РУС ҚАЗ
Екінші лига
x

Жарыстар орталығы

  • OLIMPBET-Чемпионаты
  • Бiрiншi лига
  • Екінші лига
  • OLIMPBET-Кубогы
  • OLIMPBET-Суперкубогы
  • Өтпелі ойын

Күнтізбе

2022 жылғы маусымның Қазақстан Республикасының Екінші лига
командалары арасындағы Біріншіліктің және Қазақстан Республикасының OLIMPBET-Кубогының ойындар күнтізбесі
 
I тур
Солтүстік-Шығыс
15 сәуір (жұма)
Тараз (жас) – Тобыл (жас)
Шахтер (жас) – Ақсу (жас)
17 тамыз (жексенбі)
Жас Қыран – SD Family
Алтай – Оқжетпес (жас)
Жетісу (жас) – Қызыл-Жар СК (жас)
18 сәуір (дүйсенбі)
Жас Сұңқар – Хан Тәңірі
 
Оңтүстік-Батыс
15 сәуір (жұма)
Қайсар (жас) – Ордабасы (жас)
16 сәуір (сенбі)
Мақтаарал (жас) – Атырау (жас)
17 сәуір (жексенбі)
Ақтөбе (жас) – Академия 05
Каспий (жас) – Арыс
Академия Оңтүстік (жас) – AQTOBE City
Тұран (жас) – Ақжайық (жас)
 
II тур
Солтүстік-Шығыс
23 сәуір (сенбі)
Жас Сұңқар – Жас Қыран
Хан Тәңірі – Шахтер (жас)
Ақсу (жас) – Жетісу (жас)
Қызыл-Жар СК (жас) – Алтай
Оқжетпес (жас) – Тараз (жас)
Тобыл (жас) – SD Family
 
Оңтүстік-Батыс
23 сәуір (сенбі)
Академия Оңтүстік (жас) – Ақтөбе (жас)
AQTOBE City – Каспий (жас)
Арыс – Қайсар (жас)
Ордабасы (жас) – Мақтаарал (жас)
Атырау (жас) – Тұран (жас)
Ақжайық (жас) – Академия 05
 
III тур
Солтүстік-Шығыс
28 сәуір (бейсенбі)
Шахтер (жас) – Жас Сұңқар
29 сәуір (жұма)
SD Family – Оқжетпес (жас)
Тараз (жас) – Қызыл-Жар СК (жас)
30 сәуір (сенбі)
Жас Қыран – Тобыл (жас)
Алтай – Ақсу (жас)
Жетісу (жас) – Хан Тәңірі
 
Оңтүстік-Батыс
29 сәуір (жұма)
Академия 05 – Атырау (жас)
Қайсар (жас) – AQTOBE City
30 сәуір (сенбі)
Ақтөбе (жас) – Ақжайық (жас)
Тұран (жас) – Ордабасы (жас)
Мақтаарал (жас) – Арыс
Каспий (жас) – Академия Оңтүстік (жас)
 
4 мамыр (сәрсенбі)
Қазақстан Республикасының OLIMPBET-Кубогы, үшінші алғашқы кезең
 
IV тур
Солтүстік-Шығыс
9 мамыр (дүйсенбі)
Хан Тәңірі – Алтай
Шахтер (жас) – Жас Қыран
Ақсу (жас) – Тараз (жас)
Қызыл-Жар СК (жас) – SD Family
Оқжетпес (жас) – Тобыл (жас)
10 мамыр (вторник)
Жас Сұңқар – Жетісу (жас)
 
Оңтүстік-Батыс
9 мамыр (дүйсенбі)
Каспий (жас) – Ақтөбе (жас)
Академия Оңтүстік (жас) – Қайсар (жас)
AQTOBE City – Мақтаарал (жас)
Арыс – Тұран (жас)
Ордабасы (жас) – Академия 05
Атырау (жас) – Ақжайық (жас)
 
V тур
Солтүстік-Шығыс
15 мамыр (жексенбі)
Жас Қыран – Оқжетпес (жас)
Алтай – Жас Сұңқар
Тобыл (жас) – Қызыл-Жар СК (жас)
Жетісу (жас) – Шахтер (жас)
 
16 мамыр (дүйсенбі)
SD Family – Ақсу (жас)
Тараз (жас) – Хан Тәңірі
 
Оңтүстік-Батыс
14 мамыр (сенбі)
Академия 05 – Арыс
Тұран (жас) – AQTOBE City
Мақтаарал (жас) – Академия Оңтүстік (жас)
15 мамыр (жексенбі)
Ақтөбе (жас) – Атырау (жас)
Ақжайық (жас) – Ордабасы (жас)
Қайсар (жас) – Каспий (жас)
 
VI тур
Солтүстік-Шығыс
21 мамыр (сенбі)
Жетісу (жас) – Жас Қыран
22 мамыр (жексенбі)
Хан Тәңірі – SD Family
Ақсу (жас) – Тобыл (жас)
Қызыл-Жар СК (жас) – Оқжетпес (жас)
23 мамыр (дүйсенбі)
Шахтер (жас) – Алтай
Жас Сұңқар – Тараз (жас)
 
Оңтүстік-Батыс
21 мамыр (сенбі)
Қайсар (жас) – Ақтөбе (жас)
Академия Оңтүстік (жас) – Тұран (жас)
Каспий (жас) – Мақтаарал (жас)
AQTOBE City – Академия 05
22 мамыр (жексенбі)
Арыс – Ақжайық (жас)
Ордабасы (жас) – Атырау (жас)
 
VII тур
Солтүстік-Шығыс
29 мамыр (жексенбі)
Жас Қыран – Қызыл-Жар СК (жас)
Оқжетпес (жас) – Ақсу (жас)
Тобыл (жас) – Хан Тәңірі
SD Family – Жас Сұңқар
Тараз (жас) – Шахтер (жас)
Алтай – Жетісу (жас)
 
Оңтүстік-Батыс
28 мамыр (сенбі)
Академия 05 – Академия Оңтүстік (жас)
29 мамыр (жексенбі)
Ақтөбе (жас) – Ордабасы (жас)
Атырау (жас) – Арыс
Ақжайық (жас) – AQTOBE City
Тұран (жас) – Каспий (жас)
Мақтаарал (жас) – Қайсар (жас)
 
VIII тур
Солтүстік-Шығыс
17 маусым (жұма)
Шахтер (жас) – SD Family
Жас Сұңқар – Тобыл (жас)
18 маусым (сенбі)
Алтай – Жас Қыран
Жетісу (жас) – Тараз (жас)
Хан Тәңірі – Оқжетпес (жас)
Ақсу (жас) – Қызыл-Жар СК (жас)

Оңтүстік-Батыс
18 маусым (сенбі)
Мақтаарал (жас) – Ақтөбе (жас)
Қайсар (жас) – Тұран (жас)
Каспий (жас) – Академия 05
Академия Оңтүстік (жас) – Ақжайық (жас)
AQTOBE City– Атырау (жас)
Арыс – Ордабасы (жас)
 
IX тур
Солтүстік-Шығыс
23 маусым (бейсенбі)
SD Family – Жетісу (жас)
24 маусым (жұма)
Оқжетпес (жас) – Жас Сұңқар
Тараз (жас) – Алтай
25 маусым (сенбі)
Жас Қыран – Ақсу (жас)
Қызыл-Жар СК (жас) – Хан Тәңірі
Тобыл (жас) – Шахтер (жас)
 
Оңтүстік-Батыс
24 маусым (жұма)
Академия 05 – Қайсар (жас)
Ақжайық (жас) – Каспий (жас)
25 маусым (сенбі)
Ақтөбе (жас) – Арыс
Ордабасы (жас) – AQTOBE City
Атырау (жас) – Академия Оңтүстік (жас)
Тұран (жас) – Мақтаарал (жас)
 
Х тур
Солтүстік-Шығыс
30 маусым (бейсенбі)
Тараз (жас) – Жас Қыран
Алтай – SD Family
Жетісу (жас) – Тобыл (жас)
Шахтер (жас) – Оқжетпес (жас)
Жас Сұңқар – Қызыл-Жар СК (жас)
Хан Тәңірі – Ақсу (жас)
 
Оңтүстік-Батыс
30 маусым (бейсенбі)
Тұран (жас) – Ақтөбе (жас)
Мақтаарал (жас) – Академия 05
Қайсар (жас) – Ақжайық (жас)
Каспий (жас) – Атырау (жас)
Академия Оңтүстік (жас) – Ордабасы (жас)
AQTOBE City – Арыс

ХI тур
Солтүстік-Шығыс
6 шілде (сәрсенбі)
Жас Қыран – Хан Тәңірі
Ақсу (жас) – Жас Сұңқар
Қызыл-Жар СК (жас) – Шахтер (жас)
Оқжетпес (жас) – Жетісу (жас)
Тобыл (жас) – Алтай
SD Family – Тараз (жас)
 
Оңтүстік-Батыс
6 шілде (сәрсенбі)
Ақтөбе (жас) – AQTOBE City
Арыс – Академия Оңтүстік (жас)
Ордабасы (жас) – Каспий (жас)
Атырау (жас) – Қайсар (жас)
Ақжайық (жас) – Мақтаарал (жас)
7 шілде (бейсенбі)
Академия 05 – Тұран (жас)
 
Екінші айналым

ХII тур
Солтүстік-Шығыс
29 шілде (жұма)
Шахтер (жас) – Хан Тәңірі
Тараз (жас) – Оқжетпес (жас)
SD Family – Тобыл (жас)
30 шілде (сенбі)
Жас Қыран – Жас Сұңқар
Алтай – Қызыл-Жар СК (жас)
Жетісу (жас) – Ақсу (жас)
 
Оңтүстік-Батыс
29 шілде (жұма)
Қайсар (жас) – Арыс
Академия 05 – Ақжайық (жас)
30 шілде (сенбі)
Ақтөбе (жас) – Академия Оңтүстік (жас)
Каспий (жас) – AQTOBE City
Мақтаарал (жас) – Ордабасы (жас)
Тұран (жас) – Атырау (жас)
 
ХIII тур
Солтүстік-Шығыс
5 тамыз (жұма)
Тобыл (жас) – Жас Қыран
Ақсу (жас) – Алтай
Жас Сұңқар – Шахтер (жас)
6 тамыз (сенбі)
Хан Тәңірі – Жетісу (жас)
Оқжетпес (жас) – SD Family
Қызыл-Жар СК (жас) – Тараз (жас)
 
Оңтүстік-Батыс
5 тамыз (жұма)
Академия Оңтүстік (жас) – Каспий (жас)
6 тамыз (сенбі)
Ақжайық (жас) – Ақтөбе (жас)
Атырау (жас) – Академия 05
Ордабасы (жас) – Тұран (жас)
Арыс – Мақтаарал (жас)
AQTOBE City – Қайсар (жас)
 
ХIV тур
Солтүстік-Шығыс
12 тамыз (жұма)
SD Family – Қызыл-Жар СК (жас)
Тобыл (жас) – Оқжетпес (жас)
13 тамыз (сенбі)
Жас Қыран – Шахтер (жас)
Алтай – Хан Тәңірі
Жетісу (жас) – Жас Сұңқар
Тараз (жас) – Ақсу (жас)

Оңтүстік-Батыс
13 тамыз (сенбі)
Ақтөбе (жас) – Каспий (жас)
Қайсар (жас) – Академия Оңтүстік (жас)
Мақтаарал (жас) – AQTOBE City
Тұран (жас) – Арыс
Ақжайық (жас) – Атырау (жас)
14 тамыз (жексенбі)
Академия 05 – Ордабасы (жас)
 
ХV тур
Солтүстік-Шығыс
21 тамыз (жексенбі)
Оқжетпес (жас) – Жас Қыран
Қызыл-Жар СК (жас) – Тобыл (жас)
Ақсу (жас) – SD Family
Хан Тәңірі – Тараз (жас)
Жас Сұңқар – Алтай
Шахтер (жас) – Жетісу (жас)

Оңтүстік-Батыс
21 тамыз (жексенбі)
Атырау (жас) – Ақтөбе (жас)
Ордабасы (жас) – Ақжайық (жас)
Арыс – Академия 05
AQTOBE City – Тұран (жас)
Академия Оңтүстік (жас) – Мақтаарал (жас)
Каспий (жас) – Қайсар (жас)
 
ХVI тур
Солтүстік-Шығыс
28 тамыз (жексенбі)
Жас Қыран – Жетісу (жас)
Алтай – Шахтер (жас)
Тараз (жас) – Жас Сұңқар
SD Family – Хан Тәңірі
Тобыл (жас) – Ақсу (жас)
Оқжетпес (жас) – Қызыл-Жар СК (жас)
 
Оңтүстік-Батыс
27 тамыз (сенбі)
Академия 05 – AQTOBE City
28 тамыз (жексенбі)
Ақтөбе (жас) – Қайсар (жас)
Мақтаарал (жас) – Каспий (жас)
Тұран (жас) – Академия Оңтүстік (жас)
Ақжайық (жас) – Арыс
Атырау (жас) – Ордабасы (жас)
 
ХVII тур
Солтүстік-Шығыс
2 қыркүйек (жұма)
Жас Сұңқар – SD Family
3 қыркүйек (сенбі)
Хан Тәңірі – Тобыл (жас)
Қызыл-Жар СК (жас) – Жас Қыран
Ақсу (жас) – Оқжетпес (жас)
Шахтер (жас) – Тараз (жас)
Жетісу (жас) – Алтай

Оңтүстік-Батыс
2 қыркүйек (жұма)
Қайсар (жас) – Мақтаарал (жас)
Академия Оңтүстік (жас) – Академия 05
3 қыркүйек (сенбі)
Ордабасы (жас) – Ақтөбе (жас)
Арыс – Атырау (жас)
AQTOBE City– Ақжайық (жас)
Каспий (жас) – Тұран (жас)
 
ХVIII тур
Солтүстік-Шығыс
9 қыркүйек (жұма)
Тараз (жас) – Жетісу (жас)
SD Family – Шахтер (жас)
Тобыл (жас) – Жас Сұңқар
10 қыркүйек (сенбі)
Жас Қыран – Алтай
Оқжетпес (жас) – Хан Тәңірі
Қызыл-Жар СК (жас) – Ақсу (жас)
 
Оңтүстік-Батыс
9 қыркүйек (жұма)
Тұран (жас) – Қайсар (жас)
Ақжайық (жас) – Академия Оңтүстік (жас)
10 қыркүйек (сенбі)
Ақтөбе (жас) – Мақтаарал (жас)
Ордабасы (жас) – Арыс
11 қыркүйек (жексенбі)
Академия 05 – Каспий (жас)
 
ХIХ тур
Солтүстік-Шығыс
15 қыркүйек (бейсенбі)
Жас Сұңқар – Оқжетпес (жас)
16 қыркүйек (жұма)
Жетісу (жас) – SD Family
17 қыркүйек (сенбі)
Хан Тәңірі – Қызыл-Жар СК (жас)
Алтай – Тараз (жас)
Ақсу (жас) – Жас Қыран
Шахтер (жас) – Тобыл (жас)
 
Оңтүстік-Батыс
16 қыркүйек (жұма)
Қайсар (жас) – Академия 05
Мақтаарал (жас) – Тұран (жас)
17 қыркүйек (сенбі)
Арыс – Ақтөбе (жас)
AQTOBE City – Ордабасы (жас)
Академия Оңтүстік (жас) – Атырау (жас)
Каспий (жас) – Ақжайық (жас)
 
XVIII тур (перенесенный матч)
25 сентября
Атырау (жас) – AQTOBE City
 
ХХ тур
Солтүстік-Шығыс
1 қазан (сенбі)
SD Family – Алтай
2 қазан (жексенбі)
Жас Қыран – Тараз (жас)
Тобыл (жас) – Жетісу (жас)
Оқжетпес (жас) – Шахтер (жас)
Қызыл-Жар СК (жас) – Жас Сұңқар
Ақсу (жас) – Хан Тәңірі
 
Оңтүстік-Батыс
1 қазан (сенбі)
Ақжайық (жас) – Қайсар (жас)
Академия 05 – Мақтаарал (жас)
2 қазан (жексенбі)
Ақтөбе (жас) – Тұран (жас)
Атырау (жас) – Каспий (жас)
Ордабасы (жас) – Академия Оңтүстік (жас)
Арыс – AQTOBE City
 
ХХI тур
Солтүстік-Шығыс
9 қазан (жексенбі)
Хан Тәңірі – Жас Қыран
Алтай – Тобыл (жас)
10 қазан (дүйсенбі)
Шахтер (жас) – Қызыл-Жар СК (жас)
Жетісу (жас) – Оқжетпес (жас)
Тараз (жас) – SD Family
11 қазан (вторник)
Жас Сұңқар – Ақсу (жас)
 
Оңтүстік-Батыс
8 қазан (сенбі)
Қайсар (жас) – Атырау (жас)
9 қазан (жексенбі)
AQTOBE City – Ақтөбе (жас)
Академия Оңтүстік (жас) – Арыс
Каспий (жас) – Ордабасы (жас)
Мақтаарал (жас) – Ақжайық (жас)
Тұран (жас) – Академия 05
 
ХХII тур
Солтүстік-Шығыс
14 қазан (жұма)
Қызыл-Жар СК (жас) – Жетісу (жас)
 
15 қазан (сенбі)
SD Family – Жас Қыран
Тобыл (жас) – Тараз (жас)
Оқжетпес (жас) – Алтай
Ақсу (жас) – Шахтер (жас)
Хан Тәңірі – Жас Сұңқар
 
Оңтүстік-Батыс
16 қазан (жексенбі)
Академия 05 – Ақтөбе (жас)
Ақжайық (жас) – Тұран (жас)
Атырау (жас) – Мақтаарал (жас)
Ордабасы (жас) – Қайсар (жас)
Арыс – Каспий (жас)
AQTOBE City – Академия Оңтүстік (жас)
 
19 қазан (сәрсенбі), ҚР OLIMPBET-Кубогы, 1/2 финал
 
22 қазан (сенбі)
Екінші лига командалары арасындағы Қазақстан Республикасының Біріншілігінің 3-ші орын үшін ойын

23 қазан (жексенбі)
Екінші лига командалары арасындағы Қазақстан Республикасының Біріншілігінің финалы
 
 

 

Social

/ PFLKAZ

PFLK TV
Array ( [kaz] => kalendar_2lg_2021 )