РУС ҚАЗ
Екінші лига
x

Жарыстар орталығы

  • Премьер-лига
  • Бiрiншi лига
  • Екінші лига
  • Қазақстан Кубогы
  • Суперкубок
  • Өтпелі ойын

Күнтізбе

2019 жылғы Екінші лига командалары арасындағы Қазақстан Біріншілігінің күнтізбесі
 
18-26 наурыз
Қазақстан Республикасының Кубогы, іріктеу кезең
 
Бірінші айналым
 
I тур
4 сәуір (бейсенбі)
Қыран (ж) – Атырау (ж)
Арыс – Ақтөбе (ж)
Ордабасы (ж) – Рузаевка
Қайсар (ж) – Оқжетпес (ж) 
Алтай (ж) – Ertis (ж)
Жетісу (ж) – Ақсу
Шахтер (ж) – Оңтүстік академиясы (ж)
№8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ. – Тараз (ж)
 
II тур
7 сәуір (жексенбі)
Қыран (ж) – Ақтөбе (ж) 
Арыс – Атырау (ж) 
Ордабасы (ж) – Оқжетпес (ж) 
Қайсар (ж) – Рузаевка
Алтай (ж) – Ақсу
Жетісу (ж) – Ertis (ж)
Шахтер (ж) – Тараз (ж)
№8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ. – Оңтүстік академиясы (ж)
 
10 сәуір (сәрсенбі)
Қазақстан Кубогы, 1/8 финал
 
III тур
15 сәуір (дүйсенбі)
Оңтүстік академиясы (ж) – Алтай (ж)
Тараз (ж) – Жетісу (ж) 
Ertis (ж) – Ордабасы (ж)
Ақсу – Қайсар (ж) 
Рузаевка – Қыран (ж)
Оқжетпес (ж) – Арыс 
Атырау (ж) – Тобол (ж)
 
IV тур
18 сәуір (бейсенбі)
Оңтүстік академиясы (ж) – Жетісу (ж) 
Тараз (ж) – Алтай (ж)
Ertis (ж) – Қайсар (ж)
Ақсу – Ордабасы (ж) 
Рузаевка – Арыс
Оқжетпес (ж) – Қыран (ж) 
Ақтөбе (ж) – Тобол (ж) 
Шахтер (ж) – №8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ.
 
V тур
26 сәуір (жұма)
Тобол (ж) – Рузаевка
Қыран (ж) – Ertis (ж)
Арыс – Ақсу 
Ордабасы (ж) – Оңтүстік академиясы (ж)
Қайсар (ж) – Тараз (ж) 
Алтай (ж) – Шахтер (ж)
Жетісу (ж) – №8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ.
Атырау (ж) – Ақтөбе (ж)
 
VI тур
29 сәуір (дүйсенбі)
Тобол (ж) – Оқжетпес (ж) 
Қыран (ж) – Ақсу 
Арыс – Ertis (ж) 
Ордабасы (ж) – Тараз (ж)
Қайсар (ж) – Оңтүстік академиясы (ж) 
Алтай (ж) – №8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ.
Жетісу (ж) – Шахтер (ж)
 
VII тур
7 мамыр (сейсенбі)
Шахтер (ж) – Ордабасы (ж)
№8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ. – Қайсар (ж) 
Оңтүстік академиясы (ж) – Қыран (ж)
Тараз (ж) – Арыс 
Ertis (ж) – Тобол (ж)
Рузаевка – Атырау (ж)
Оқжетпес (ж) – Ақтөбе (ж) 
Алтай (ж) – Жетісу (ж)
 
8 мамыр (сәрсенбі)
Қазақстан Кубогы, 1/4 финал
 
VIII тур
10 мамыр (жұма)
Шахтер (ж) – Қайсар (ж) 
№8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ. – Ордабасы (ж)
Оңтүстік академиясы (ж) – Арыс
Тараз (ж) – Қыран (ж)
Ақсу – Тобол (ж) 
Рузаевка – Ақтөбе (ж)
Оқжетпес (ж) – Атырау (ж)
 
IX тур
17 мамыр (жұма)
Атырау (ж) – Ertis (ж)
Ақтөбе (ж) – Ақсу 
Тобол (ж) – Оңтүстік академиясы (ж)
Қыран (ж) – Шахтер (ж)
Арыс – №8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ.
Ордабасы (ж) – Алтай (ж)
Қайсар (ж) – Жетісу (ж) 
Рузаевка – Оқжетпес (ж)
 
X тур
20 мамыр (дүйсенбі)
Атырау (ж) – Ақсу
Ақтөбе (ж) – Ertis (ж) 
Тобол (ж) – Тараз (ж)
Қыран (ж) – №8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ.
Арыс – Шахтер (ж)
Ордабасы (ж) – Жетісу (ж)
Қайсар (ж) – Алтай (ж)
 
22 мамыр (сәрсенбі)
Қазақстан Кубогы, 1/2 финал, бірінші ойындар
 
XI тур
27 мамыр (дүйсенбі)
Алтай (ж) – Қыран (ж)
Жетісу (ж) – Арыс 
Шахтер (ж) – Тобол (ж)
Оңтүстік академиясы (ж) – Атырау (ж)
Тараз (ж) – Ақтөбе (ж) 
Ertis (ж) – Рузаевка
Ақсу – Оқжетпес (ж) 
Ордабасы (ж) – Қайсар (ж)
 
XII тур
30 мамыр (бейсенбі)
Алтай (ж) – Арыс 
Жетісу (ж) – Қыран (ж)
№8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ. – Тобол (ж) 
Оңтүстік академиясы (ж) – Ақтөбе (ж)
Тараз (ж) – Атырау (ж)
Ertis (ж) – Оқжетпес (ж) 
Ақсу – Рузаевка
 
XIII тур
14 маусым (жұма)
Рузаевка – Оңтүстік академиясы (ж)
Оқжетпес (ж) – Тараз (ж) 
Атырау (ж) – Шахтер (ж)
Ақтөбе (ж) – №8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ.
Тобол (ж) – Алтай (ж)
Қыран (ж) – Ордабасы (ж)
Арыс – Қайсар (ж) 
Ertis (ж) – Ақсу
 
XIV тур
17 маусым (дүйсенбі)
Рузаевка – Тараз (ж) 
Оқжетпес (ж) – Оңтүстік академиясы (ж) 
Атырау (ж) – №8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ.
Ақтөбе (ж) – Шахтер (ж)
Тобол (ж) – Жетісу (ж)
Қыран (ж) – Қайсар (ж)
Арыс – Ордабасы (ж)
 
19 маусым (сәрсенбі)
Қазақстан Кубогы, 1/2 финал, қарымта кездесулер
 
XV тур
25 маусым (сейсенбі)
Ордабасы (ж) – Тобол (ж)
Алтай (ж) – Атырау (ж)
Жетісу (ж) – Ақтөбе (ж) 
Шахтер (ж) – Рузаевка
№8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ. – Оқжетпес (ж) 
Оңтүстік академиясы (ж) – Ertis (ж)
Тараз (ж) – Ақсу 
Қыран (ж) – Арыс
 
XVI тур
28 маусым (жұма)
Қайсар (ж) – Тобол (ж) 
Алтай (ж) – Ақтөбе (ж)
Жетісу (ж) – Атырау (ж)
Шахтер (ж) – Оқжетпес (ж)
№8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ. – Рузаевка 
Оңтүстік академиясы (ж) – Ақсу
Тараз (ж) – Ertis (ж)
 
XVII тур
4 шілде (бейсенбі)
Тобол (ж) – Қыран (ж)
5 шілде (жұма)
Ertis (ж) – Шахтер (ж)
Ақсу – №8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ.
Рузаевка – Алтай (ж)
Оқжетпес (ж) – Жетісу (ж) 
Атырау (ж) – Ордабасы (ж)
Ақтөбе (ж) – Қайсар (ж) 
Оңтүстік академиясы (ж) – Тараз (ж)
 
XVIII тур
8 шілде (дүйсенбі)
Ertis (ж) – №8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ.
Ақсу – Шахтер (ж) 
Рузаевка – Жетісу (ж)
Оқжетпес (ж) – Алтай (ж) 
Атырау (ж) – Қайсар (ж) 
Ақтөбе (ж) – Ордабасы (ж)
Тобол (ж) – Арыс
 
Екінші айналым
 
XIX тур
26 шілде (жұма)
Алтай (ж) – Оңтүстік академиясы (ж)
Жетісу (ж) – Тараз (ж) 
Ордабасы (ж) – Ertis (ж)
Қайсар (ж) – Ақсу 
Қыран (ж) – Рузаевка
Арыс – Оқжетпес (ж) 
Тобол (ж) – Атырау (ж)
 
XX тур
29 шілде (дүйсенбі)
Алтай (ж) – Тараз (ж)
Жетісу (ж) – Оңтүстік академиясы (ж)
Ордабасы (ж) – Ақсу
Қайсар (ж) – Ertis (ж)
Қыран (ж) – Оқжетпес (ж)
Арыс – Рузаевка 
Тобол (ж) – Ақтөбе (ж)
№8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ. – Шахтер (ж)
 
XXI тур
6 тамыз (сейсенбі)
Рузаевка – Тобол (ж)
Ertis (ж) – Қыран (ж)
Ақсу – Арыс 
Оңтүстік академиясы (ж) – Ордабасы (ж)
Тараз (ж) – Қайсар (ж) 
Шахтер (ж) – Алтай (ж)
№8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ. – Жетісу (ж)
 
XXII тур
9 тамыз (жұма)
Оқжетпес (ж) – Тобол (ж)
Ertis (ж) – Арыс
Ақсу – Қыран (ж)
Оңтүстік академиясы (ж) – Қайсар (ж) 
Тараз (ж) – Ордабасы (ж)
Шахтер (ж) – Жетісу (ж)
№8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ. – Алтай (ж)
Ақтөбе (ж) – Атырау (ж)
 
XXIII тур
16 тамыз (жұма)
Ордабасы (ж) – Шахтер (ж)
Қайсар (ж) – №8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ.
Қыран (ж) – Оңтүстік академиясы (ж)
Арыс – Тараз (ж) 
Тобол (ж) – Ertis (ж)
Атырау (ж) – Рузаевка
Ақтөбе (ж) – Оқжетпес (ж)
 
XXIV тур
19 тамыз (дүйсенбі)
Ордабасы (ж) – №8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ.
Қайсар (ж) – Шахтер (ж) 
Қыран (ж) – Тараз (ж)
Арыс – Оңтүстік академиясы (ж)
Тобол (ж) – Ақсу 
Атырау (ж) – Оқжетпес (ж)
Ақтөбе (ж) – Рузаевка 
Жетісу (ж) – Алтай (ж)
 
XXV тур
26 тамыз (дүйсенбі)
Ertis (ж) – Атырау (ж)
Ақсу – Ақтөбе (ж) 
Оңтүстік академиясы (ж) – Тобол (ж)
Шахтер (ж) – Қыран (ж)
№8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ. – Арыс 
Алтай (ж) – Ордабасы (ж)
Жетісу (ж) – Қайсар (ж)
 
XXVI тур
29 тамыз (бейсенбі)
Ertis (ж) – Ақтөбе (ж)
Ақсу – Атырау (ж)
Тараз (ж) – Тобол (ж)
Шахтер (ж) – Арыс 
№8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ. – Қыран (ж)
Алтай (ж) – Қайсар (ж) 
Жетісу (ж) – Ордабасы (ж) 
Оқжетпес (ж) – Рузаевка
 
XXVII тур
13 қыркүйек (жұма)
Қыран (ж) – Алтай (ж)
Арыс – Жетісу (ж) 
Тобол (ж) – Шахтер (ж)
Атырау (ж) – Оңтүстік академиясы (ж)
Ақтөбе (ж) – Тараз (ж) 
Рузаевка – Ertis (ж)
Оқжетпес (ж) – Ақсу
 
XXVIII тур
16 қыркүйек (дүйсенбі)
Қыран (ж) – Жетісу (ж)
Арыс – Алтай (ж) 
Тобол (ж) – №8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ.
Атырау (ж) – Тараз (ж)
Ақтөбе (ж) – Оңтүстік академиясы (ж) 
Рузаевка – Ақсу
Оқжетпес (ж) – Ertis (ж) 
Қайсар (ж) – Ордабасы (ж)
 
XXIX тур
21 қыркүйек (сенбі)
Оңтүстік академиясы (ж) – Рузаевка
Тараз (ж) – Оқжетпес (ж) 
Шахтер (ж) – Атырау (ж)
№8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ. – Ақтөбе (ж) 
Алтай (ж) – Тобол (ж)
Ордабасы (ж) – Қыран (ж)
Қайсар (ж) – Арыс
 
22 қыркүйек (жексенбі)
Қазақстан Кубогы, финал
 
XXX тур
24 қыркүйек (сейсенбі)
Оңтүстік академиясы (ж) – Оқжетпес (ж) 
Тараз (ж) – Рузаевка
Шахтер (ж) – Ақтөбе (ж)
№8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ. – Атырау (ж)
Жетісу (ж) – Тобол (ж)
Ордабасы (ж) – Арыс
Қайсар (ж) – Қыран (ж) 
Ақсу – Ertis (ж)
 
XXXI тур
30 қыркүйек (дүйсенбі)
Тобол (ж) – Ордабасы (ж)
Атырау (ж) – Алтай (ж)
Ақтөбе (ж) – Жетісу (ж) 
Рузаевка – Шахтер (ж)
Оқжетпес (ж) – №8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ.
Ertis (ж) – Оңтүстік академиясы (ж)
Ақсу – Тараз (ж)
 
XXXII тур
3 қазан (бейсенбі)
Тобол (ж) – Қайсар (ж) 
Атырау (ж) – Жетісу (ж)
Ақтөбе (ж) – Алтай (ж) 
Рузаевка – №8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ.
Оқжетпес (ж) – Шахтер (ж) 
Ertis (ж) – Тараз (ж) 
Ақсу – Оңтүстік академиясы (ж) 
Арыс – Қыран (ж)
 
XXXIII тур
19 қазан (сенбі)
Шахтер (ж) – Ertis (ж)
№8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ. – Ақсу 
Алтай (ж) – Рузаевка
Жетісу (ж) – Оқжетпес (ж) 
Ордабасы (ж) – Атырау (ж)
Қайсар (ж) – Ақтөбе (ж) 
Қыран (ж) – Тобол (ж)
 
XXXIV тур
22 қазан (сейсенбі)
Шахтер (ж) – Ақсу
№8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ. – Ertis (ж)
Алтай (ж) – Оқжетпес (ж)
Жетісу (ж) – Рузаевка 
Ордабасы (ж) – Ақтөбе (ж) 
Қайсар (ж) – Атырау (ж)
Арыс – Тобол (ж) 
Тараз (ж) – Оңтүстік академиясы (ж)
 
XXXV тур
28 қазан (дүйсенбі)
Атырау (ж) – Қыран (ж)
Ақтөбе (ж) – Арыс 
Рузаевка – Ордабасы (ж)
Оқжетпес (ж) – Қайсар (ж) 
Ertis (ж) – Алтай (ж)
Ақсу – Жетісу (ж) 
Оңтүстік академиясы (ж) – Шахтер (ж)
Тараз (ж) – №8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ.
 
XXXVI тур
31 қазан (бейсенбі) 
Атырау (ж) – Арыс
Ақтөбе (ж) – Қыран (ж)
Рузаевка – Қайсар (ж)
Оқжетпес (ж) – Ордабасы (ж)
Ertis (ж) – Жетісу (ж)
Ақсу – Алтай (ж)
Оңтүстік академиясы (ж) – №8 БЖМОРСМ Нұр-Cұлтан қ.
Тараз (ж) – Шахтер (ж) 

Social

/ PFLKAZ

PFLK TV
Array ( [kaz] => kalendar_2lg_2018 )