РУС ҚАЗ
Бiрiншi лига
x

Жарыстар орталығы

  • OLIMPBET-Чемпионаты
  • Бiрiншi лига
  • Екінші лига
  • Қазақстан Кубогы
  • OLIMPBET-Суперкубогы
  • Өтпелі ойын

ЖаңалықтарБірінші лиганың 11-ші және 12-турларына арбитрлар алқасы бекітілді

24 Мамыр 2013, 12:11

29 мамыр (сәрсенбі)

11 тур

Лашын - Мақтаарал

Төрешілер: Денис Измайлов (Талдықорған), Александр Хорошев (Көкшетау), Дмитрий Белоградов (Кереку)
Резервтегі төреші: Александр Полуэктов (Тараз)
Инспектор: Валерий Агеев (Қостанай)


БИIК - Қыран
Төрешілер: Бақыт Қызылбаев (Ақтөбе), Роман Прилепов (Қарағанды), Төребек Жақсылық (Қызылорда)
Резервтегі төреші: Бақытжан Кенжебаев (Шымкент)
Инспектор: Абай Дүйсенов (Түркістан)


Іле-Сәулет - Бәйтерек
Төрешілер: Денис Тевяшов (Орал), Андрей Козлов (Ақтау), Данияр Серікболов (Семей)
Резервтегі төреші: Ардақ Дауанов (Алматы)
Инспектор: Вячеслав Клепченко (Ақтөбе)


ЦСКА – Болат-АМТ
Төрешілер: Игорь Алёшин (Кереку), Дмитрий Вишняков, Виктор Шевелёв (екеуі де - Семей)
Резервтегі төреші: Алексей Шабанов (Алматы)
Инспектор: Николай Бублинский (Қарағанды)


Гефест – Ақ Бұлақ
Төрешілер: Тимур Қумашев (Астана), Елена Алистратова, Анастасия Акимова (екеуі де - Қостанай)
Резервтегі төреші: Руслан Мұздыбаев (Сараң)
Инспектор: Николай Сидоров (Кереку)


Астана-1964 - Сұңқар
Төрешілер: Дмитрий Быстров (Сараң), Владимир Ходаков (Қостанай), Илья Рылов (Сараң)
Резервтегі төреші: Георгий Чеховский (Астана)
Инспектор: Исағали Бақберген (Шымкент)


Оқжетпес - Спартак
Төрешілер: Рустам Омаров (Алматы), Артём Завгородний (Қызылжар), Иван Гриценко (Қостанай)
Резервтегі төреші: Валерий Гусев (Көкшетау)
Инспектор: Александр Павленко (Қостанай)


Қызыл-Жар СК - Екібастұз
Төрешілер:  Бағдат Абдуллаев (Қаратау) , Максим Панин (Қостанай), Ерсұлан Жасыбай (Алматы)
Резервтегі төреші: Денис Виноградов (Қызылжар)
Инспектор: Юрий Мизрахиль (Алматы)


Каспий - Қайсар
Төрешілер: Александр Алиев (Алматы), Дмитрий Шабалкин (Алматы), Сергей Калачёв (Атырау)
Резервтегі төреші: Айкен Жұмалиев (Ақтау)
Инспектор: Геннадий Камчатный (Алматы)


1 маусым (сенбі)

12 тур

Лашын - Қыран
Төрешілер: Сергей Деньгин (Қарағанды), Александр Павлов (Алматы), Рустам Бейжанов (Қызылжар)
Резервтегі төреші: Әзімжан Көшалиев (Тараз)
Инспектор: Борис Скатов (Қызылжар)


БИIК - Мақтаарал
Төрешілер: Данияр Сахи, Азамат Ахметов (екеуі де - Қызылорда), Андрей Марсал (Қарағанды)
Резервтегі төреші: Дархан Төлегенов (Шымкент)
Инспектор: Ахмет Шерменов (Кентау)


Іле-Сәулет – Болат-АМТ
Төрешілер: Марат Ысқақов (Астана), Нариман Талапкеров (Орал), Виктор Стасенко (Талдықорған)
Резервтегі төреші: Ерсұлан Жасыбай (Алматы)
Инспектор: Серғали Оспанов (Шымкент)


ЦСКА - Бәйтерек
Төрешілер: Григорий Московченко (Кереку), Сырым Мейірбеков, Евгений Филипчук (екеуі де - Шымкент)
Резервтегі төреші: Алмаз Ахметов (Алматы)
Инспектор: Николай Мельников (Щучинск)


Гефест - Сұңқар
Төрешілер: Еркен Жантуғанов (Талдықорған), Айдын Тасыбаев (Кереку), Дмитрий Вилимзонов (Өскемен)
Резервтегі төреші: Илья Рылов (Сараң)
Инспектор: Александр Горналёв (Қостанай)


Астана-1964 – Ақ Бұлақ
Төрешілер: Бағдат Абдуллаев (Қаратау), Артём Конивец, Кирилл Чумак (екеуі де  - Сараң)
Резервтегі төреші: Ахмет Қасенов (Астана)
Инспектор: Асқар Сереков (Қызылорда)


Оқжетпес - Екібастұз
Төрешілер: Станислав Лесив (Семей), Юрий Тихонюк (Ақтөбе), Сергей Пасько (Алматы)
Резервтегі төреші: Александр Хорошев (Көкшетау)
Инспектор: Александр Перемитин (Алматы)


Қызыл-Жар СК - Спартак
Төрешілер: Иван Филатов (Сараң), Александр Гущин (Ақтөбе), Владимир Ерошенко (Сәтпаев)
Резервтегі төреші: Артём Завгородний (Қызылжар)
Инспектор: Николай Дрютов (Астана)
 

Social

/ PFLKAZ

PFLK TV
Array ( [kaz] => news [id] => 1966 )