РУС ҚАЗ
Бiрiншi лига
x

Жарыстар орталығы

  • 1XBET WINTER CUP
  • OLIMPBET-Чемпионаты
  • Бiрiншi лига
  • Екінші лига
  • Кубогы
  • Суперкубогы

Күнтізбе

2023 жылғы маусымның футболдан Бірінші лига клубтары
арасындағы Қазақстан Республикасының
UBET-Біріншілігінің ойындар күнтізбесі
 
15-31 наурыз
ҚРOLIMPBET-Кубогының алғашқы кезеңі, Шымкент қ.
 
Бірінші айналым
 
1 тур
6-7 сәуір (бейсенбі, жұма)
Оңтүстік академиясы - Жеңіс
Арыс – Хан-Тәңірі
Қайрат-Жастар - Екібастұз
Ақжайық - Елімай
Астана Ж – Ақтөбе Ж
Жас Қыран - Turkistan
Тараз -Тұран
 
2 тур
13-14 сәуір (бейсенбі, жұма)
Turkistan - Тараз
Ақтөбе Ж – Жас Қыран
Елімай – Астана Ж
Екібастұз - Ақжайық
Хан-Тәңірі – Қайрат-Жастар
Жеңіс - Арыс
Қыран - Оңтүстік академиясы
 
19 сәуір
ҚР Кубогы, 1/8 финалы
 
3 тур
21-22 сәуір (жұма, сенбі)
Арыс - Қыран
Қайрат-Жастар - Жеңіс
Ақжайық – Хан-Тәңірі
Астана Ж - Екібастұз
Жас Қыран - Елімай
Тараз – Ақтөбе Ж
Тұран - Turkistan
 
4 тур
27-28 сәуір (бейсенбі, жұма)
Ақтөбе Ж - Тұран
Елімай - Тараз
Екібастұз – Жас Қыран
Хан-Тәңірі – Астана Ж
Жеңіс - Ақжайық
Қыран – Қайрат-Жастар
Оңтүстік академиясы- Арыс
 
29-30 сәуір (сенбі, жексенбі)
ҚР Кубогы
1/8 финалдың қарымта ойындары
 
5 тур
4-5 мамыр (бейсенбі, жұма)
Қайрат-Жастар - Оңтүстік академиясы
Ақжайық - Қыран
Астана Ж - Жеңіс
Жас Қыран – Хан-Тәңірі
Тараз - Екібастұз
Тұран - Елімай
Turkistan – Ақтөбе Ж
 
6 тур
9-10 мамыр (сейсенбі, сәрсенбі)
Елімай - Turkistan
Екібастұз - Тұран
Хан-Тәңірі - Тараз
Жеңіс – Жас Қыран
Қыран – Астана Ж
Оңтүстік академиясы - Ақжайық
Арыс – Қайрат-Жастар
 
7 тур
14-15 мамыр (жексенбі, дүйсенбі)
Ақжайық - Арыс
Астана Ж – Оңтүстік академиясы
Жас Қыран - Қыран
Тараз - Жеңіс
Тұран – Хан-Тәңірі
Turkistan - Екібастұз
Ақтөбе Ж – Елімай
 
17 мамыр (сәрсенбі)
ҚР Кубогы
1/4 финалының алғашқы ойындары
 
8 тур
19-20 мамыр (жұма, сенбі)
Екібастұз – Ақтөбе Ж
Хан-Тәңірі - Turkistan
Жеңіс - Тұран
Қыран - Тараз
Оңтүстік академиясы – Жас Қыран
Арыс – Астана Ж
Қайрат-Жастар - Ақжайық
 
9 тур
25-26 мамыр (бейсенбі, жұма)
Астана Ж – Қайрат-Жастар
Жас Қыран - Арыс
Тараз – Оңтүстік академиясы
Тұран - Қыран
Turkistan - Жеңіс
Ақтөбе Ж – Хан-Тәңірі
Елімай - Екібастұз
 
10 тур
1-2 маусым (бейсенбі, жұма)
Хан-Тәңірі - Елімай
Жеңіс - Ақтөбе Ж
Қыран - Turkistan
Оңтүстік академиясы- Тұран
Арыс - Тараз
Қайрат-Жастар - Жас Қыран
Ақжайық - Астана Ж
 
7 маусым (сәрсенбі)
ҚР кубогы
1/4 финалының қарымта ойындары
 
11 тур
8-9-10 маусым (бейсенбі, жұма, сенбі)
Жас Қыран - Ақжайық
Тараз - Қайрат-Жастар
Тұран - Арыс
Turkistan - Оңтүстік академиясы
Ақтөбе Ж - Қыран
Елімай - Жеңіс
Екібастұз - Хан-Тәңірі
 
12-20 маусым, FIFA күндері
 
12 тур
22-23 маусым (бейсенбі, жұма)
Жеңіс - Екібастұз
Қыран - Елімай
Оңтүстік академиясы- Ақтөбе Ж
Арыс - Turkistan
Қайрат-Жастар - Тұран
Ақжайық - Тараз
Астана Ж – Жас Қыран
 
28 маусым (сәрсенбі)
ҚР Кубогы
1/2 финал алғашқы ойындар
 
13 тур
29-30 маусым, 1 шілде (бейсенбі, жұма, сенбі)
Тараз - Астана Ж
Тұран - Ақжайық
Turkistan - Қайрат-Жастар
Ақтөбе Ж - Арыс
Елімай - Оңтүстік академиясы
Екібастұз - Қыран
Хан-Тәңірі - Жеңіс
 
14 тур
6-7 шілде (бейсенбі, жұма)
Қыран - Хан-Тәңірі
Оңтүстік академиясы- Екібастұз
Арыс - Елімай
Қайрат-Жастар - Ақтөбе Ж
Ақжайық - Turkistan
Астана Ж - Тұран
Жас Қыран - Тараз
 
8 шілде (сенбі)
ҚР Кубогы
1/2 финалының қарымта ойындары
 
15 тур
13-14 шілде (бейсенбі, жұма)
Тұран – Жас Қыран
Turkistan – Астана Ж
Ақтөбе Ж - Ақжайық
Елімай – Қайрат-Жастар
Екібастұз - Арыс
Хан-Тәңірі – Оңтүстік академиясы
Жеңіс – Қыран
 
17 шілде (дүйсенбі) - резервті күн
 
Екінші айналым
 
16 тур
20-21 шілде (бейсенбі, жұма)
Оңтүстік академиясы- Қыран
Арыс - Жеңіс
Қайрат-Жастар - Хан-Тәңірі
Ақжайық - Екібастұз
Астана Ж - Елімай
Жас Қыран - Ақтөбе Ж
Тараз - Turkistan
 
24 шілде (дүйсенбі) - резервті күн
 
17 тур
27-28 шілде (бейсенбі, жұма)
Turkistan - Тұран
Ақтөбе Ж - Тараз
Елімай - Жас Қыран
Екібастұз - Астана Ж
Хан-Тәңірі - Ақжайық
Жеңіс – Қайрат-Жастар
Қыран - Арыс
 
18 тур
3-4 тамыз (бейсенбі, жұма)
Арыс - Оңтүстік академиясы
Қайрат-Жастар - Қыран
Ақжайық - Жеңіс
Астана Ж - Хан-Тәңірі
Жас Қыран - Екібастұз
Тараз - Елімай
Тұран - Ақтөбе Ж
 
19 тур
10-11 тамыз (бейсенбі, жұма)
Ақтөбе Ж - Turkistan
Елімай - Тұран
Екібастұз – Тараз
Хан-Тәңірі - Жас Қыран
Жеңіс – Астана Ж
Қыран - Ақжайық
Оңтүстік академиясы - Қайрат-Жастар
 
20 тур
17-18 тамыз (бейсенбі, жұма)
Қайрат-Жастар - Арыс
Ақжайық – Оңтүстік академиясы
Астана Ж – Қыран
Жас Қыран - Жеңіс
Тараз – Хан-Тәңірі
Тұран - Екібастұз
Turkistan - Елімай
 
21 тамыз (дүйсенбі) - резервті күн
 
21 тур
24-25 тамыз (бейсенбі, жұма)
Елімай – Ақтөбе Ж
Екібастұз - Turkistan
Хан-Тәңірі - Тұран
Жеңіс - Тараз
Қыран – Жас Қыран
Оңтүстік академиясы – Астана Ж
Арыс - Ақжайық
 
 
22 тур
31-01 тамыз-қыркүйек (бейсенбі, жұма)
Ақжайық – Қайрат-Жастар
Астана Ж - Арыс
Жас Қыран – Оңтүстік академиясы
Тараз - Қыран
Тұран - Жеңіс
Turkistan – Хан-Тәңірі
Ақтөбе Ж - Екібастұз
 
04-12 қыркүйек, FIFA күндері
 
23 тур
14-15 қыркүйек (бейсенбі, жұма)
Екібастұз - Елімай
Хан-Тәңірі – Ақтөбе Ж
Жеңіс - Turkistan
Қыран - Тұран
Оңтүстік академиясы- Тараз
Арыс – Жас Қыран
Қайрат-Жастар – Астана Ж
 
18 қыркүйек (дүйсенбі) - резервті күн
 
24 тур
21-22 қыркүйек (бейсенбі, жұма)
Астана Ж - Ақжайық
Жас Қыран – Қайрат-Жастар
Тараз - Арыс
Тұран – Оңтүстік академиясы
Turkistan - Қыран
Ақтөбе Ж - Жеңіс
Елімай – Хан-Тәңірі
 
25 тур
26-27 қыркүйек (сейсенбі, сәрсенбі)
Хан-Тәңірі - Екібастұз
Жеңіс - Елімай
Қыран – Ақтөбе Ж
Оңтүстік академиясы-Turkistan
Арыс - Тұран
Қайрат-Жастар - Тараз
Ақжайық – Жас Қыран
 
26 тур
2-3 қазан (дүйсенбі, сейсенбі)
Жас Қыран - Астана Ж
Тараз - Ақжайық
Тұран – Қайрат-Жастар
Turkistan - Арыс
Ақтөбе Ж – Оңтүстік академиясы
Елімай - Қыран
Екібастұз - Жеңіс
 
27 тур
7-8 қазан (сенбі, жексенбі)
Жеңіс – Хан-Тәңірі
Қыран - Екібастұз
Оңтүстік академиясы- Елімай
Арыс – Ақтөбе Ж
Қайрат-Жастар - Turkistan
Ақжайық - Тұран
Астана Ж - Тараз
 
09 – 17 қазан, даты FIFA
 
28 тур
19-20 қазан (бейсенбі, жұЖа)
Тараз – Жас Қыран
Тұран - Астана Ж
Turkistan - Ақжайық
Ақтөбе Ж – Қайрат-Жастар
Елімай - Арыс
Екібастұз – Оңтүстік академиясы
Хан-Тәңірі - Қыран
 
29 тур
24-25 қазан (сейсенбі, сәрсенбі)
Қыран - Жеңіс
Оңтүстік академиясы – Хан-Тәңірі
Арыс - Екібастұз
Қайрат-Жастар - Елімай
Ақжайық – Ақтөбе Ж
Астана Ж - Turkistan
Жас Қыран - Тұран
 
30 тур
30-31 қазан (дүйсенбі, сейсенбі)
Тұран - Тараз
Turkistan – Жас Қыран
Ақтөбе Ж – Астана Ж
Елімай - Ақжайық
Екібастұз – Қайрат-Жастар
Хан-Тәңірі - Арыс

Жеңіс – Оңтүстік академиясы 

PFLK TV