РУС ҚАЗ
Бiрiншi лига
x

Жарыстар орталығы

  • Қазақстан Кубогы
  • OLIMPBET-Чемпионаты
  • Бiрiншi лига
  • Екінші лига
  • OLIMPBET-Суперкубогы
  • Өтпелі ойын

Күнтізбе

2021 жылғы футбол маусымының
Бірінші лига командалары арасындағы біріншіліктің
күнтізбесі
 
Бірінші айналым
 
I тур
 
11 сәуір (жексенбі)
Игілік – Оқжетпес
Ақсу –
Тараз-Қаратау
Қыран –
Оңтүстік Академиясы
Мақтаарал – Екібастұз
Қайрат-Жастар – Шахтер-Болат
Байқоңыр – Қызыл-Жар СК
Ж
 
II тур
1сәуір (сенбі)
Байқоңыр – Игілік
Қызыл-Жар СК
Ж – Қайрат-Жастар
Шахтер-Болат – Мақтаарал
Екібастұз – Қыран
Оңтүстік
Академиясы – Ақсу
Тараз-Қаратау – Оқжетпес
 
22 сәуір (бейсенбі)
OLIMPBET-Қазақстан Республикасының Кубогы, бірінші іріктеу кезеңі
 
III тур
26 сәуір (дүйсенбі)
Игілік – Тараз-Қаратау
Оқжетпес – Оңтүстік Академиясы
Ақсу – Екібастұз
Қыран – Шахтер-Болат
Мақтаарал – Қызыл-Жар СК Ж
Қайрат-Жастар – Байқоңыр
 
1 мамыр (сенбі)
OLIMPBET-Қазақстан Республикасының Кубогы, екінші іріктеу кезеңі
 
IV тур
5 мамыр (сәрсенбі)
Қайрат-Жастар – Игілік
Байқоңыр – Мақтаарал
Қызыл-Жар СК Ж – Қыран
Шахтер-Болат – Ақсу
Екібастұз – Оқжетпес
Оңтүстік Академиясы – Тараз-Қаратау
 
V тур
10 мамыр (дүйсенбі)
Игілік –ОңтүстікАкадемиясы
11 мамыр (сейсенбі)
Оқжетпес – Шахтер-Болат
Ақсу – Қызыл-Жар СК
Ж
Қыран – Байқоңыр
Мақтаарал – Қайрат-Жастар
12 мамыр (сәрсенбі)
Тараз-Қаратау – Екібастұз
 
VI тур
17 мамыр (дүйсенбі)
Мақтаарал – Игілік
Қайрат-Жастар – Қыран
Байқоңыр – Ақсу
Қызыл-Жар СК
Ж – Оқжетпес
Шахтер-Болат –
Тараз-Қаратау
Екібастұз –
ОңтүстікАкадемиясы
 
22 мамыр (сенбі)
OLIMPBET-Қазақстан Республикасының Кубогы, үшінші іріктеу кезеңі
 
VII тур
27 мамыр (бейсенбі)
Игілік – Екібастұз
Оңтүстік Академиясы – Шахтер-Болат
Оқжетпес – Байқоңыр
Ақсу – Қайрат-Жастар
Қыран – Мақтаарал
29 мамыр (сенбі)
Тараз-Қаратау – Қызыл-Жар СК Ж
 
VIII тур
13 маусым (жексенбі)
Қыран – Игілік
Мақтаарал – Ақсу
Қайрат-Жастар – Оқжетпес
Байқоңыр –
Тараз-Қаратау
Қызыл-Жар СК
ЖОңтүстікАкадемиясы
Шахтер-Болат – Екібастұз
 
IX тур
18 маусым (жұма)
Игілік – Шахтер-Болат
19 маусым (сенбі)
Екібастұз – Қызыл-Жар СК Ж
Оңтүстік Академиясы – Байқоңыр
Оқжетпес – Мақтаарал
Ақсу – Қыран
20 маусым (жексенбі)
Тараз-Қаратау – Қайрат-Жастар
 
Х тур
25 маусым (жұма)
Ақсу – Игілік
Қыран – Оқжетпес
Мақтаарал –
Тараз-Қаратау
Қайрат-Жастар –
ОңтүстікАкадемиясы
Байқоңыр – Екібастұз
Қызыл-Жар СК
Ж– Шахтер-Болат
 
30 маусым (сәрсенбі), резервті күн
OLIMPBET-Қазақстан Республикасы Кубогының топтық кезеңіне қатысатын командалардың XII тур ойындары
 
ХI тур
3 шілде (сенбі)
Тараз-Қаратау – Қыран
4 шілде (жексенбі)
Шахтер-Болат – Байқоңыр
Екібастұз – Қайрат-Жастар
Оңтүстік Академиясы – Мақтаарал
Оқжетпес – Ақсу
5 шілде (дүйсенбі)
Игілік – Қызыл-Жар СК Ж
 
10-11 шілде (сенбі-жексенбі)
OLIMPBET-Қазақстан Республикасының Кубогы, топтық кезең, 1 тур
 
Екінші айналым
 
ХII тур
12 шілде (дүйсенбі)
Игілік – Байқоңыр
Қайрат-Жастар – Қызыл-Жар СК
Ж
Мақтаарал – Шахтер-Болат
Қыран – Екібастұз
Ақсу –
ОңтүстікАкадемиясы
Оқжетпес –
Тараз-Қаратау
 
16-17-18 шілде (жұма-сенбі-жексенбі)
OLIMPBET-Қазақстан Республикасының Кубогы, топтық кезең, 2 тур
 
ХIII тур
19 шілде (дүйсенбі)
Тараз-Қаратау – Игілік
Оңтүстік Академиясы – Оқжетпес
Екібастұз – Ақсу
Шахтер-Болат – Қыран
Қызыл-Жар СК
Ж– Мақтаарал
Байқоңыр – Қайрат-Жастар
 
24-25 шілде (сенбі-жексенбі), OLIMPBET-Қазақстан Республикасының Кубогы, топтық кезең, 3 тур
 
31 шілде – 1 тамыз (сенбі-жексенбі), OLIMPBET-Қазақстан Республикасының Кубогы, топтық кезең, 4 тур
 
7-8 тамыз (сенбі-жексенбі), OLIMPBET-Қазақстан Республикасының Кубогы, топтық кезең, 5 тур
 
14-15 тамыз (сенбі-жексенбі), OLIMPBET-Қазақстан Республикасының Кубогы, топтық кезең, 6 тур
 
21-22 тамыз (сенбі-жексенбі), OLIMPBET-Қазақстан Республикасының Кубогы, 1/4 финал, бірінші ойындар
 
ХIV тур
22 тамыз (жексенбі)
Тараз-ҚаратауОңтүстік Академиясы
23 тамыз (дүйсенбі)
Мақтаарал – Байқоңыр
Қыран – Қызыл-Жар СК
Ж
Ақсу – Шахтер-Болат
Оқжетпес – Екібастұз
24 тамыз (сейсенбі)
Игілік – Қайрат-Жастар

ХV тур
28 тамыз (сенбі)
Оңтүстік Академиясы – Игілік
Екібастұз –
Тараз-Қаратау
Шахтер-Болат – Оқжетпес
Қызыл-Жар СК
Ж – Ақсу
Байқоңыр – Қыран
Қайрат-Жастар – Мақтаарал
 
ХVI тур
10 қыркүйек (жұма)
Игілік – Мақтаарал
11 қыркүйек (сенбі)
Қыран – Қайрат-Жастар
Ақсу – Байқоңыр
Оқжетпес – Қызыл-Жар СК
Ж
Оңтүстік Академиясы – Екібастұз
12 қыркүйек (жексенбі)
Тараз-Қаратау – Шахтер-Болат
 
16 қыркүйек (бейсенбі), резервті күн
OLIMPBET-Қазақстан Республикасы Кубогының топтық кезеңіне қатысатын командалардың XIII тур ойындары
 
ХVII тур
21 қыркүйек (сейсенбі)
Екібастұз – Игілік
Шахтер-Болат – Оңтүстік Академиясы
Қызыл-Жар СК Ж – Тараз-Қаратау
Байқоңыр – Оқжетпес
Қайрат-Жастар – Ақсу
Мақтаарал – Қыран
 
22 қыркүйек (сәрсенбі)
OLIMPBET-Қазақстан Республикасының Кубогы, 1/4 финал, қарымта ойындар
 
ХVIII тур
26 қыркүйек (жексенбі)
Игілік – Қыран
27 қыркүйек (дүйсенбі)
Ақсу – Мақтаарал
Оқжетпес – Қайрат-Жастар
Оңтүстік Академиясы – Қызыл-Жар СК
Ж
Екібастұз – Шахтер-Болат
28 қыркүйек (сейсенбі)
Тараз-Қаратау – Байқоңыр
 
ХIХ тур
1 қазан (жұма)
Шахтер-Болат – Игілік
Қызыл-Жар СК
Ж – Екібастұз
Мақтаарал – Оқжетпес
Қыран – Ақсу
2 қазан (сенбі)
Қайрат-Жастар – Тараз-Қаратау
Байқоңыр –Оңтүстік Академиясы
 
ХХ тур
16 қазан (сенбі)
Игілік – Ақсу
17 қазан (жексенбі)
Оқжетпес – Қыран
Оңтүстік Академиясы – Қайрат-Жастар
Екібастұз – Байқоңыр
18 қазан (дүйсенбі)
Шахтер-Болат – Қызыл-Жар СК Ж
Тараз-Қаратау – Мақтаарал
 
ХХI тур
23 қазан (сенбі)
Қызыл-Жар СК Ж – Игілік
Байқоңыр – Шахтер-Болат
Қайрат-Жастар – Екібастұз
Мақтаарал –
Оңтүстік Академиясы
Қыран –
Тараз-Қаратау
Ақсу – Оқжетпес
 
ХХII тур
29 қазан (жұма)
Оқжетпес – Игілік
Тараз-Қаратау – Ақсу
Оңтүстік Академиясы – Қыран
Екібастұз – Мақтаарал
Шахтер-Болат – Қайрат-Жастар
Қызыл-Жар СК
Ж – Байқоңыр
 
6-7 қараша (сенбі-жексенбі), OLIMPBET-Қазақстан Республикасының Кубогы, жартылай финал, бірінші ойындар
 
20 қараша (сенбі), OLIMPBET-Қазақстан Республикасының Кубогы, жартылай финал, қарымта ойындар
 
28 қараша (жексенбі), OLIMPBET-Қазақстан Республикасының Кубогы, финал

  

Social

/ PFLKAZ

PFLK TV
Array ( [kaz] => kalendar_games_2019_sl )