашыганак"
05.09.201817:00 Atyraý J Aqtóbe J 0:0 Атырау, "Томарлы"
27.10.201819:00 Astana J ӘОСК 1:0 Астана, "Астана Арена"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
02.08.201816:00 Astana J Qaırat-Jastar 3:2 Астана, "Астана Арена"
02.09.201817:00 Rýzaevka Jetіsý J 1:3 Алматы, "Динамо"
02.09.201817:00 Ordabasy J Altaı J 2:0 Шымкент, ФЦ "БИIК"
02.09.201817:00 Ońtústіk akademııasy Ertіs J 4:1 Шымкент, ФЦ "БИIК"
02.09.201817:00 Shahter J ӘОСК 1:0 Темиртау, "Металлург"
02.09.201816:00 Aqsý Қызыл-Жар СК Ж 3:1 Аксу, "Достык"
02.09.201817:00 Qaısar J Qyran J 0:5 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Муратбаева
02.09.201816:00 Taraz J ОСДЮСШОР - Жас Ұлан 2:1 Тараз, "Центральный"
02.09.201817:00 Ақжайық Ж Aqtóbe J 4:1 Аксай, "Карашыганак"
02.09.201817:00 Atyraý J Tobyl J 1:2 Атырау, "Томарлы"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
27.08.201818:00 Aqtóbe J Taraz J 1:1 Актобе, "Центральный" им. Кобланды Батыра
27.08.201816:00 Tobyl J Qaısar J 4:3 Затобольск, "Затоболец"
27.08.201817:00 ОСДЮСШОР - Жас Ұлан Aqsý 2:5 Шымкент, "Локомотив"
27.08.201816:00 Қызыл-Жар СК Ж Shahter J 1:3 Петропавловск, "Карасай"
27.08.201816:00 Oqjetpes J Astana J 3:2 Кокшетау, "Окжетпес"
27.08.201818:00 Qaırat-Jastar Ońtústіk akademııasy 0:0 Алматы, Академия им. Пехлеваниди
27.08.201817:30 ӘОСК Ordabasy J 3:0 Алматы, СК ЦСКА
27.08.201816:00 Altaı J Rýzaevka 0:1 Усть-Каменогрск, "Восток"
27.08.201817:00 Ertіs J Jetіsý J 1:2 Павлодар, "Центральный"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
24.08.201817:00 Ақжайық Ж Atyraý J 3:2 Аксай, "Карашыганак"
24.08.201818:00 Aqtóbe J Qaısar J 2:2 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
24.08.201816:00 Tobyl J Taraz J 3:1 Затобольск, "Затоболец"
24.08.201817:00 Qyran J Aqsý 4:1 Шымкент, ФЦ "БИІК"
24.08.201816:00 Қызыл-Жар СК Ж Astana J 0:7 Петропавловск, "Карасай"
24.08.201817:00 Oqjetpes J Shahter J 1:2 Кокшетау, "Окжетпес"
24.08.201818:00 Qaırat-Jastar Ordabasy J 2:1 Алматы, Академия им. Пехлеваниди
24.08.201817:30 ӘОСК Ońtústіk akademııasy 0:1 Алматы, СК ЦСКА
24.08.201816:00 Altaı J Jetіsý J 3:1 Усть-Каменогрск, "Восток"
24.08.201817:00 Ertіs J Rýzaevka 2:1 Павлодар, "Центральный"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
18.08.201818:00 Jetіsý J ӘОСК 0:0 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
18.08.201817:00 Rýzaevka Qaırat-Jastar 0:1 Алматы, "Динамо"
18.08.201818:00 Ordabasy J Oqjetpes J 0:3 Шымкент, ФЦ "БИIК"
18.08.201818:00 Ońtústіk akademııasy Қызыл-Жар СК Ж 3:2 Шымкент, ФЦ "БИIК"
18.08.201816:00 Astana J ОСДЮСШОР - Жас Ұлан 2:1 Астана, "Астана Арена"
18.08.201817:00 Shahter J Qyran J 2:1 Темиртау, "Металлург"
18.08.201817:00 Aqsý Tobyl J 2:2 Аксу, "Достык"
18.08.201816:00 Qaısar J Atyraý J 1:2 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Муратбаева
18.08.201816:00 Taraz J Ақжайық Ж 2:0 Тараз, "Центральный"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
15.08.201817:00 Ertіs J Altaı J 2:1 Павлодар, "Центральный"
15.08.201818:00 Jetіsý J Qaırat-Jastar 1:1 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
15.08.201817:00 Rýzaevka ӘОСК 0:4 Алматы, "Динамо"
15.08.201818:00 Ordabasy J Қызыл-Жар СК Ж 3:1 Шымкент, ФЦ "БИIК"
15.08.201818:00 Ońtústіk akademııasy Oqjetpes J 1:0 Шымкент, ФЦ "БИIК"
15.08.201816:00 Astana J Qyran J 0:4 Астана, "Астана Арена"
15.08.201817:00 Shahter J ОСДЮСШОР - Жас Ұлан 1:0 Темиртау, "Металлург"
15.08.201817:00 Aqsý Aqtóbe J 3:3 Аксу, "Достык"
15.08.201817:00 Qaısar J Ақжайық Ж 3:1 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Муратбаева
15.08.201818:00 Taraz J Atyraý J 1:0 Тараз, "Центральный"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
09.08.201819:00 Atyraý J Aqsý 3:3 Атырау, "Томарлы"
09.08.201819:00 Aqtóbe J Shahter J 1:2 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
09.08.201817:00 Tobyl J Astana J 3:4 Затобольск, "Затоболец"
09.08.201818:00 Qyran J Ońtústіk akademııasy 3:4 Шымкент, ФЦ "БИІК"
09.08.201818:00 ОСДЮСШОР - Жас Ұлан Ordabasy J 1:2 Шымкент, "Локомотив"
09.08.201816:00 Қызыл-Жар СК Ж Rýzaevka 3:6 Петропавловск, "Карасай"
09.08.201817:00 Oqjetpes J Jetіsý J 3:0 Кокшетау, "Окжетпес"
09.08.201818:30 Qaırat-Jastar Ertіs J 3:0 Алматы, Академия им. Пехлеваниди
09.08.201818:00 ӘОСК Altaı J 0:0 Алматы, СК ЦСКА
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
06.08.201817:30 Qaısar J Taraz J 1:0 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Муратбаева
06.08.201818:00 Ақжайық Ж Aqsý 2:2 Аксай, "Карашыганак"
06.08.201819:00 Aqtóbe J Astana J 3:1 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
06.08.201816:00 Қызыл-Жар СК Ж Jetіsý J 0:2 Петропавловск, "Карасай"
06.08.201817:00 Oqjetpes J Rýzaevka 3:1 Кокшетау, "Окжетпес"
06.08.201817:00 Tobyl J Shahter J 2:0 Затобольск, "Затоболец"
06.08.201818:00 Qyran J Ordabasy J 2:2 Шымкент, ФЦ "БИІК"
06.08.201818:00 ОСДЮСШОР - Жас Ұлан Ońtústіk akademııasy 1:0 Шымкент, "Локомотив"
06.08.201818:30 Qaırat-Jastar Altaı J 0:0 Алматы, Академия им. Пехлеваниди
06.08.201818:00 ӘОСК Ertіs J 2:1 Алматы, СК ЦСКА
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
30.07.201818:00 Altaı J Oqjetpes J 0:0 Усть-Каменогрск, "Восток"
30.07.201817:00 Ertіs J Қызыл-Жар СК Ж 2:2 Павлодар, "Центральный"
30.07.201818:00 Jetіsý J ОСДЮСШОР - Жас Ұлан 3:0 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
30.07.201817:00 Rýzaevka Qyran J 4:2 Алматы, "Динамо"
30.07.201818:00 Ordabasy J Tobyl J 4:0 Шымкент, ФЦ "БИIК"
30.07.201818:30 Ońtústіk akademııasy Aqtóbe J 5:2 Шымкент, ФЦ "БИIК"
30.07.201816:00 Astana J Atyraý J 3:0 Астана, "Астана Арена"
30.07.201817:00 Shahter J Ақжайық Ж 2:1 Темиртау, "Металлург"
30.07.201817:00 Aqsý Taraz J 2:1 Аксу, "Достык"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
27.07.201818:30 Qaırat-Jastar ӘОСК 2:2 Алматы, Академия им. Пехлеваниди
27.07.201818:00 Altaı J Қызыл-Жар СК Ж 2:2 Усть-Каменогрск, "Восток"
27.07.201817:00 Ertіs J Oqjetpes J 1:1 Павлодар, "Центральный"
27.07.201818:00 Jetіsý J Qyran J 3:0 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
27.07.201817:00 Rýzaevka ОСДЮСШОР - Жас Ұлан 1:1 Алматы, "Динамо"
27.07.201818:00 Ordabasy J Aqtóbe J 1:0 Шымкент, ФЦ "БИIК"
27.07.201819:00 Ońtústіk akademııasy Tobyl J 4:3 Шымкент, ФЦ "БИIК"
27.07.201818:00 Astana J Ақжайық Ж 2:0 Астана, "Тарлан Арена"
27.07.201817:00 Shahter J Atyraý J 3:1 Темиртау, "Металлург"
27.07.201818:00 Aqsý Qaısar J 4:1 Аксу, "Достык"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
14.07.201816:00 Қызыл-Жар СК Ж Ertіs J 4:1 Петропавловск, "Карасай"
14.07.201817:00 Qyran J Rýzaevka 2:4 Шымкент, ФЦ "БИІК"
14.07.201818:00 ОСДЮСШОР - Жас Ұлан Jetіsý J 0:5 Шымкент, "Локомотив"
14.07.201819:00 Aqtóbe J Ońtústіk akademııasy 0:2 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
14.07.201817:00 Tobyl J Ordabasy J 2:0 Затобольск, "Затоболец"
14.07.201818:00 Ақжайық Ж Shahter J 3:3 Аксай, "Карашыганак"
14.07.201819:00 Atyraý J Astana J 0:3 Атырау, "Томарлы"
14.07.201817:00 Taraz J Aqsý 1:4 Тараз, "Центральный"
14.07.201816:00 Oqjetpes J Altaı J 4:0 Кокшетау, "Окжетпес"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
11.07.201818:00 ӘОСК Qaırat-Jastar 1:0 Алматы, СК ЦСКА
11.07.201816:00 Қызыл-Жар СК Ж Altaı J 1:2 Петропавловск, "Карасай"
11.07.201817:00 Oqjetpes J Ertіs J 2:2 Кокшетау, "Окжетпес"
11.07.201817:00 Qyran J Jetіsý J 3:2 Шымкент, ФЦ "БИІК"
11.07.201818:00 ОСДЮСШОР - Жас Ұлан Rýzaevka 3:3 Шымкент, "Локомотив"
11.07.201819:00 Aqtóbe J Ordabasy J 1:2 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
11.07.201817:00 Tobyl J Ońtústіk akademııasy 1:1 Затобольск, "Затоболец"
11.07.201818:00 Ақжайық Ж Astana J 1:3 Аксай, "Карашыганак"
11.07.201819:00 Atyraý J Shahter J 0:5 Атырау, "Томарлы"
11.07.201818:00 Qaısar J Aqsý 1:0 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Муратбаева
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
05.07.201818:00 Aqsý Atyraý J 1:2 Аксу, "Достык"
05.07.201816:00 Astana J Tobyl J 6:0 Астана, "Астана Арена"
05.07.201816:00 Shahter J Aqtóbe J 3:1 Темиртау, "Металлург"
05.07.201817:00 Ordabasy J ОСДЮСШОР - Жас Ұлан 1:0 Шымкент, ФЦ "БИІК"
05.07.201818:30 Ońtústіk akademııasy Qyran J 2:4 Шымкент, ФЦ "БИІК"
05.07.201818:00 Jetіsý J Oqjetpes J 1:2 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
05.07.201818:00 Altaı J ӘОСК 2:1 Усть-Каменогорск, "Восток"
05.07.201817:00 Ertіs J Qaırat-Jastar 1:2 Павлодар, "Центральный"
05.07.201817:00 Rýzaevka Қызыл-Жар СК Ж 1:2 Алматы, "Алматы Арена"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
02.07.201818:00 Taraz J Qaısar J 3:1 Тараз, "Центральный"
02.07.201816:00 Aqsý Ақжайық Ж 1:0 Павлодар, "Жулдыз"
02.07.201820:00 Astana J Aqtóbe J 4:0 Астана, "Астана Арена"
02.07.201817:00 Shahter J Tobyl J 3:0 Темиртау, "Металлург"
02.07.201817:00 Ordabasy J Qyran J 2:1 Шымкент, ФЦ "БИІК"
02.07.201818:30 Ońtústіk akademııasy ОСДЮСШОР - Жас Ұлан 1:2 Шымкент, ФЦ "БИIК"
02.07.201818:00 Jetіsý J Қызыл-Жар СК Ж 3:1 Талдыкорган, Запасное поле стадиона "Жетысу"
02.07.201817:00 Rýzaevka Oqjetpes J 2:0 Алматы, "Алматы Арена"
02.07.201818:00 Altaı J Qaırat-Jastar 0:3 Усть-Каменогорск, "Восток"
02.07.201817:00 Ertіs J ӘОСК 1:5 Павлодар, "Центральный"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
25.06.201818:30 Qaırat-Jastar Rýzaevka 2:0 Алматы, Академия им. Пехлеваниди
25.06.201818:00 ӘОСК Jetіsý J 2:0 Алматы, СК ЦСКА
25.06.201816:00 Қызыл-Жар СК Ж Ońtústіk akademııasy 3:2 Петропавловск, "Карасай"
25.06.201816:00 Oqjetpes J Ordabasy J 0:1 Кокшетау, "Окжетпес"
25.06.201817:00 Qyran J Shahter J 2:2 Шымкент, ФЦ "БИІК"
25.06.201817:00 ОСДЮСШОР - Жас Ұлан Astana J 2:2 Шымкент, "Локомотив"
25.06.201817:00 Tobyl J Aqsý 5:2 Затобольск, "Затоболец"
25.06.201817:00 Ақжайық Ж Taraz J 3:1 Аксай, "Карашыганак"
25.06.201819:00 Atyraý J Qaısar J 4:1 Атырау, "Томарлы"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
22.06.201816:00 Altaı J Ertіs J 1:3 Усть-Каменогорск, "Восток"
22.06.201818:30 Qaırat-Jastar Jetіsý J 1:0 АлматыАлматы, Академия им. Е. Пехлеваниди
22.06.201818:00 ӘОСК Rýzaevka 2:1 Алматы, СК ЦСКА
22.06.201816:00 Қызыл-Жар СК Ж Ordabasy J 1:0 Петропавловск, "Карасай"
22.06.201816:00 Oqjetpes J Ońtústіk akademııasy 0:1 Кокшетау, "Окжетпес"
22.06.201817:00 Qyran J Astana J 2:2 Шымкент, ФЦ "БИIК"
22.06.201817:00 ОСДЮСШОР - Жас Ұлан Shahter J 0:3 Шымкент, "Локомотив"
22.06.201817:00 Aqtóbe J Aqsý 1:1 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
22.06.201817:00 Ақжайық Ж Qaısar J 0:3 Аксай, "Карашыганак"
22.06.201819:00 Atyraý J Taraz J 3:3 Атырау, "Томарлы"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
15.06.201816:00 Qaısar J Tobyl J 1:2 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Г. Муратбаева
15.06.201817:00 Taraz J Aqtóbe J 4:3 Тараз, "Центральный"
15.06.201816:00 Aqsý ОСДЮСШОР - Жас Ұлан 0:2 Павлодар, "Жулдыз"
15.06.201820:00 Astana J Oqjetpes J 4:0 Астана, "Астана Арена"
15.06.201817:00 Shahter J Қызыл-Жар СК Ж 2:0 Темиртау, "Металлург"
15.06.201817:00 Ordabasy J ӘОСК 2:0 Шымкент, ФЦ "БИIК"
15.06.201818:00 Ońtústіk akademııasy Qaırat-Jastar 2:3 Шымкент, ФЦ "БИIК"
15.06.201816:00 Jetіsý J Ertіs J 0:2 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
15.06.201817:00 Rýzaevka Altaı J 2:3 Алматы, "Алматы Арена"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
12.06.201819:00 Atyraý J Ақжайық Ж 7:1 Атырау, "Томарлы"
12.06.201816:00 Qaısar J Aqtóbe J 5:2 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Г. Муратбаева
12.06.201816:00 Taraz J Tobyl J 2:2 Тараз, "Центральный"
12.06.201816:00 Aqsý Qyran J 0:4 Павлодар, "Центральный"
12.06.201820:00 Astana J Қызыл-Жар СК Ж 3:1 Астана, "Астана Арена"
12.06.201817:00 Shahter J Oqjetpes J 2:0 Темиртау, "Металлург"
12.06.201817:00 Ordabasy J Qaırat-Jastar 4:2 Шымкент, СК "БИIК"
12.06.201818:00 Ońtústіk akademııasy ӘОСК 0:2 Шымкент, СК "БИIК"
12.06.201817:00 Jetіsý J Altaı J 1:1 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
12.06.201817:00 Rýzaevka Ertіs J 7:1 Алматы, "Алматы Арена"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
06.06.201817:00 Altaı J Ońtústіk akademııasy 0:3 Усть-Каменогорск, "Восток"
06.06.201816:00 Ertіs J Ordabasy J 5:0 Павлодар, "Жулдыз"
06.06.201818:30 Qaırat-Jastar Shahter J 0:4 Алматы, Академия им. Е. Пехлеваниди
06.06.201818:00 ӘОСК Astana J 0:0 Алматы, СК ЦСКА
06.06.201816:00 Oqjetpes J Aqsý 2:1 Кокшетау, "Окжетпес"
06.06.201817:00 Qyran J Taraz J 2:0 Шымкент, ФЦ "БИIК"
06.06.201816:00 ОСДЮСШОР - Жас Ұлан Qaısar J 1:0 Шымкент, "Локомотив"
06.06.201817:00 Aqtóbe J Atyraý J 3:0 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
06.06.201816:00 Tobyl J Ақжайық Ж 1:0 Затобольск, "Затоболец"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
03.06.201817:00 Jetіsý J Rýzaevka 0:1 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
03.06.201817:00 Altaı J Ordabasy J 1:2 Усть-Каменогрск, "Восток"
03.06.201816:00 Ertіs J Ońtústіk akademııasy 1:4 Павлодар, "Жулдыз"
03.06.201818:30 Qaırat-Jastar Astana J 0:0 Алматы, Академия им. Пехлеваниди
03.06.201817:00 ӘОСК Shahter J 1:0 Алматы, СК ЦСКА
03.06.201816:00 Қызыл-Жар СК Ж Aqsý 2:2 Петропавловск, "Карасай"
03.06.201817:00 Qyran J Qaısar J 1:1 Шымкент, СК "БИIК"
03.06.201816:00 ОСДЮСШОР - Жас Ұлан Taraz J 1:2 Шымкент, "Локомотив"
03.06.201817:00 Aqtóbe J Ақжайық Ж 3:3 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
03.06.201816:00 Tobyl J Atyraý J 3:2 Затобольск, "Затоболец"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
28.05.201819:00 Atyraý J Qyran J 2:3 Атырау, "Томарлы"
28.05.201816:00 Qaısar J Oqjetpes J 1:2 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Г. Муратбаева
28.05.201816:00 Taraz J Қызыл-Жар СК Ж 2:0 Тараз, "Центральный"
28.05.201814:00 Aqsý ӘОСК 1:1 Павлодар, "Центральный"
28.05.201815:00 Astana J Ertіs J 3:0 Астана, "Астана Арена"
28.05.201818:00 Ońtústіk akademııasy Jetіsý J 2:0 Шымкент, ФЦ "БИIК"
28.05.201817:00 Shahter J Altaı J 8:2 Темиртау, "Металлург"
28.05.201817:00 Ordabasy J Rýzaevka 1:1 Шымкент, ФЦ "БИІК"
28.05.201815:00 Ақжайық Ж ОСДЮСШОР - Жас Ұлан 0:3 Аксай, "Карашыганак"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
25.05.201816:00 Tobyl J Aqtóbe J 1:2 Затобольск, "Затоболец"
25.05.201819:00 Atyraý J ОСДЮСШОР - Жас Ұлан 4:1 Атырау, "Томарлы"
25.05.201816:00 Qaısar J Қызыл-Жар СК Ж 1:3 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Муратбаева
25.05.201816:00 Taraz J Oqjetpes J 0:0 Тараз, "Монтажник"
25.05.201816:00 Aqsý Qaırat-Jastar 1:4 Павлодар, "Центральный"
25.05.201815:00 Astana J Altaı J 6:0 Астана, "Астана Арена"
25.05.201817:00 Shahter J Ertіs J 4:1 Темиртау, "Металлург"
25.05.201817:00 Ordabasy J Jetіsý J 0:2 Шымкент, ФЦ "БИІК"
25.05.201818:00 Ońtústіk akademııasy Rýzaevka 1:0 Шымкент, ФЦ "БИІК"
25.05.201815:00 Ақжайық Ж Qyran J 0:6 Аксай, "Карашыганак"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
20.05.201817:00 Jetіsý J Shahter J 0:1 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
20.05.201817:00 Rýzaevka Astana J 2:6 Алматы, "Алматы Арена"
20.05.201815:00 Ertіs J Aqsý 2:1 Павлодар, "Центральный"
20.05.201818:00 Qaırat-Jastar Taraz J 5:2 Алматы, Академия им. Пехлеваниди
20.05.201816:30 ӘОСК Qaısar J 4:0 Алматы, ЦСКА
20.05.201816:00 Қызыл-Жар СК Ж Atyraý J 4:2 Петропавловск, "Карасай"
20.05.201815:00 Oqjetpes J Ақжайық Ж 3:1 Кокшетау, "Окжетпес"
20.05.201817:00 Qyran J Tobyl J 2:1 Шымкент, ФЦ "БИIК"
20.05.201815:00 ОСДЮСШОР - Жас Ұлан Aqtóbe J 0:2 Шымкент, "Локомотив"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
17.05.201817:00 Ordabasy J Ońtústіk akademııasy 1:2 Шымкент, "Намыс"
17.05.201817:00 Jetіsý J Astana J 1:0 Талдыкорган, Запасное поле стадиона "Жетысу"
17.05.201817:00 Rýzaevka Shahter J 2:0 Алматы, "Алматы Арена"
17.05.201817:00 Altaı J Aqsý 2:0 Усть-Каменогорск, "Восток"
17.05.201818:00 Qaırat-Jastar Qaısar J 1:0 Алматы, Академия им. Пехлеваниди
17.05.201816:00 Қызыл-Жар СК Ж Ақжайық Ж 1:2 Петропавловск, "Карасай"
17.05.201817:00 Oqjetpes J Atyraý J 1:0 Кокшетау, "Окжетпес"
17.05.201814:00 Qyran J Aqtóbe J 2:2 Шымкент, ФЦ "БИIК"
17.05.201816:30 ӘОСК Taraz J 1:0 Алматы, ЦСКА
17.05.201815:00 ОСДЮСШОР - Жас Ұлан Tobyl J 1:1 Шымкент, "Локомотив"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
10.05.201816:00 Aqtóbe J Oqjetpes J 2:0 ЦПОР "Мунайшы"
10.05.201815:00 Tobyl J Қызыл-Жар СК Ж 4:0 Костанай, "Центральный"
10.05.201815:00 Ақжайық Ж ӘОСК 0:2 Аксай, "Карашыганак"
10.05.201817:30 Atyraý J Qaırat-Jastar 1:3 Атырау, "Томарлы"
10.05.201815:00 Qaısar J Ertіs J 2:4 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Г. Муратбаева
10.05.201816:00 Taraz J Altaı J 3:1 Тараз, "Центральный"
10.05.201816:00 Aqsý Rýzaevka 1:6 Павлодар, "Центральный"
10.05.201816:00 Shahter J Ordabasy J 3:1 Темиртау, "Металлург"
19.06.201816:00 Astana J Ońtústіk akademııasy 1:0 Астана, "Астана Арена"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
07.05.201815:00 ОСДЮСШОР - Жас Ұлан Qyran J 1:1 Шымкент, "Локомотив"
07.05.201816:00 Aqtóbe J Қызыл-Жар СК Ж 7:2 Актобе, ЦПОР
07.05.201814:00 Tobyl J Oqjetpes J 1:1 Костанай, "Центральный"
07.05.201815:00 Ақжайық Ж Qaırat-Jastar 2:5 Аксай, "Карашыганак"
07.05.201815:00 Qaısar J Altaı J 0:1 Кызылорда, "Локомотив"
07.05.201814:00 Taraz J Ertіs J 4:2 Тараз, "Центральный"
07.05.201816:00 Aqsý Jetіsý J 1:1 Павлодар, "Центральный"
07.05.201816:00 Shahter J Ońtústіk akademııasy 3:0 Темиртау, "Металлург"
07.05.201817:30 Atyraý J ӘОСК 1:4 Атырау, "Томарлы"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
29.04.201817:00 Ońtústіk akademııasy Aqsý 2:0 Шымкент, Стадион "Намыс"
29.04.201816:00 Jetіsý J Taraz J 0:0 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
29.04.201817:00 Rýzaevka Qaısar J 3:2 Алматы, стадион "Алматы Арена"
29.04.201814:00 Altaı J Atyraý J 3:2 Усть-Каменогорск, "Восток"
29.04.201816:00 Ertіs J Ақжайық Ж 3:0 Павлодар, "Центральный"
29.04.201816:00 Qaırat-Jastar Tobyl J 0:3 Алматы, Академия им. Е. Пехлеваниди
29.04.201815:00 Қызыл-Жар СК Ж ОСДЮСШОР - Жас Ұлан 1:2 Петропавловск, "Карасай"
29.04.201815:00 ӘОСК Aqtóbe J 4:1 Алматы, ЦСКА
29.04.201815:00 Oqjetpes J Qyran J 1:3 Кокшетау, "Окжетпес"
29.04.201813:00 Astana J Ordabasy J 3:0 Астана, Астана Арена
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
26.04.201814:00 Astana J Shahter J 1:0 Астана, Астана Арена
26.04.201817:00 Ordabasy J Aqsý 3:0 Шымкент, ФЦ "БИІК"
26.04.201816:00 Jetіsý J Qaısar J 1:0 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
26.04.201817:00 Rýzaevka Taraz J 2:1 Алматы, "Алматы Арена"
26.04.201814:00 Altaı J Ақжайық Ж 3:1 Усть-Каменогорск, "Восток"
26.04.201816:00 Ertіs J Atyraý J 4:0 Павлодар, "Центральный"
26.04.201816:00 Qaırat-Jastar Aqtóbe J 2:1 Алматы, Академия им. Е. Пехлеваниди
26.04.201815:00 ӘОСК Tobyl J 2:1 Алматы, ЦСКА
26.04.201815:00 Қызыл-Жар СК Ж Qyran J 0:2 Петропавловск, "Карасай"
26.04.201814:00 Oqjetpes J ОСДЮСШОР - Жас Ұлан 4:1 Кокшетау, "Окжетпес"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
20.04.201815:00 Qyran J ӘОСК 0:3 Шымкент, ФЦ "БИІК"
20.04.201816:00 ОСДЮСШОР - Жас Ұлан Qaırat-Jastar 0:1 Шымкент, "Улан"
20.04.201814:00 Aqtóbe J Ertіs J 1:0 Астана, "Астана Арена"
20.04.201814:00 Tobyl J Altaı J 5:1 Затобольск, "Затоболец"
20.04.201815:00 Ақжайық Ж Rýzaevka 1:5 Аксай, "Карашыганак"
20.04.201816:00 Atyraý J Jetіsý J 3:2 Атырау, "Томарлы"
20.04.201814:00 Qaısar J Ońtústіk akademııasy 2:3 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Муратбаева
20.04.201815:00 Taraz J Ordabasy J 1:1 Тараз, "Центральный"
21.04.201816:00 Aqsý Astana J 0:6 Павлодар, "Центральный"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
17.04.201814:00 Oqjetpes J Қызыл-Жар СК Ж 0:2 Кокшетау, "Окжетпес"
17.04.201817:00 Qyran J Qaırat-Jastar 2:2 Шымкент, ФЦ "БИІК"
17.04.201815:00 ОСДЮСШОР - Жас Ұлан ӘОСК 0:0 Шымкент, "Улан"
17.04.201814:00 Aqtóbe J Altaı J 1:0 Астана, "Астана Арена"
17.04.201814:00 Tobyl J Ertіs J 3:0 Затобольск, "Затоболец"
17.04.201815:00 Ақжайық Ж Jetіsý J 0:3 Аксай, "Карашыганак"
17.04.201817:00 Atyraý J Rýzaevka 0:5 Атырау, "Томарлы"
17.04.201814:00 Qaısar J Ordabasy J 0:0 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Муратбаева
17.04.201814:00 Taraz J Ońtústіk akademııasy 1:2 Тараз, "Центральный"
17.04.201816:00 Aqsý Shahter J 1:1 Павлодар, "Центральный"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
11.04.201815:00 Shahter J Qaısar J 2:1 Темиртау, стадион "Металлург"
11.04.201814:00 Astana J Taraz J 3:0 Астана, Астана Арена
11.04.201817:00 Ordabasy J Atyraý J 2:1 Шымкент, ФЦ "БИІК"
11.04.201817:00 Ońtústіk akademııasy Ақжайық Ж 1:0 Шымкент, ФЦ "БИІК"
11.04.201814:00 Jetіsý J Tobyl J 1:0 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
11.04.201815:00 Rýzaevka Aqtóbe J 0:1 Алматы, стадион "Алматы Арена"
11.04.201815:00 Altaı J ОСДЮСШОР - Жас Ұлан 1:0 Павлодар, стадион "Жулдыз"
11.04.201815:00 Ertіs J Qyran J 0:3 Павлодар, стадион "Центральный"
11.04.201816:00 Qaırat-Jastar Oqjetpes J 2:0 Алматы, академия им. Е. Пехлеваниди
11.04.201814:00 ӘОСК Қызыл-Жар СК Ж 1:1 Алматы, СК ЦСКА
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
08.04.201814:00 Astana J Qaısar J 6:0 Астана, Астана Арена
08.04.201817:00 Ońtústіk akademııasy Atyraý J 0:0 Шымкент, ФЦ "БИІК"
08.04.201815:00 Jetіsý J Aqtóbe J 2:2 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
08.04.201817:00 Rýzaevka Tobyl J 1:1 Алматы, стадион "Алматы Арена"
08.04.201815:00 Altaı J Qyran J 1:1 Павлодар, стадион "Жулдыз"
08.04.201816:00 Qaırat-Jastar Қызыл-Жар СК Ж 6:0 Алматы, Академия им. Е. Пехлеваниди
08.04.201815:00 ӘОСК Oqjetpes J 2:0 Алматы, СК ЦСКА МО РК
08.04.201817:00 Ordabasy J Ақжайық Ж 7:1 Шымкент, ФЦ "БИІК"
08.04.201815:00 Shahter J Taraz J 2:1 Темиртау, стадион "Металлург"
08.04.201815:00 Ertіs J ОСДЮСШОР - Жас Ұлан 3:0 Павлодар, стадион "Центральный"
Ұтылған
Жеңімпаз
Тур:
Күні Стадионы
31.10.201915:00 Atyraý J Arys 0:1 Атырау, "Мунайшы"
31.10.201915:00 Aqtóbe J Qyran J 7:0 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
31.10.201916:00 Rýzaevka Qaısar J 1:4 Новоишимское, "Жастар"
31.10.201914:00 Oqjetpes J Ordabasy J 2:1 Кокшетау, "Окжетпес"
31.10.201915:00 Ertіs J Jetіsý J 3:1 Павлодар, "Центральный"
31.10.201914:00 Aqsý Altaı J 1:1 Аксу, "Достык"
31.10.201915:00 Ońtústіk akademııasy J №8 BJMORSM 0:2 Шымкент, ФЦ "БИІК"
31.10.201915:00 Taraz J Shahter J 2:0 Тараз, "Центральный"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
28.10.201915:00 Aqtóbe J Arys 1:2 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
28.10.201916:00 Rýzaevka Ordabasy J 0:3 Новоишимское, "Жастар"
28.10.201914:00 Oqjetpes J Qaısar J 3:1 Кокшетау, "Окжетпес"
28.10.201915:00 Ertіs J Altaı J 1:0 Павлодар, "Центральный"
28.10.201914:00 Aqsý Jetіsý J 1:1 Аксу, "Достык"
28.10.201915:00 Ońtústіk akademııasy J Shahter J 0:1 Шымкент, ФЦ "БИІК"
28.10.201915:00 Taraz J №8 BJMORSM 3:0 Тараз, "Центральный"
28.10.201915:00 Atyraý J Qyran J 3:0 Атырау, "Мунайшы"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
22.10.201915:00 Shahter J Aqsý 2:1 Темиртау, "Металлург"
22.10.201914:00 №8 BJMORSM Ertіs J 3:2 Нур-Султан, "Астана Арена"
22.10.201914:00 Altaı J Oqjetpes J 2:0 Усть-Каменогорск, "Восток"
22.10.201915:00 Jetіsý J Rýzaevka 5:2 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
22.10.201915:00 Ordabasy J Aqtóbe J 6:2 Шымкент, ФЦ "БИІК"
22.10.201915:00 Qaısar J Atyraý J 2:0 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Г. Муратбаева
22.10.201916:00 Arys Tobyl J 2:0 Арысь, "Центральный"
22.10.201915:00 Taraz J Ońtústіk akademııasy J 1:0 Тараз, "Центральный"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
19.10.201915:00 Shahter J Ertіs J 3:0 Темиртау, "Металлург"
19.10.201914:00 №8 BJMORSM Aqsý 3:0 Нур-Султан, "Астана Арена"
19.10.201914:00 Altaı J Rýzaevka 1:0 Усть-Каменогорск, "Восток"
19.10.201915:00 Jetіsý J Oqjetpes J 0:2 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
19.10.201915:00 Ordabasy J Atyraý J 7:1 Шымкент, ФЦ "БИІК"
19.10.201915:00 Qaısar J Aqtóbe J 1:0 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Г. Муратбаева
19.10.201915:00 Qyran J Tobyl J 2:3 Шымкент, ФЦ "БИІК"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
03.10.201915:00 Tobyl J Qaısar J 4:2 Затобольск, "Затоболец"
03.10.201916:00 Atyraý J Jetіsý J 0:2 Атырау, "Мунайшы"
03.10.201916:00 Aqtóbe J Altaı J 1:2 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
03.10.201916:00 Rýzaevka №8 BJMORSM 0:4 Новоишимское, "Жастар"
03.10.201914:00 Oqjetpes J Shahter J 1:1 Кокшетау, "Окжетпес"
03.10.201915:00 Ertіs J Taraz J 0:0 Павлодар, "Центральный"
03.10.201915:00 Aqsý Ońtústіk akademııasy J 3:4 Аксу, "Достык"
03.10.201916:00 Arys Qyran J 2:0 Арысь, "Центральный"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
30.09.201915:00 Tobyl J Ordabasy J 4:0 Затобольск, "Затоболец"
30.09.201916:00 Atyraý J Altaı J 4:0 Атырау, "Мунайшы"
30.09.201916:00 Aqtóbe J Jetіsý J 1:4 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
30.09.201916:00 Rýzaevka Shahter J 0:6 Новоишимское, "Жастар"
30.09.201915:00 Oqjetpes J №8 BJMORSM 2:3 Кокшетау, "Окжетпес"
30.09.201915:00 Ertіs J Ońtústіk akademııasy J 1:0 Павлодар, "Центральный"
30.09.201915:00 Aqsý Taraz J 2:1 Аксу, "Достык"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
24.09.201917:00 Ońtústіk akademııasy J Oqjetpes J 4:0 Шымкент, "Биік-Тассай"
24.09.201916:00 Taraz J Rýzaevka 4:0 Тараз, "Монтажник"
24.09.201916:00 Shahter J Aqtóbe J 5:0 Темиртау, "Металлург"
24.09.201914:00 №8 BJMORSM Atyraý J 3:0 Нур-Султан, "Астана Арена"
24.09.201916:00 Jetіsý J Tobyl J 5:1 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
24.09.201914:00 Ordabasy J Arys 3:0 Шымкент, ФЦ "БИІК"
24.09.201916:00 Qaısar J Qyran J 1:2 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Г. Муратбаева
24.09.201915:00 Aqsý Ertіs J 1:5 Аксу, "Достык"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
21.09.201917:00 Ońtústіk akademııasy J Rýzaevka 3:0 Шымкент, "Биік-Тассай"
21.09.201914:00 Taraz J Oqjetpes J 3:2 Тараз, "Монтажник"
21.09.201916:00 Shahter J Atyraý J 4:1 Темиртау, "Металлург"
21.09.201914:00 №8 BJMORSM Aqtóbe J 3:0 Нур-Султан, "Астана Арена"
21.09.201916:00 Altaı J Tobyl J 1:0 Усть-Каменогорск, "Восток"
21.09.201914:00 Ordabasy J Qyran J 1:3 Шымкент, ФЦ "БИІК"
21.09.201915:00 Qaısar J Arys 0:2 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Г. Муратбаева
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
16.09.201916:00 Qyran J Jetіsý J 3:1 Шымкент, ФЦ "БИІК"
16.09.201917:00 Arys Altaı J 2:2 Арысь, "Центральный"
16.09.201916:00 Tobyl J №8 BJMORSM 1:0 Затобольск, "Затоболец"
16.09.201917:00 Atyraý J Taraz J 3:0 Атырау, "Мунайшы"
16.09.201917:00 Aqtóbe J Ońtústіk akademııasy J 2:1 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
16.09.201915:00 Rýzaevka Aqsý 0:3 Новоишимское, "Жастар"
16.09.201915:00 Oqjetpes J Ertіs J 1:1 Кокшетау, "Окжетпес"
16.09.201917:00 Qaısar J Ordabasy J 0:1 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Г. Муратбаева
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
13.09.201916:00 Qyran J Altaı J 1:1 Шымкент, ФЦ "БИІК"
13.09.201917:00 Arys Jetіsý J 2:0 Арысь, "Центральный"
13.09.201916:00 Tobyl J Shahter J 2:4 Затобольск, "Затоболец"
13.09.201917:00 Atyraý J Ońtústіk akademııasy J 2:1 Атырау, "Мунайшы"
13.09.201917:00 Aqtóbe J Taraz J 2:0 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
13.09.201916:00 Rýzaevka Ertіs J 0:0 Новоишимское, "Жастар"
13.09.201915:00 Oqjetpes J Aqsý 5:0 Кокшетау, "Окжетпес"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
29.08.201917:00 Ertіs J Aqtóbe J 2:3 Павлодар, "Центральный"
29.08.201916:00 Aqsý Atyraý J 5:2 Аксу, "Достык"
29.08.201916:00 Taraz J Tobyl J 1:2 Тараз, "Монтажник"
29.08.201917:00 Shahter J Arys 1:1 Темиртау, "Металлург"
29.08.201916:00 №8 BJMORSM Qyran J 3:0 Нур-Султан, "Астана Арена"
29.08.201917:00 Altaı J Qaısar J 3:1 Усть-Каменогорск, "Восток"
29.08.201917:00 Jetіsý J Ordabasy J 2:0 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
29.08.201916:00 Oqjetpes J Rýzaevka 1:0 Кокшетау, "Окжетпес"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
26.08.201917:00 Ertіs J Atyraý J 2:1 Павлодар, "Центральный"
26.08.201916:00 Aqsý Aqtóbe J 0:4 Аксу, "Достык"
26.08.201917:30 Ońtústіk akademııasy J Tobyl J 2:4 Шымкент, ФЦ "БИІК"
26.08.201917:00 Shahter J Qyran J 1:1 Темиртау, "Металлург"
26.08.201917:00 Altaı J Ordabasy J 2:0 Усть-Каменогорск, "Восток"
26.08.201917:00 Jetіsý J Qaısar J 4:1 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
01.09.201916:00 №8 BJMORSM Arys 2:1 Нур-Султан, "Астана Арена"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
19.08.201917:30 Ordabasy J №8 BJMORSM 2:2 Шымкент, ФЦ "БИІК"
19.08.201917:30 Qaısar J Shahter J 3:2 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Г. Муратбаева
19.08.201917:30 Qyran J Taraz J 3:3 Шымкент, ФЦ "БИІК"
19.08.201918:00 Arys Ońtústіk akademııasy J 2:1 Арысь, "Центральный"
19.08.201916:00 Tobyl J Aqsý 1:2 Затобольск, "Затоболец"
19.08.201918:00 Aqtóbe J Rýzaevka 6:0 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
19.08.201917:00 Jetіsý J Altaı J 1:1 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"
06.09.201917:00 Atyraý J Oqjetpes J 4:0 Атырау, "Мунайшы"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
16.08.201917:30 Ordabasy J Shahter J 0:1 Шымкент, ФЦ "БИІК"
16.08.201917:30 Qaısar J №8 BJMORSM 0:4 Кызылорда, запасное поле стадиона им. Г. Муратбаева
16.08.201917:30 Qyran J Ońtústіk akademııasy J 2:1 Шымкент, ФЦ "БИІК"
16.08.201918:00 Arys Taraz J 0:0 Арысь, "Центральный"
16.08.201916:00 Tobyl J Ertіs J 3:1 Затобольск, "Затоболец"
16.08.201918:00 Atyraý J Rýzaevka 3:2 Атырау, "Мунайшы"
03.09.201918:00 Aqtóbe J Oqjetpes J 5:0 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
09.08.201916:00 Oqjetpes J Tobyl J 1:0 Кокшетау, "Окжетпес"
09.08.201917:00 Ertіs J Arys 0:0 Павлодар, "Центральный"
09.08.201917:00 Aqsý Qyran J 2:2 Аксу, "Достык"
09.08.201917:30 Ońtústіk akademııasy J Qaısar J 2:1 Шымкент, "Биік-Тассай"
09.08.201918:00 Taraz J Ordabasy J 0:0 Тараз, "Монтажник"
09.08.201917:00 Shahter J Jetіsý J 1:1 Темиртау, "Металлург"
09.08.201916:00 №8 BJMORSM Altaı J 2:1 Нур-Султан, "Астана Арена"
09.08.201918:00 Aqtóbe J Atyraý J 1:1 Актобе, ЦПОР "Мунайшы"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
06.08.201917:00 Rýzaevka Tobyl J 0:3 Новоишимское, "Жастар"
06.08.201917:00 Ertіs J Qyran J 1:1 Павлодар, "Центральный"
06.08.201917:00 Aqsý Arys 2:1 Аксу, "Достык"
06.08.201917:30 Ońtústіk akademııasy J Ordabasy J 0:1 Шымкент, ФЦ "БИІК"
06.08.201918:00 Taraz J Qaısar J 3:0 Тараз, "Монтажник"
06.08.201917:00 Shahter J Altaı J 0:0 Темиртау, "Металлург"
06.08.201916:00 №8 BJMORSM Jetіsý J 1:1 Нур-Султан, "Астана Арена"
Ұтылған
Жеңімпаз
Күні Стадионы
29.07.201917:00 Altaı J Taraz J 0:1 Усть-Каменогорск, "Восток"
29.07.201918:00 Jetіsý J Ońtústіk akademııasy J 2:3 Талдыкорган, запасное поле стадиона "Жетысу"