РУС ҚАЗ
Бiрiншi лига
x

Жарыстар орталығы

  • OLIMPBET-футболдан Қазақстан Чемпионаты
  • Бiрiншi лига
  • Екінші лига
  • Қазақстан Кубогы
  • Суперкубок
  • Өтпелі ойын

ЖаңалықтарБірінші лиганың 35-і және 36-турларында қызмет ететін арбитрлар алқасы анықталды

17 Қазан 2013, 14:00

23 қазан (сәрсенбі)

35 тур


Ақ Бұлақ – Қыран
Төрешілер: Марат Ысқақов (Астана), Андрей Марсал (Қарағанды), Артём Волков (Атырау)
Резервтегі төреші: Денис Шабалкин (Алматы)
Инспектор: Кеңесбек Исаев (Қызылорда)

Сұңқар – Мақтаарал
Төрешілер: Бақыт Қызылбаев, Александр Гущин (екеуі де – Ақтөбе), Илья Рылов (Сараң)
Резервтегі төреші: Сергей Гороховодацкий (Алматы)
Инспектор: Алаш Өтеуішев (Алматы)

Спартак – Қайсар
Төрешілер: Александр Алиев (Алматы), Айдын Тасыбаев (Павлодар), Алексей Русяев (Қарағанды)
Резервтегі төреші: Олег Богданов (Семей)
Инспектор: Қасымжан Мәдиев (Астана)

Екібастұз – Каспий
Төрешілер: Тимур Қумашев (Астана), Денис Виноградов (Петропавл), Данияр Серікболов (Семей)
Резервтегі төреші: Дмитрий Будниченко (Екібастұз)
Инспектор: Павел Салий (Өскемен)

Оқжетпес - БИIК
Төрешілер: Эльвира Нұрмустафина (Теміртау), Елена Алистратова, Анастасия Акимова (екеуі де – Қостанай)
Резервтегі төреші: Александр Горда (Көкшетау)
Инспектор: Александр Горналёв (Қостанай)

Қызыл-Жар СК – Лашын
Төрешілер: Денис Тевяшов (Орал), Сергей Пасько, Алмаз Ахметов (екеуі де – Алматы)
Резервтегі төреші: Рустам Бейжанов (Петропавл)
Инспектор: Николай Дрютов (Астана)

Гефест – ЦСКА
Төрешілер: Фурқат Атажанов, Евгений Филипчук (екеуі де – Шымкент), Дмитрий Белоградов (Павлодар)
Резервтегі төреші: Руслан Мұздыбаев (Сараң)
Инспектор: Борис Скатов (Петропавл)

Астана-1964 – Іле-Сәулет
Төрешілер: Игорь Хисамутдинов (Павлодар), Владимир Ерошенко (Сәтпаев), Қазбек Кушебин (Рудный)
Резервтегі төреші: Ғалыммжан Кенжалинов (Астана)
Инспектор: Олег Яковлев (Көкшетау)


26 қазан (сенбі)

36 тур

Ақ Бұлақ – Мақтаарал

Төрешілер: Болат Сариев (Орал), Юрий Тихонюк (Ақтөбе), Нұржан Жүнісов (Астана)
Резервтегі төреші: Александр Алиев (Алматы)
Инспектор: Юрий Мизрахиль (Алматы)

Сұңқар – Қыран
Төрешілер: Сергей Деньгин (Қарағанды), Артём Конивец (Сараң), Виктор Стасенко (Талдықорған)
Резервтегі төреші: Айдын Рахымбаев (Алматы)
Инспектор: Альберт Карымов (Павлодар)

Спартак – Каспий

Төрешілер: Виктор Антонов (Павлодар), Бақытжан Кенжебаев (Шымкент), Дмитрий Вилимзонов (Өскемен)
Резервтегі төреші: Дмитрий Вишняков (Семей)
Инспектор: Ағзам Хисамутдинов (Павлодар)

Екібастұз – Қайсар
Төрешілер: Дмитрий Быстров (Сараң), Ерсұлан Жасыбай, Денис Шабалкин (екеуі де – Алматы)
Резервтегі төреші: Дмитрий Белоградов (Павлодар)
Инспектор: Александр Костромин (Павлодар)

Оқжетпес – Лашын
Төрешілер: Станислав Лесив (Семей), Бейбіт Көпжасар (Қызылорда), Ардақ Дауанов (Алматы)
Резервтегі төреші: Александр Хорошев (Кокшетау)
Инспектор: Ахмет Шерменов (Кентау)

Қызыл-Жар СК – БИIК
Төрешілер: Иван Филатов (Сараң), Дулат Советханұлы (Семей), Александр Павлов (Алматы)
Резервтегі төреші: Рустам Бейжанов (Петропавл)
Инспектор: Николай Мельников (Шортанды)

Гефест – Іле-Сәулет
Төреші: Бағдат Абдуллаев (Қаратау), Артём Завгородний (Петропавл), Ахмет Қасенов (Астана)
Резервтегі төреші: Илья Рылов (Сара)
Инспектор: Серғали Оспанов (Шымкент)

Астана-1964 – ЦСКА
Төрешілер: Григорий Московченко (Павлодар), Руслан Мұздыбаев (Сараң), Ринат Якбаров (Семей)
Резервтегі төреші: Тимур Қумашев (Астана)
Инспектор: Николай Сидоров (Павлодар)

Болат-АМТ – Бәйтерек
Төрешілер: Данияр Сахи (Қызылорда), Сергей Калачёв (Атырау), Нариман Талапкеров (Орал)
Резервтегі төреші: Эльвира Нұрмұстафина (Теміртау)
Инспектор: Құрманбек Ордабаев (Шымкент)

Social

/ PFLKAZ

PFLK TV
Array ( [kaz] => news [id] => 2324 )