РУС ҚАЗ
Екінші лига
x

Жарыстар орталығы

  • OLIMPBET-Чемпионаты
  • Бiрiншi лига
  • Екінші лига
  • OLIMPBET-Кубогы
  • OLIMPBET-Суперкубогы
  • Өтпелі ойын

Күнтізбе

 
Екінші лига командалары арасындағы
Қазақстан Республикасы Біріншілігінің
күнтізбесі 
 
Бірінші айналым
 
I тур
Солтүстік-Шығыс конференциясы
26 сәуір (дүйсенбі)
Астана (жас) – Жеңіс
27 сәуір (сейсенбі)
Тобыл (жас) – Шахтер (жас)
Оқжетпес (жас) – Рузаевка
Ақсу-Павлодар – Жетісу (жас)
Жас Қыран – Алтай
SD Family – СДЮСШОР № 8
 
Оңтүстік-Батыс конференциясы
27 сәуір (сейсенбі)
Қайсар (жас) – Атырау (жас)
Каспий (жас) – Ордабасы (жас)
Академия Оңтүстік (жас) – Яссы-Түркістан
Тұран (жас) – Қыран (жас)
Ақжайық (жас) – Ақтөбе (жас)
 
II тур
Солтүстік-Шығыс конференциясы
7 мамыр (жұма)
SD Family – Астана (жас)
Алтай – Ақсу-Павлодар
Жетісу (жас) – Оқжетпес (жас)
Рузаевка – Тобыл (жас)
Шахтер (жас) – Жеңіс
8 мамыр (сенбі)
СДЮСШОР № 8 – Жас Қыран
 
Оңтүстік-Батыс конференциясы
7 мамыр (жұма)
Тараз (жас) – Ақжайық (жас)
Ақтөбе (жас) – Тұран (жас)
Қыран (жас) – Академия Оңтүстік (жас)
Яссы-Түркістан – Каспий (жас)
Ордабасы (жас) – Атырау (жас)
 
III тур
Солтүстік-Шығыс конференциясы
12 мамыр (сәрсенбі)
Астана (жас) – Шахтер (жас)
13 мамыр (дүйсенбі)
Жеңіс – Рузаевка
Тобыл (жас) – Жетісу (жас)
Оқжетпес (жас) – Алтай
Ақсу-Павлодар – СДЮСШОР № 8
Жас Қыран – SD Family
 
Оңтүстік-Батыс конференциясы
13 мамыр (дүйсенбі)
Қайсар (жас) – Ордабасы (жас)
Атырау (жас) – Яссы-Түркістан
Каспий (жас) – Қыран (жас)
Академия Оңтүстік (жас) – Ақтөбе (жас)
Тұран (жас) – Тараз (жас)
 
IV тур
Солтүстік-Шығыс конференциясы
19 мамыр (сәрсенбі)
СДЮСШОР № 8 – Оқжетпес (жас)
21 мамыр (жұма)
Жас Қыран – Астана (жас)
SD Family – Ақсу-Павлодар
Алтай – Тобыл (жас)
Жетісу (жас) – Жеңіс
Рузаевка – Шахтер (жас)
 
Оңтүстік-Батыс конференциясы
21 мамыр (жұма)
Ақжайық (жас) – Қайсар (жас)
Тараз (жас) – Академия Оңтүстік (жас)
Ақтөбе (жас) – Каспий (жас)
Қыран (жас) – Атырау (жас)
Яссы-Түркістан – Ордабасы (жас)
 
V тур
Солтүстік-Шығыс конференциясы
28 мамыр (жұма)
Астана (жас) – Рузаевка
Шахтер (жас) – Жетісу (жас)
Тобыл (жас) – СДЮСШОР № 8
Оқжетпес (жас) – SD Family
Ақсу-Павлодар – Жас Қыран
29 мамыр (сенбі)
Жеңіс – Алтай
 
Оңтүстік-Батыс конференциясы
28 мамыр (жұма)
Қайсар (жас) – Яссы-Түркістан
Ордабасы (жас) – Қыран (жас)
Атырау (жас) – Ақтөбе (жас)
Каспий (жас) – Тараз (жас)
29 мамыр (сенбі)
Тұран (жас) – Ақжайық (жас)
 
VI тур
Солтүстік-Шығыс конференциясы
10 маусым (дүйсенбі)
Ақсу-Павлодар – Астана (жас)
Жас Қыран – Оқжетпес (жас)
SD Family – Тобыл (жас)
Алтай – Шахтер (жас)
Жетісу (жас) – Рузаевка
11 маусым (жұма)
СДЮСШОР № 8 – Жеңіс
 
Оңтүстік-Батыс конференциясы
10 маусым (дүйсенбі)
Тұран (жас) – Қайсар (жас)
Ақжайық (жас) – Академия Оңтүстік (жас)
Тараз (жас) – Атырау (жас)
Ақтөбе (жас) – Ордабасы (жас)
Қыран (жас) – Яссы-Түркістан
 
VII тур
Солтүстік-Шығыс конференциясы
16 маусым (сәрсенбі)
Астана (жас) – Жетісу (жас)
17 маусым (дүйсенбі)
Рузаевка – Алтай
Шахтер (жас) – СДЮСШОР № 8
Жеңіс – SD Family
Тобыл (жас) – Жас Қыран
Оқжетпес (жас) – Ақсу-Павлодар
 
Оңтүстік-Батыс конференциясы
17 маусым (дүйсенбі)
Қайсар (жас) – Қыран (жас)
Яссы-Түркістан – Ақтөбе (жас)
Ордабасы (жас) – Тараз (жас)
Каспий (жас) – Ақжайық (жас)
Академия Оңтүстік (жас) – Тұран (жас)
 
VIII тур
Солтүстік-Шығыс конференциясы
25 маусым (жұма)
СДЮСШОР № 8 – Рузаевка
26 маусым (сенбі)
Оқжетпес (жас) – Астана (жас)
Ақсу-Павлодар – Тобыл (жас)
Жас Қыран – Жеңіс
SD Family – Шахтер (жас)
Алтай – Жетісу (жас)
 
Оңтүстік-Батыс конференциясы
26 маусым (сенбі)
Академия Оңтүстік (жас) – Қайсар (жас)
Тұран (жас) – Каспий (жас)
Ақжайық (жас) – Атырау (жас)
Тараз (жас) – Яссы-Түркістан
Ақтөбе (жас) – Қыран (жас)
 
XII тур
Солтүстік-Шығыс конференциясы
1 шілде (сәрсенбі)
Жас Қыран – СДЮСШОР № 8
 
IX тур
Солтүстік-Шығыс конференциясы
5 шілде (дүйсенбі)
Астана (жас) – Алтай
7 шілде (сәрсенбі)
Жетісу (жас) – СДЮСШОР № 8
Рузаевка – SD Family
Шахтер (жас) – Жас Қыран
Жеңіс – Ақсу-Павлодар
Тобыл (жас) – Оқжетпес (жас)
 
Оңтүстік-Батыс конференциясы
7 шілде (сәрсенбі)
Қайсар (жас) – Ақтөбе (жас)
Қыран (жас) – Тараз (жас)
Ордабасы (жас) – Ақжайық (жас)
Атырау (жас) – Тұран (жас)
Каспий (жас) – Академия Оңтүстік (жас)
 
Х тур
Солтүстік-Шығыс конференциясы
13 шілде (сейсенбі)
Тобыл (жас) – Астана (жас)
Оқжетпес (жас) – Жеңіс
Ақсу-Павлодар – Шахтер (жас)
Жас Қыран – Рузаевка
SD Family – Жетісу (жас)
14 шілде (сәрсенбі)
СДЮСШОР № 8 – Алтай
 
Оңтүстік-Батыс конференциясы
13 шілде (сейсенбі)
Каспий (жас) – Қайсар (жас)
Академия Оңтүстік (жас) – Атырау (жас)
Тұран (жас) – Ордабасы (жас)
Ақжайық (жас) – Яссы-Түркістан
Тараз (жас) – Ақтөбе (жас)
  
ХI тур
Солтүстік-Шығыс конференциясы
19 шілде (дүйсенбі)
Астана (жас) – СДЮСШОР № 8
20 шілде (сейсенбі)
Алтай – SD Family
Жетісу (жас) – Жас Қыран
Рузаевка – Ақсу-Павлодар
Шахтер (жас) – Оқжетпес (жас)
Жеңіс – Тобыл (жас)
 
Оңтүстік-Батыс конференциясы
20 шілде (сейсенбі)
Қайсар (жас) – Тараз (жас)
Қыран (жас) – Ақжайық (жас)
Яссы-Түркістан – Тұран (жас)
Ордабасы (жас) – Академия Оңтүстік (жас)
Атырау (жас) – Каспий (жас)
 
Екінші айналым
 
ХII тур
Солтүстік-Шығыс конференциясы
26 шілде (дүйсенбі)
Астана (жас) – SD Family
27 шілде (сейсенбі)
Ақсу-Павлодар – Алтай
Оқжетпес (жас) – Жетісу (жас)
Тобыл (жас) – Рузаевка
Жеңіс – Шахтер (жас)
 
Оңтүстік-Батыс конференциясы
27 шілде (сейсенбі)
Ақжайық (жас) – Тараз (жас)
Тұран (жас) – Ақтөбе (жас)
Академия Оңтүстік (жас) – Қыран (жас)
Каспий (жас) – Яссы-Түркістан
Атырау (жас) – Ордабасы (жас)
 
ХIII тур
Солтүстік-Шығыс конференциясы
2 тамыз (дүйсенбі)
Шахтер (жас) – Астана (жас)
Рузаевка – Жеңіс
Жетісу (жас) – Тобыл (жас)
Алтай – Оқжетпес (жас)
СДЮСШОР № 8 – Ақсу-Павлодар
3 тамыз (сейсенбі)
SD Family – Жас Қыран
 
Оңтүстік-Батыс конференциясы
2 тамыз (дүйсенбі)
Ордабасы (жас) – Қайсар (жас)
Яссы-Түркістан – Атырау (жас)
Қыран (жас) – Каспий (жас)
Ақтөбе (жас) – Академия Оңтүстік (жас)
Тараз (жас) – Тұран (жас)
 
ХIV тур
Солтүстік-Шығыс конференциясы
9 тамыз (дүйсенбі)
Астана (жас) – Жас Қыран
Ақсу-Павлодар – SD Family
Оқжетпес (жас) – СДЮСШОР № 8
Тобыл (жас) – Алтай
Шахтер (жас) – Рузаевка
11 тамыз (сейсенбі)
Жеңіс – Жетісу (жас)
 
Оңтүстік-Батыс конференциясы
9 тамыз (дүйсенбі)
Қайсар (жас) – Ақжайық (жас)
Академия Оңтүстік (жас) – Тараз (жас)
Каспий (жас) – Ақтөбе (жас)
Атырау (жас) – Қыран (жас)
Ордабасы (жас) – Яссы-Түркістан
 
ХV тур
Солтүстік-Шығыс конференциясы
16 тамыз (дүйсенбі)
Рузаевка – Астана (жас)
Жетісу (жас) – Шахтер (жас)
Алтай – Жеңіс
Жас Қыран – Ақсу-Павлодар
17 тамыз (сейсенбі)
SD Family – Оқжетпес (жас)
 
Оңтүстік-Батыс конференциясы
16 тамыз (дүйсенбі)
Яссы-Түркістан – Қайсар (жас)
Қыран (жас) – Ордабасы (жас)
Ақтөбе (жас) – Атырау (жас)
Тараз (жас) – Каспий (жас)
Ақжайық (жас) – Тұран (жас)
 
ХVI тур
Солтүстік-Шығыс конференциясы
22 тамыз (жексенбі)
Оқжетпес (жас) – Жас Қыран
Тобыл (жас) – SD Family
Шахтер (жас) – Алтай
Рузаевка – Жетісу (жас)
23 тамыз (дүйсенбі)
Астана (жас) – Ақсу-Павлодар
24 тамыз (сейсенбі)
Жеңіс – СДЮСШОР № 8
 
Оңтүстік-Батыс конференциясы
22 тамыз (жексенбі)
Қайсар (жас) – Тұран (жас)
Академия Оңтүстік (жас) – Ақжайық (жас)
Атырау (жас) – Тараз (жас)
Ордабасы (жас) – Ақтөбе (жас)
Яссы-Түркістан – Қыран (жас)
 
ХVII тур
Солтүстік-Шығыс конференциясы
28 тамыз (сенбі)
SD Family – Жеңіс
29 тамыз (жексенбі)
Жетісу (жас) – Астана (жас)
Алтай – Рузаевка
СДЮСШОР № 8 – Шахтер (жас)
Жас Қыран – Тобыл (жас)
Ақсу-Павлодар – Оқжетпес (жас)
 
Оңтүстік-Батыс конференциясы
29 тамыз (жексенбі)
Қыран (жас) – Қайсар (жас)
Ақтөбе (жас) – Яссы-Түркістан
Тараз (жас) – Ордабасы (жас)
Ақжайық (жас) – Каспий (жас)
Тұран (жас) – Академия Оңтүстік (жас)
 
ХVIII тур
Солтүстік-Шығыс конференциясы
13 қыркүйек (дүйсенбі)
Тобыл (жас) – Ақсу-Павлодар
Жеңіс – Жас Қыран
 

Social

/ PFLKAZ

PFLK TV
Array ( [kaz] => kalendar_2lg_2021 )