РУС ҚАЗ
Бiрiншi лига
x

Жарыстар орталығы

  • OLIMPBET-футболдан Қазақстан Чемпионаты
  • Бiрiншi лига
  • Екінші лига
  • Қазақстан Кубогы
  • Суперкубок
  • Өтпелі ойын

Күнтізбе

 
2020 жылғы маусымның Бірінші лига клубтары арасындағы Біріншіліктің күнтізбесі
 
 
1 Конференция
Қатысушылар: Ақтөбе, Алтай, Мақтаарал, Байқоңыр, Қыран, Екібастұз, Арыс
 
 
Бірінші айналым
Өтетін орны - Шымкент
 
 
I тур
 
15 қыркүйек (сейсенбі)
11:00 Алтай – Арыс
16:30 Мақтаарал – Екібастұз
16:30 Байқоңыр – Қыран
 
 
II тур
 
18 қыркүйек (жұма)
11:00 Мақтаарал – Ақтөбе
16:30 Байқоңыр – Арыс
16:30 Қыран – Екібастұз
 
 
III тур
 
21 қыркүйек (дүйсенбі)
16:30 Арыс – Қыран
11:00 Ақтөбе – Байқоңыр
11:00 Алтай – Мақтаарал
 
 
IV тур
 
24 қыркүйек (бейсенбі)
11:00 Байқоңыр – Алтай
16:30 Қыран – Ақтөбе
16:30 Екібастұз – Арыс
 
 
V тур
 
27 қыркүйек (жексенбі)
11:00 Ақтөбе – Екібастұз
16:30 Алтай – Қыран
16:30 Мақтаарал – Байқоңыр
 
 
VI тур
 
30 қыркүйек (сәрсенбі)
11:00 Қыран – Мақтаарал
16:30 Екібастұз – Алтай
16:30 Арыс – Ақтөбе
 
 
VII тур
 
3 қазан (суббота)
10:00 Екібастұз – Байқоңыр
16:30 Арыс – Мақтаарал
16:30 Ақтөбе – Алтай
 
 
 
2 Конференция
Қатысушылар: Атырау, Ақжайық, Жетісу Б, Қайрат-Жастар, Оңтүстік академиясы, Шахтер-Болат, СДЮСШОР № 8
 
 
Бірінші айналым
Өтетін орны – Талғар, «Талғар» ОЖБ
 
 
I тур
 
15 қыркүйек (сейсенбі)
11:00 Жетісу Б – Шахтер-Болат
15:30 Қайрат-Жастар – Оңтүстік академиясы
 
16 қыркүйек (сәрсенбі)
15:00 Ақжайық – СДЮСШОР № 8
 
 
II тур
 
18 қыркүйек (жұма)
11:00 Жетісу Б – Атырау
15:30 Оңтүстік академиясы – Шахтер-Болат
 
19 қыркүйек (суббота)
11:00 Қайрат-Жастар – СДЮСШОР № 8
 
 
III тур
 
21 қыркүйек (дүйсенбі)
11:00 Ақжайық – Жетісу Б
15:30 СДЮСШОР № 8 – Оңтүстік академиясы
 
22 қыркүйек (сейсенбі)
11:00 Атырау – Қайрат-Жастар
 
 
IV тур
 
24 қыркүйек (бейсенбі)
11:00 Шахтер-Болат – СДЮСШОР № 8
 
25 қыркүйек (жұма)
11:00 Оңтүстік академиясы– Атырау
15:30 Қайрат-Жастар – Ақжайық
 
 
V тур
 
28 қыркүйек (дүйсенбі)
11:00 Атырау – Шахтер-Болат
15:30 Ақжайық – Оңтүстік академиясы
 
29 қыркүйек (сейсенбі)
11:00 Жетісу Б – Қайрат-Жастар
 
 
VI тур
 
30 қыркүйек (сәрсенбі)
15:00 СДЮСШОР № 8 – Атырау
 
1 қазан (бейсенбі)
11:00 Шахтер-Болат – Ақжайық
 
2 қазан (жұма)
11:00 Оңтүстік академиясы – Жетісу Б
 
 
VII тур
 
4 қазан (жексенбі)
11:00 Атырау – Ақжайық
15:30 СДЮСШОР № 8 – Жетісу Б
 
5 қазан (дүйсенбі)
11:00 Шахтер-Болат – Қайрат-Жастар
 
Екінші айналым
 
1-конференция
Қатысушылар: Ақтөбе, Алтай, Мақтаарал, Байқоныр, Қыран, Екібастұз, Арыс
Өтетін орны– Павлодар
 
VIII тур
13 қазан (сейсенбі)
11:00. Қыран – Байқоныр, Орталық стадион
14:00. Арыс – Алтай, Жұлдыз стадионы
17:00. Екібастұз – Мақтаарал, Орталық стадион
 
IX тур
16 қазан (жұма)
11:00. Екібастұз – Қыран, Орталық стадион
14:00. Ақтөбе – Мақтаарал, Жұлдыз стадионы
17:00. Арыс – Байқоныр, Орталық стадион
 
X тур
19 қазан (дүйсенбі)
11:00. Мақтаарал – Алтай, Орталық стадион
14:00. Қыран – Арыс, Жұлдыз стадионы
17:00. Байқоныр – Ақтөбе, Орталық стадион
 
XI тур
22 қазан (бейсенбі)
11:00. Арыс – Екібастұз, Орталық стадион
14:00. Алтай – Байқоныр, Жұлдыз стадионы
17:00. Ақтөбе – Қыран, Орталық стадион
 
XII тур
25 қазан (жұма)
11:00. Байқоныр – Мақтаарал, Орталық стадион
14:00. Екібастұз – Ақтөбе, Жұлдыз стадионы
17:00. Қыран – Алтай, Орталық стадион
 
XIII тур
28 қазан (сәрсенбі)
11:00. Ақтөбе – Арыс, Орталық стадион
14:00. Мақтаарал – Қыран, Жұлдыз стадионы
17:00. Алтай – Екібастұз, Орталық стадион
 
XIV тур
31 қазан (сенбі)
11:00. Алтай – Ақтөбе, Орталық стадион
14:00. Байқоныр – Екібастұз, Жұлдыз стадионы
17:00. Мақтаарал – Арыс, Орталық стадион
 
2-конференция
Қатысушылар: Атырау, Ақжайық, Жетісу Б, Қайрат-Жастар, Оңтүстік академиясы, Шахтер-Болат, СДЮСШОР № 8
Өтетін орны – Шымкент
 
VIII тур
13 қазан (сейсенбі)
11:00. Оңтүстік академиясы – Қайрат-Жастар, БИIК спорткешені
15:00. Шахтер-Болат – Жетісу Б, БИIК спорткешені
15:00. СДЮСШОР № 8 – Ақжайық, БИIК спорткешені
 
IX тур
16 қазан (жұма)
11:00. Шахтер-Болат – Оңтүстік академиясы, БИIК спорткешені
15:00. СДЮСШОР № 8 – Қайрат-Жастар, БИIК спорткешені
15:00. Атырау – Жетісу Б, БИIК спорткешені
 
X тур
19 қазан (дүйсенбі)
11:00. Жетісу Б – Ақжайық, БИIК спорткешені
15:00. Қайрат-Жастар – Атырау, БИIК спорткешені
15:00. Оңтүстік академиясы – СДЮСШОР № 8, БИIК спорткешені
 
XI тур
22 қазан (бейсенбі)
11:00. СДЮСШОР № 8 – Шахтер-Болат, БИIК спорткешені
15:00. Атырау – Оңтүстік академиясы, БИIК спорткешені
15:00. Ақжайық – Қайрат-Жастар, БИIК спорткешені
 
XII тур
25 қазан (жексенбі)
11:00. Қайрат-Жастар – Жетісу Б, БИIК спорткешені
15:00. Оңтүстік академиясы – Ақжайық, БИIК спорткешені
15:00. Шахтер-Болат – Атырау, БИIК спорткешені
 
XIII тур
28 қазан (сәрсенбі)
11:00. Атырау – СДЮСШОР № 8, БИIК спорткешені
15:00. Ақжайық – Шахтер-Болат, БИIК спорткешені
15:00. Жетісу Б – Оңтүстік академиясы, БИIК спорткешені
 
XIV тур
31 қазан (сенбі)
11:00. Ақжайық – Атырау, БИIК спорткешені
15:00. Жетісу Б – СДЮСШОР № 8, БИIК спорткешені
15:00. Қайрат-Жастар – Шахтер-Болат, БИIК спорткешені

Social

/ PFLKAZ

PFLK TV
Array ( [kaz] => kalendar_games_2019_sl )