РУС ҚАЗ
Бiрiншi лига
x

Жарыстар орталығы

  • Бiрiншi лига
  • OLIMPBET-Чемпионаты
  • Екінші лига
  • OLIMPBET-Кубогы
  • OLIMPBET-Суперкубогы
  • Өтпелі ойын

Күнтізбе

 
2022 жылғы маусымның Қазақстан Республикасының Бірінші лига
клубтары арасындағы Біріншіліктің және Қазақстан Республикасының OLIMPBET-Кубогының ойындар күнтізбесі
 
6-7 сәуір (сәрсенбі, дүйсенбі)
Қазақстан Республикасының OLIMPBET-Кубогы, бірінші бастапқы кезең
 
12-13 сәуір (сейсенбі-сәрсенбі)
Қазақстан Республикасының OLIMPBET-Кубогы, екінші бастапқы кезең
 
Бірінші айналым
 
I тур
16 сәуір (сенбі)
Қыран – Екібастұз
17 сәуір (жексенбі)
Яссы – Игілік
Қайсар – Оңтүстік академиясы
Шахтер-Болат – Жетісу
Астана (жас) – Жеңіс
Оқжетпес – Байқоңыр
Тараз-Қаратау – Кайрат-Жастар
 
II тур
24 сәуір (жексенбі)
Игілік – Кайрат-Жастар
Екібастұз – Тараз-Қаратау
Байқоңыр – Қыран
Жеңіс – Оқжетпес
Жетісу – Астана (жас)
Оңтүстік академиясы – Шахтер-Болат
Яссы – Қайсар
 
III тур
30 сәуір (сенбі)
Қайсар – Игілік
Шахтер-Болат – Яссы
Астана (жас) – Оңтүстік академиясы
Оқжетпес – Жетісу
Қыран – Жеңіс
Тараз-Қаратау – Байқоңыр
Кайрат-Жастар – Екібастұз
 
4 мамыр (сәрсенбі)
Қазақстан Республикасының OLIMPBET-Кубогы, үшінші бастапқы кезең
 
IV тур
8 мамыр (жексенбі)
Игілік – Екібастұз
Қайсар – Шахтер-Болат
Жеңіс – Тараз-Қаратау
Жетісу – Қыран
Оңтүстік академиясы – Оқжетпес
Яссы – Астана (жас)
9 мамыр (дүйсенбі)
Байқоңыр – Кайрат-Жастар
 
V тур
13 мамыр (жұма)
Астана (жас) – Қайсар
14 мамыр (сенбі)
Тараз-Қаратау – Жетісу
15 мамыр (жексенбі)
Шахтер-Болат – Игілік
Оқжетпес – Яссы
Қыран – Оңтүстік академиясы
Кайрат-Жастар – Жеңіс
Екібастұз – Байқоңыр
 
18 мамыр (сәрсенбі) – резервті күн
 
VI тур
21 мамыр (сенбі)
Жеңіс – Екібастұз
 
22 мамыр (жексенбі)
Игілік – Байқоңыр
Жетісу – Кайрат-Жастар
Оңтүстік академиясы – Тараз-Қаратау
Яссы – Қыран
Қайсар – Оқжетпес
Шахтер-Болат – Астана (жас)
 
VII тур
28 мамыр (сенбі)
Астана (жас) – Игілік
Оқжетпес – Шахтер-Болат
Қыран – Қайсар
Тараз-Қаратау – Яссы
Кайрат-Жастар – Оңтүстік академиясы
Екібастұз – Жетісу
Байқоңыр – Жеңіс
 
VIII тур
18 маусым (сенбі)
Шахтер-Болат – Қыран
Астана (жас) – Оқжетпес
19 маусым (жексенбі)
Игілік – Жеңіс
Жетісу – Байқоңыр
Оңтүстік академиясы – Екібастұз
Яссы – Кайрат-Жастар
Қайсар – Тараз-Қаратау
 
IX тур
24 маусым (жұма)
Жеңіс – Жетісу
25 маусым (сенбі)
Оқжетпес – Игілік
Қыран – Астана (жас)
Тараз-Қаратау – Шахтер-Болат
Кайрат-Жастар – Қайсар
Екібастұз – Яссы
Байқоңыр – Оңтүстік академиясы
 
29 маусым (сәрсенбі) – резервті күн
 
X тур
1 шілде (жұма)
Шахтер-Болат – Кайрат-Жастар
Астана (жас) – Тараз-Қаратау
2 шілде (сенбі)
Игілік – Жетісу
Яссы – Байқоңыр
Оңтүстік академиясы – Жеңіс
Қайсар – Екібастұз
Оқжетпес – Қыран
 
8-10 шілде (жұма-жексенбі), РҚ OLIMPBET-Кубогы, топтық кезең, 1 тур
 
XI тур
9 шілде (сенбі)
Қыран – Игілік
Тараз-Қаратау – Оқжетпес
Екібастұз – Шахтер-Болат
Байқоңыр – Қайсар
Жеңіс – Яссы
Жетісу – Оңтүстік академиясы
 
10 шілде (жексенбі)
Кайрат-Жастар – Астана (жас)
 
12 шілде (сейсенбі), резервті күн
 
15-17 шілде (жұма-жексенбі), РҚ OLIMPBET-Кубогы, топтық кезең, 2 тур
 
XII тур
16 шілде (сенбі)
Игілік – Оңтүстік академиясы
Яссы – Жетісу
Қайсар – Жеңіс
Шахтер-Болат – Байқоңыр
Астана (жас) – Екібастұз
Оқжетпес – Кайрат-Жастар
Қыран – Тараз-Қаратау
 
22-24 шілде (жұма-жексенбі), РҚ OLIMPBET-Кубогы, топтық кезең, 3 тур
 
XIII тур
23 шілде (сенбі)
Тараз-Қаратау – Игілік
Кайрат-Жастар – Қыран
Екібастұз – Оқжетпес
Жеңіс – Шахтер-Болат
Жетісу – Қайсар
Оңтүстік академиясы – Яссы
XXV тур
23 шілде (сенбі)
Астана (жас) - Байқоңыр  
 
29-31 шілде (жұма-жексенбі), РҚ OLIMPBET-Кубогы, топтық кезең, 4 тур
 
Екінші айналым
 
XIV тур
30 шілде (сенбі)
Кайрат-Жастар – Игілік
Тараз-Қаратау – Екібастұз
Қыран – Байқоңыр
Оқжетпес – Жеңіс
Астана (жас) – Жетісу
Қайсар – Яссы
 
31 шілде (жексенбі)
Шахтер-Болат – Оңтүстік академиясы
 
5-7 тамыз (жұма-жексенбі), РҚ OLIMPBET-Кубогы, топтық кезең, 5 тур
 
XV тур
6 тамыз (сенбі)
Игілік – Қайсар
Яссы – Шахтер-Болат
Оңтүстік академиясы – Астана (жас)
Жетісу – Оқжетпес
Жеңіс – Қыран
Байқоңыр – Тараз-Қаратау
Екібастұз – Кайрат-Жастар
 
13-14 тамыз (сенбі-жексенбі), РҚ OLIMPBET-Кубогы, топтық кезең, 6 тур
 
XVI тур
18 тамыз (бейсенбі)
Тараз-Қаратау – Жеңіс
 
19 тамыз (жұма)
Шахтер-Болат – Қайсар
 
20 тамыз (сенбі)
Екібастұз - Игілік
Кайрат-Жастар – Байқоңыр
Қыран – Жетісу
Оқжетпес – Оңтүстік академиясы
Астана (жас) – Яссы
 
 
24 тамыз (сәрсенбі) – резервті күн
 
XVII тур
27 тамыз (сенбі)
Игілік – Шахтер-Болат
Қайсар – Астана (жас)
Яссы – Оқжетпес
Оңтүстік академиясы – Қыран
Жетісу – Тараз-Қаратау
Жеңіс – Кайрат-Жастар
Байқоңыр – Екібастұз
 
31 тамыз (сәрсенбі), РҚ OLIMPBET-Кубогы, 1/4 финал
 
XVIII тур
3 қыркүйек (сенбі)
Байқоңыр – Игілік
Екібастұз – Жеңіс
Кайрат-Жастар – Жетісу
Тараз-Қаратау – Оңтүстік академиясы
Қыран – Яссы
Оқжетпес – Қайсар
Астана (жас) – Шахтер-Болат
 
XIX тур
10 қыркүйек (сенбі)
Жеңіс – Байқоңыр
11 қыркүйек (жексенбі)
Игілік – Астана (жас)
Шахтер-Болат – Оқжетпес
Қайсар – Қыран
Яссы – Тараз-Қаратау
Оңтүстік академиясы – Кайрат-Жастар
Жетісу – Екібастұз
 
XX тур
16 қыркүйек (жұма)
Жеңіс – Игілік
Кайрат-Жастар – Яссы
17 қыркүйек (сенбі)
Байқоңыр – Жетісу
Екібастұз – Оңтүстік академиясы
Тараз-Қаратау – Қайсар
Қыран – Шахтер-Болат
Оқжетпес – Астана (жас)
 
XXI тур
30 қыркүйек (жұма)
Игілік – Оқжетпес
Астана (жас) – Қыран
Шахтер-Болат – Тараз-Қаратау
Қайсар – Кайрат-Жастар
Яссы – Екібастұз
Оңтүстік академиясы – Байқоңыр
Жетісу – Жеңіс
 
4 қазан (сейсенбі) – резервті күн
 
XXII тур
8 қазан (сенбі)
Жеңіс – Оңтүстік академиясы
9 қазан (жексенбі)
Жетісу – Игілік
Байқоңыр – Яссы
Екібастұз – Қайсар
Кайрат-Жастар – Шахтер-Болат
Тараз-Қаратау – Астана (жас)
Қыран – Оқжетпес
 
XXIII тур
15 қазан (сенбі)
Яссы – Жеңіс
 
16 қазан (жексенбі)
Игілік – Қыран
Оқжетпес – Тараз-Қаратау
Шахтер-Болат – Екібастұз
Қайсар – Байқоңыр
Оңтүстік академиясы – Жетісу
 
17 қазан (дүйсенбі)
Астана (жас) – Кайрат-Жастар
 
19 қазан (сәрсенбі), РҚ OLIMPBET-Кубогы, 1/2 финал
 
XXIV тур
21 қазан (жұма)
Жеңіс – Қайсар
 
22 қазан (сенбі)
Оңтүстік академиясы – Игілік
Жетісу – Яссы
Байқоңыр – Шахтер-Болат
Екібастұз – Астана (жас)
Кайрат-Жастар – Оқжетпес
Тараз-Қаратау – Қыран
 
XXV тур
28 қазан (жұма)
Игілік – Тараз-Қаратау
Қыран – Кайрат-Жастар
Оқжетпес – Екібастұз
Шахтер-Болат – Жеңіс
Қайсар – Жетісу
Яссы – Оңтүстік академиясы
 
 XIII тур
29 қазан (сенбі)
Байқоңыр - Астана (жас) 
 
XXVI тур
5 қараша (сенбі)
Игілік – Яссы
Оңтүстік академиясы – Қайсар
Жетісу – Шахтер-Болат
Жеңіс – Астана (жас)
Байқоңыр – Оқжетпес
Екібастұз – Қыран
Кайрат-Жастар – Тараз-Қаратау
 

 

Social

/ PFLKAZ

PFLK TV
Array ( [kaz] => kalendar_games_2019_sl )