РУС ҚАЗ
Қазақстан Кубогы
x

Жарыстар орталығы

  • Премьер-лига
  • Бiрiншi лига
  • Екінші лига
  • Қазақстан Кубогы
  • Суперкубок
  • Өтпелі ойын

ЖаңалықтарҚазақстан Кубогының бірінші раунд ойындарына төрешілер мен инспекторларды тағайындау

01 Сәуір 2011, 16:22

ҚР Кубокгы - Бірінші этап 13 сәуірде  (сәрсенбі)

Ақжайык – Ақтөбе
Төрешілер : Еркен Жантуганов (Қызылорда), Сырым Мейрбеков, Бақытжан Кенжебаев (екеуі де  - Шымкент)
Резервтегі төреші: Денис Тевяшов (Орал)
Инспектор: Асқар Сереков (Қызылорда)

Ақ-Бұлақ - Тараз
Төрешілер:, Дмитрий Быстров (Саран), Фуркат Атажанов, Евгений Филипчук (екеуі де  - Шымкент)
Резервтегі төреші: Лилия Каримова (Алматы)
Инспектор: Ахмет Шерменов (Кентау)

Ақтөбе - Жас – Ордабасы
Төрешілер: Болат Сариев (Орал), Денис Лабашов, Артём Волков (екеуі де  - Атырау)
Резервтегі төреші: Геннадий Жуковский (Ақтөбе)
Инспектор: Кенесбек Исаев (Қызылорда)

 

Ертіс – Іле-Саулет
Төрешілер: Руслан Дузмамбетов, Александр Попов (екеуі де - Өскемен), Андрей Козлов (Ақтау)
Резервтегі төреші: Семен Журавлев (Павлодар)
Инспектор: Виктор Заякин (Семей)


Оқжетпес – Жетісу
Төрешілер: Артём Кучин (Қарағанды), Алибек Аубакиров, Сергей Попов (екеуі де - Астана)
Резервтегі төреші: Александр Горда (Көкшетау)
Инспектор: Борис Скатов (Петропавловск)


Сұңқар - Восток
Төрешілер: Игорь Хисамутдинов, Евгений Кольев (екеуі де - Павлодар), Илашбек Орунбаев (Шымкент)
Резервтегі төреші: Серік Қошқаров (Алматы)
Инспектор: Сергей Цареградский (Семей)


Каспий – Қайсар
Төрешілер: Бақыт Кызылбаев, Максим Субботин, Александр Гущин (барлығы -  Ақтөбе)
Резервтегі төреші: Максим Мельников (Ақтау)
Инспектор: Айтпай Жамантаев (Астана)

 

Цесна – Қайрат
Төрешілер: Акмалхан Холматов (Қызылорда), Денис Шабалкин, Александр Павлов (екеуі де  -  Алматы)
Резервтегі төреші: Сагидулла Андабаев (Алматы)
Инспектор: Александр Никулин (Талдықорған)

 

ЦСКА – Тобыл
Төрешілер: Асхат Абданбаев, Дмитрий Филоненко (екеуі де - Тараз), Куаныш Мұрсалимов (Талдықорған)
Резервтегі төреші: Эльвира Нұрмұстафина (Алматы)
Инспектор: Рақымбек Ордабаев (Шымкент)

 

Астана – Атырау
Төрешілер: Григорий Московченко (Павлодар), Артем Завгородний (Петропавловск), Дмитрий Полховский (Петропавловск)
Резервтегі төреші: Ғалимжан Кенжалинов (Астана)
Инспектор: Николай Мельников (Щучинск)

 

Болат – Гефест
Төрешілер: Олег Соколов (Астана), Артур Хаиров (Сәтпаев), Сергей Деньгин (Қарағанды)
Резервный судья: Артем Конивец (Сарань)
Инспектор: Николай Дрютов (Астана)


Қазақмыс – Спартак
Төрешілер: Алексей Бобров, Роман Прилепов, Василий Бондар (барлығы - Қарағанды)
Резервтегі төреші: Владимир Ерошенко (Сәтпаев)
Инспектор: Николай Бублинский (Қарағанды)


Қызылжар – Екібастұз
Төрешілер: Анатолий Вишниченко, Максим Панин (екеуі де - Қостанай), Юрий Тихонюк (Ақтөбе)
Резервтегі төреші: Александр Гаузер (Петропавловск)
Инспектор: Иван Блат (Сарань)


Тарлан – Лашын
Төрешілер: Рустем Омаров, Александр Алиев, Ерсұлан Жасыбай (барлығы - Алматы)
Резервтегі төреші: Олеся Недорико (Шымкент)
Инспектор: Тимур Тамарбердиев (Алматы)

Social

/ PFLKAZ

PFLK TV
Array ( [kaz] => news [id] => 544 )