РУС ҚАЗ
Қазақстан Кубогы
x

Жарыстар орталығы

  • Премьер-лига
  • Бiрiншi лига
  • Екінші лига
  • Қазақстан Кубогы
  • Суперкубок
  • Өтпелі ойын

ЖаңалықтарҚР кубогының електік кезеңіне арбитрлар алқасы бекітілді

18 Сәуір 2014, 13:54

Електік кезең

23 сәуір (сәрсенбі)

Жетісу-Сұңқар – Қайсар
Төрешілер: Дмитрий Быстров (Сараң), Саят Қарабаев, Нұржан Жүнісов (екеуі де – Астана)
Резервтегі төреші: Денис Измайлов (Талдықорған)
Инспектор: Абай Дүйсенов (Түркістан)


Болат-АМТ – Атырау
Төрешілер: Бағдат Абдуллаев (Каратау), Максим Панин (Костанай), Денис Виноградов (Петропавловск)
Резервный судья: Андрей Марсал (Караганда)
Инспектор: Юрий Гриджан (Алматы)


Гефест – Жетісу
Төрешілер: Игорь Алёшин, Айдын Тасыбаев (екеуі де – Павлодар), Ринат Якбаров (Семей)
Резервтегі төреші: Михаил Бильдинов (Қарағанды)
Инспектор: Ағзам Хисамутдинов (Павлодар)


Екібастұз – Ордабасы
Төрешілер: Станислав Лесив (Семей), Илья Рылов (Сараң), Дмитрий Вилимзонов (Өскемен)
Резервтегі төреші: Дмитрий Будниченко (Екібастұз)
Инспектор: Альберт Карымов (Павлодар)


Бәйтерек - Тобыл
Төрешілер: Рустам Омаров (Алматы), Рустам Бейжанов, Артём Завгородний (екеуі - Петропавл)
Резервтегі төреші: Марат Ысқақов (Астана)
Инспектор: Алексей Рубан (Алматы)


Лашын – Спартак
Төрешілер: Болат Сариев (Орал), Бақытжан Кенжебаев (Шымкент), Денис Шабалкин (Алматы)
Резервтегі төреші: Асқат Абданбаев (Тараз)
Инспектор: Құрманбек Ордабаев (Шымкент)


Оқжетпес – Қайрат
Төрешілер: Тимур Кумашев (Астана), Андрей Козлов (Ақтау), Артём Конивец (Сараң)
Резервтегі төреші: Валерий Гусев (Көкшетау)
Инспектор: Болатбек Жуасбаев (Астана)


Астана-1964 – Мақтаарал
Төрешілер: Бақыт Қызылбаев (Ақтөбе), Евгений Кольев, Дмитрий Белоградов (екеуі де – Павлодар)
Резервтегі төреші: Ғалымжан Кенжалинов (Астана)
Инспектор: Валерий Агеев (Қостанай)


Каспий – Восток
Төрешілер: Денис Тевяшов (Орал), Дмитрий Хасап, Сырым Мейірбеков (екеуі де – Шымкент)
Резервтегі төреші: Айкен Жұмалиев (Ақтау)
Инспектор: Александр Перемитин (Алматы)


ЦСКА – Қызыл-Жар СК
Төрешілер: Георгий Чеховский, Ахмет Қасенов (екеуі де – Астана), Владимир Ерошенко (Сәтпаев)
Резервтегі төреші: Айдын Рахымбаев (Алматы)
Инспектор: Ахмет Шерменов (Кентау)


Қыран – Ақжайық
Төрешілер: Данияр Сахи (Қызылорда), Дмитрий Вишняков, Виктор Шевелев (екеуі де – Семей)
Резервтегі төреші: Фуркат Атажанов (Шымкент)
Инспектор: Владимир Мостовой (Алматы)

Social

/ PFLKAZ

PFLK TV
Array ( [kaz] => news [id] => 2748 )