РУС ҚАЗ
Бiрiншi лига
x

Жарыстар орталығы

  • OLIMPBET-Чемпионаты
  • Бiрiншi лига
  • Екінші лига
  • Қазақстан Кубогы
  • OLIMPBET-Суперкубогы
  • Өтпелі ойын

ЖаңалықтарБірінші лига ойындарының 5-ші және 6-шы турына төрешілер мен инспекторларды тағайындау

04 Мамыр 2011, 14:16

05 тур
14 мамыр (сенбі)


Каспий - ЦСКА
Төрешілер: Болат Сариев (Орал), Әлібек Аубакиров, Попов Сергей (екеуі де - Астана);
Резервтегі төреші: Андрей Козлов (Ақтау);
Инспектор: Николай Дрютов (Астана);


Іле-Сәулет –Цесна
Төрешілер: Айдын Рахимбаев (Алматы), Дулат Советханұлы, Данияр Серікболов (екеуі де Семей);
Резервтегі төреші: Лилия Каримова (Алматы);
Инспектор: Олег Яковлев (Көкшетау);


Қазақмыс - Екібастұз
Төрешілер: Иван Филатов (Сарань), Александр Горда, Валерий Гусев (екеуі де - Кокшетау);
Резервтегі төреші: Владимир Ерошенко (Сатпаев);
Инспектор: Кенесбек Исаев (Қызылорда);


Гефест – Спартак
Төрешілер: Анатолий Вишниченко (Қостанай), Денис Виноградов (Петропавловск), Виктор Мамашев (Павлодар),
Резервный судья: Михаил Бильдинов (Қарағанды);
Инспектор: Тимур Тамарбердиев (Алматы);


Лашын – Астана-1964 
Төрешілер: Денис Измайлов(Талдықорған), Ғалымжан Айжігітов (Қызылорда), Роман Прилепов (Қарағанды)
Резервтегі төреші: Әзімжан Қошалиев (Тараз);
Инспектор: Құрбан Ибрагимов (Шымкент);


Тарлан – Болат АМТ
Төрешілер: Еркін Жантуғанов(Қызылорда), Сергей Васютин, Самат Тергеусізов (екеуі де - Алматы);
Резервтегі төреші: Сырым Мейірбеков(Шымкент);
Инспектор: Авзхан Садуллаев (Тараз);


Сұңқар - Ақжайық
Төрешілер: Бағдат Абдуллаев (Қаратау), Елеш Құсаинов (Астана), Дмитрий Филоненко (Тараз),
Резервтегі төреші: Юлия Медведева (Алматы);
Инспектор: Александр Костромин (Павлодар);


Ақ-Бұлак - Ақтөбе-Жас
Төрешілер: Сергей Деньгин (Қарағанды), Дмитрий Вишняков (Семей), Александр Попов (Өскемен);
Резервтегі төреші: Эльвира Нұрмұстафина (Алматы);
Инспектор: Виктор Заякин (Семей)



06 тур
17 мамыр (сейсенбі)

Оқжетпес – Қызылжар
Төрешілер: Рустам Омаров, Александр Алиев, Ерсұлан Жасыбай (барлығы - Алматы),
Резервтегі төреші: Валерий Гусев (Көкшетау);
Инспектор: Ағзам Хисамутдинов (Павлодар);


Каспий – Цесна
Төрешілер: Денис Тевяшов (Орал), Артем Волков, Дмитрий Лабашов (екеуі де - Атырау);
Резервный судья: Андрей Козлов (Ақтау);
Инспектор: Иван Блат (Сарань);


Ақ-Бұлақ – Ақжайық
Төрешілер: Сергей Пасько(Алматы),Сырым Мейірбеков, Илашбек Орынбаев (екеуі де Шымкент),
Резервтегі төреші: Денис Шабалкин(Алматы)
Инспектор: Николай Сидоров (Павлодар)


Қазақмыс - Спартак
Төрешілер: Григорий Московченко (Павлодар), Дмитрий Полховский, Артем Завгородний (екеуі де - Петропавловск);
Резервтегі төреші: Лидия Гавриш (Сатпаев);
Инспектор: Николай Мельников (Щучинск);



Гефест – Екібастұз
Төрешілер: Олег Соколов (Астана), Максим Панин (Қостанай); Артур Хаиров (Сатпаев)
Резервтегі төреші: Руслан Мұздыбаев (Сарань);
Инспектор: Александр Павленко (Қостанай);


Лашын – Болат АМТ
Төрешілер: Асхат Абданбаев (Тараз), Александр Гущин (Ақтөбе), Евгений Филипчук (Шымкент);
Резервтегі төреші: Алібек Жұманғалиұлы (Тараз)
Инспектор: Рахымбек Ордабаев (Шымкент);


Тарлан – Астана-1964
Төрешілер: Дмитрий Быстров (Сарань), Максим Субботин, Юрий Тихонюк (екеуі де - Ақтөбе)
Резервтегі төреші: Дмитрий Хасап (Шымкент);
Инспектор: Ахмет Шерменов (Кентау)


Сұңқар – Ақтөбе-Жас
Төрешілер: Игорь Чесноков (Өскемен); Данияр Сахи, Төребек Жақсылық (екеуі де - Қызылорда);
Резервтегі төреші: Александр Павлов (Алматы);
Инспектор: Эдыген Юмашев (Алматы);



19 мамыр (бейсенбі), 2011 жылдың 17 мамырынан ауыстырылған матч

Іле-Сәулет – ЦСКА
Төрешілер: Юлия Медведева, Лилия Каримова, Эльвира Нұрмұстафина (барлығы - Алматы);
Резервтегі төреші: Еркежан Нұрпеисова (Алматы);
Инспекетор: Геннадий Камчатный (Алматы)

Social

/ PFLKAZ

PFLK TV
Array ( [kaz] => news [id] => 582 )